DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm… tehnika i Ing raste jer ćemo možda dobiti EURO i jer će možda dio radova izvoditi ove dve firma a Đuro koji treba samo zabit gol s 11 m bez golmana danas ne mrda. A što se tiče EURA i Đuro bu moral ubrzati sa vagonima da se navijači vozikaju. A trebaće više i Beljskog kulena… Neću više da ne ispada da navlačim.


maliKopac: ” Posejdon: ” U novom broju Nacionala lijepi članak o Đuri! Vaš link ” drugim riječim , gotovo je….đuro:ostatak svijeta = 1:0 ” Sviđa mi se tvoj optimizam. [smiley2] Ipak, treba dočekati potpisivanje ugovora pa smo tek onda na konju. Kuvajčani su odbili i Poljake i Amerikance. Svi mi znamo da je naš Đuro bolji od svih njih zajedno, ali treba imati zlatne živce i jako, jako dobar menadžmet da se ovaj posao realizira.

Vidis, sve ovisi kako gledas…po meni je to sto su ODBILI Poljake i Amerikance vrlo jasan znak koga ce odabrati!!!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Bravo Dejavu. To ti je kao, ona pitalica. Imam 30 centi od dvije kovanice a jedna od njih nije 5 centi. Po koliko iznosi pojedina kovanica? Tko zna?


Posejdon: ” maliKopac: ” Posejdon: ” U novom broju Nacionala lijepi članak o Đuri! Vaš link ” drugim riječim , gotovo je….đuro:ostatak svijeta = 1:0 ” Sviđa mi se tvoj optimizam. [smiley2] Ipak, treba dočekati potpisivanje ugovora pa smo tek onda na konju. Kuvajčani su odbili i Poljake i Amerikance. Svi mi znamo da je naš Đuro bolji od svih njih zajedno, ali treba imati zlatne živce i jako, jako dobar menadžmet da se ovaj posao realizira. ” Vidis, sve ovisi kako gledas…po meni je to sto su ODBILI Poljake i Amerikance vrlo jasan znak koga ce odabrati!!!

Naprosto se nema što dodati na ovo.
Iz tvog posta u Kuvajtske uši! [smiley2]

La vita e bella!

zadnja transakcija. Zanimljivo

Cijena Količina Vrijeme
255,00 5000 12:57:56

Lijep promet i prosječna cijena malo veća od prosječne jučerašnje, vrlo dobro. A moglo bi još malo i potegnuti kaj bi bilo odlično.

Pozdrav svima ,
osobno nemam dionice ove firme u portfelju pa me zanima , isplati li se ulaziti po ovoj cijeni unutra?!


Pozdrav svima , osobno nemam dionice ove firme u portfelju pa me zanima , isplati li se ulaziti po ovoj cijeni unutra?!

Ovisi na koji rok mislis ulagati. Ali do jeseni ce cijena sigurno biti preko 300 kn.


Pozdrav svima ,
osobno nemam dionice ove firme u portfelju pa me zanima , isplati li se ulaziti po ovoj cijeni unutra?!

Malo pročitaj forum od zadnjih 40-ak dana pa do danas pa sam procjeni dali se isplati ući

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

ma sve je super …naravno i ja zelim ovoj fifmi sve najbolje, ali nisam jedan od onih ulagaca na duge staze pa se zato premisljam …

a kad bi bar potpisali ovaj ugovor s kuvajtom…[smiley1]


Pozdrav svima , osobno nemam dionice ove firme u portfelju pa me zanima , isplati li se ulaziti po ovoj cijeni unutra?!

NE!
Đuro ti je šrot dionica! [smiley2]

La vita e bella!


Pozdrav svima ,
osobno nemam dionice ove firme u portfelju pa me zanima , isplati li se ulaziti po ovoj cijeni unutra?!

Ako hoćeš subjektivno mišljenje jednog imatelja ove dionice onda mislim da se itekako isplati uzimati ovu dionicu sve dok imaš za nju viška novca. Smatram da će se u ovo doba za godinu dana tržiti barem po 500 kn.

Pozdrav.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close