DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ništa se ne piše jesu ljudi dobili plaće , netko zna kakvu informaciju ?
Hvala

Za dioničare to je nebitna vijest!
Nakon izbora, u veljači će biti jasnije kamo Đuro ide….
Ne bumo prejudicirali.
[/quote]

Krivo , kako je to nebitno :o) pa ako nema plaće , nema radnika i tko će da raditi ? i dioničari si mogu da prostite obrisat dionicama d… :o)
Nego, rekli su i obećali do kraja ovog tjedna plaće, a sutra je petak i to petak 13.
Do veljače sigurno neće radnici ostat ako ih se ne plati, bolje da doma sjede nego rintaju đabe..

+++++DDJH, čekam ga oko 7kn uskoro! Za sada dobro napreduje!👏👏👏🖐🖐🖐
E, nećete protiv politike!

Otvorili prvu geotermalnu elektranu u Hrvatskoj vrijednu 325 milijuna kuna

Ovo je odradio ĐĐ i odlična je referenca za buduće projekte.

U ovoj državi radnici bi već jednom trebali naučiti da se ne isplati raditi ako nema plaće!
Primjera ima puno, od Kamenskog nadalje. Što agonija dulje traje, šanse da naplate zaostale plaće je sve manja.
Što prije u stečaj.
Pa iz stečaja pokrenuti ono što ima budućnost. I za to ima primjera, npr. Lenac.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Imamo novu upravu.

i ta će kratko trajati
nije problem imenovati novu upravu, problem je riješiti preko 100 milijuna kuna blokada na računu,a taj iznos raste iz dana u dan i ne rješava se (osim obećanje -ludom radovanje)
koja korist od nove uprave ako oni nisu sa sobom donijeli svjež novac i promjenu vlasničke strukture?!?

budapest !

Jel se zna išta o ovim ljudima, cv?

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Bitno je, dali su to likovi iz tzv specijalnih jedinica koji idu od firme do firme i zatvaraju ih (po nalogu) ili su respektabilni ljudi koji iza sebe imaju dobre rezultate. To bi pokazalo koje su stvarne namjere države.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


Bitno je, dali su to likovi iz tzv specijalnih jedinica koji idu od firme do firme i zatvaraju ih (po nalogu) ili su respektabilni ljudi koji iza sebe imaju dobre rezultate. To bi pokazalo koje su stvarne namjere države.

pa nije država više većinski vlasnik!….osim toga, koji je značaj i uloga nove uprave kad je račun blokiran sa preko 100 milijuna kuna, sva im je imovina založena, a radnici štrajkaju već mjesec dana?? nova uprava u ovakvim uvjetima je samo kozmetika i ispunjavanje forme…. JEDINO imenovanje nove uprave koje bi imalo smisla je da se proveo privatni dokap, uložilo 200-300 milijuna kuna i da privatni vlasnik postavi upravu koja će njegovim novcem postaviti firmu na noge …a sve ostalo je prelijevanje iz šupljeg u prazno da se stovri dojam kao eto nešto se rješava …ako ti i dalje nije jasno o čemu pričam, pročitaj kako je to izgledalo na uljaniku pred godinu dana https://lider.media/aktualno/imenovana-nova-uprava-uljanika-38856

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

https://www.24sata.hr/news/radnici-dure-dakovica-dobili-su-danas-placu-za-mjesec-studeni-665067

znači plaću se nekako isplatili , ali mogu se kladiti da nije išlo preko računa firme jer na njemu je -100 milijuna kuna blokada pa ako netko zna kako su iskemijali tu isplatu ,baš me zanima??

kad se sjetim svih koji su me pljuvali kad sam na 40-50 kn govorio da ovo vrijedi tocno 0 kn……

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/radnik-otkriva-muljaze-u-grupaciji-djuro-djakovic-strojeve-su-proglasavali-neispravnim-pa-ih-prodavali-privatnicima—586850.html

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/radnik-otkriva-muljaze-u-grupaciji-djuro-djakovic-strojeve-su-proglasavali-neispravnim-pa-ih-prodavali-privatnicima—586850.html
Ovo sigurno nije moguce, pa to je kaznjivo, pa tu su moji novci koje su oni meni ukrali, ali ne samo ovdje… nitko naravno nece odgovarati?? 👏🏻


U ovoj državi radnici bi već jednom trebali naučiti da se ne isplati raditi ako nema plaće!
Primjera ima puno, od Kamenskog nadalje. Što agonija dulje traje, šanse da naplate zaostale plaće je sve manja.
Što prije u stečaj.
Pa iz stečaja pokrenuti ono što ima budućnost. I za to ima primjera, npr. Lenac.

Točno, potpisujem..
Što se tiče vlen-a, lopove otjerali ili sami dali otkaze jer se ne slažu sa vlasnikom :o) naravno da ne kad se neće moći više izvlačiti lova, fino Talijan posložio sve , sad izlazi iz nad.odbrora postavio svoje ljude i sak kreće posao..
A ĐĐ je toliko zadužen da sumnjam da će netko preuzeti tolike dugove , više se isplati stečaj i nova firma , ne bi bila jedina takva priča..

Klasik, krade i otima tko stigne, plaćamo mi, porezni obveznici, nitko odgovoran… Pretočili pare iz mojih u svoje džepove. Država posredovala i uzela masnu proviziju za posredovanje u pljački.

New Report

Close