DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad bi se kao mi dioničari trebali preplašiti i u ponedjeljak rasprodati što imamo 🙂 ne dam im po 4 kn pa makar propadnu , boli me dupe 😉 čak mi zanimljivo gledat i čitat kako špekuliraju po portalima 🙂 čas je ovako čas onako 🙂 nije dosadno barem

Ma jel moguće da uprava potpisuje ugovore a da cijena čelika ….  bilo da raste ili pada nije ugrađena kao dodatna opcija (aneks) .

Ima pun načina ali općenito govoreći radi se  …… kako vama dobavljači nude cijenu tako i vi svome kupcu …. ako su njegove cijene fiksne i vaše su ….

Članak je tako da se nešto napiše …

Česi znaju sve …… a  vjerojatno se čeka “blagoslov eu”.

DAJ PET !!!

ma natrkeljala ga je u članku samo tako 🙂

EU je leglo korupcije i kriminala i naravno da će odobriti, samo čekaju svog igrača 😉 tipovi iz Češke su milijarderi, sigurno pošteno došli do love 🙂

Kažem ja , samo kontra medija se treba voditi 😉  kad dođe službena potvrda onda je to to, a sva ostala pisanja rekla, kazala, čuli smo itd.. ništa to 🙂

Čak razmišljam još i dokupiti kad je tako napeto haahhaa

Najbitnije je da nema stečaja. Zato cijena i je trenutno na danasnjim razinama.

Kad je bila na dnu na 2 i par lipa tada se razmisljalo o stecaju.

Bakic sigurno nije prodavao ispod 5kn,vec između 5-10.

sitnariba, 27.03.2021. u 14:37

Sad bi se kao mi dioničari trebali preplašiti i u ponedjeljak rasprodati što imamo 🙂 ne dam im po 4 kn pa makar propadnu , boli me dupe 😉 čak mi zanimljivo gledat i čitat kako špekuliraju po portalima 🙂 čas je ovako čas onako 🙂 nije dosadno barem

POTPISUJEM OD RJEČI DO RJEČI ,AMEN

sitnariba, 27.03.2021. u 15:37

ma natrkeljala ga je u članku samo tako 🙂

EU je leglo korupcije i kriminala i naravno da će odobriti, samo čekaju svog igrača 😉 tipovi iz Češke su milijarderi, sigurno pošteno došli do love 🙂

Tu se ne slažem da bi bio milijarder moraš napraviti neko srahie , …..ali ako prođe prvi milion onda je sve lakše …jer na prostoru eksyu sve propada pa je lako jeftino pokupovati i potom dovesti sve u red …

Ma naravno kolega radek, slažem se..

Desit se nešto mora pitanje je vremena u stečaj ne smije , ode pola Slavonije na burzu i sramota za državu da su uništili takav brend od firme..

Tako da čekamo još uvijek pa što bude biti će 🙂

Kupovina se pojačava a prodaja slabi ,čak je i famozna prodaja 4,75 sa nekih 20 tisuća komada pala na 9 tisuća kom

Zatišje pred buru izgleda 🙂 ima netko kakav info ?

Ne znam ništa novog, ako netko zna neka podijeli 😏

sitnariba

bura, tornado, tsunami i sve ostale nepogode ovdje traju od 2008 godine. Nemojte očekivati ništa. Dionice su uramljene i na zidu garaže su. Ako se štogod desi lako se staklo polupa kako bi se dionice prodale. ako ne uspomena je uspomena.

Svim hrvaticama i hrvatima sretan USKRS

Također svima Sretan Uskrs i nadajmo se za koju godinu naslovu niže i da uz Lenca bude to i ĐĐ 😉

https://www.24sata.hr/news/narodni-heroj-viktor-lenac-je-pravi-majstor-za-velike-amere-754105

diokidina, 26.03.2021. u 13:51

Česi su zaigrizli ozbiljno. Sad se jedino postavlja pitanje na koji nacin ce preuzeti kontrolni paket.

Imaju 27,58% nesluzbeno (svojih 18,88% i od br. 3 imaju 8,7%) . Br.3 je Pavel Petrovič, njihov sunarodnjak.

Jer da imaju kontrolni paket morali bi objaviti ponudu za preuzimanje.

 

 

Napraviti DD i ako nakon toga budu zainteresirani, potrebna su samo dva uvjeta. Prodaja državnog paketa pri čemu su valjda naučili lekciju na Petrokemiji, a onda već sto put viđena praksa… Poništavanje gubitaka, spajanje dionica koliko god treba da se dođe na jednu novu s zakonom propisanom minimalnom nominalom od 10 kn, a nakon toga dokap s milijardu dionica kako bi prešli 75% i imali slobodne ruke.

Zato, ako netko i vjeruje u ovu priču, pametnije mu je pričekati ovaj razvoj događaja nego sad kupovati koliko god bila niska cijena. Ako i dođe do pozitivnog raspleta ide teško razvodnjavanje.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

ValueWalk, 06.04.2021. u 10:55

 





diokidina, 26.03.2021. u 13:51



 

Česi su zaigrizli ozbiljno. Sad se jedino postavlja pitanje na koji nacin ce preuzeti kontrolni paket.

Imaju 27,58% nesluzbeno (svojih 18,88% i od br. 3 imaju 8,7%) . Br.3 je Pavel Petrovič, njihov sunarodnjak.

Jer da imaju kontrolni paket morali bi objaviti ponudu za preuzimanje.

 

 



 

 

Napraviti DD i ako nakon toga budu zainteresirani, potrebna su samo dva uvjeta. Prodaja državnog paketa pri čemu su valjda naučili lekciju na Petrokemiji, a onda već sto put viđena praksa… Poništavanje gubitaka, spajanje dionica koliko god treba da se dođe na jednu novu s zakonom propisanom minimalnom nominalom od 10 kn, a nakon toga dokap s milijardu dionica kako bi prešli 75% i imali slobodne ruke.

Zato, ako netko i vjeruje u ovu priču, pametnije mu je pričekati ovaj razvoj događaja nego sad kupovati koliko god bila niska cijena. Ako i dođe do pozitivnog raspleta ide teško razvodnjavanje.

Neki tvrde baš to a drugi isto to demantiraju , ovo me podsjeća na žvakanje žvakaće gume , imal netko nešto pametnije žvakalice više nisu u modi

New Report

Close