DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



"Horvat je najavio da će tražiti izvješće na što je potrošen taj kredit. "Bitno mi je znati na što je utrošen taj kredit, koji je bio namijenjen osiguranju likvidnosti i zašto nije isporučeno gotovo 150 vagona. Radimo na tome kako bismo osigurali dodatni financijski aranžman, koji bi mogao iznositi do 70 milijuna kuna u obliku državnih jamstava."

Potrošen je na modernizaciju/robotizaciju lakirnice, nove strojeve, za jamstva i otpremnine za ĐĐIR. I neka je. To je lako provjeriti.

A gdje je dosad bio ministar, to je državna firma, zar do sad nikad nije tražio izvješće…trebalo bi ga biti sram, al kakv narod takav ministar.
[/quote]

ovdje moramo shvatiti da jedan čovjek ne može sve to pohvatati, što naravno ni malo ne opravdava rad ministra i zadnji sam koji bi pohvalio njegov rad, ali u ministarstvima ima takvih bezveznjaka, da ponekad ni ministru u određenom resoru nije lako, sve su to politički instalirane face i brinu se uglavnom za svoj probitak i egzistenciju, da njih zanima opće stanje i napredak društva, ne bi nam država bila ovo što danas jeste, gdje god zagrebeš, problemi, mito, korupcija, nerad, uhljebništvo, parazitiranje, kriminal, teško je u državi nakon rata napraviti reda, a ovdje se slabo i trude oko toga,
nije Đuro sam i jedini problem i nisu problemi nastali u godinu dana, namjenjalo se ovdje politike, Uprava i svatko je u tome gledao svoj interes, veliki sustavi su uvijek teško kontrolirani i mogućnosti manipulacija su ogromne, puno je onih, što vanjskih, što unutrašnjih, koji se žele o njih ogrebati, tu je svaka sličnost s Uljanikom 100%tna, nadam se da će netko tome stati na kraj u Đuri i reći dosta, tko je taj, ne znam, ali mu se iskreno nadam

Nevjerojatno je kako se sporo ovdje rješavaju problemi. Čuj on će istraživati na što se potrošio zadnji kredit? A firma nema upravu, račun u blokadi i ljudi štrajkaju??? I Doce u ponedjeljak u posjetu, trebao je tamo biti ima 15 dana, svakim danom šanse su manje da se pozitivno rjesi priča, ti vagoni što stoje ne isporučeni kakvu oni poruku salju naručitelju?

Naručitelji vagona će vjerovatno tražiti povrat uplaćenog novca garancije od države a vagone poslije mogu kupiti na javnoj dražbi za jednu trećinu ponuđene cijene. Tako je prošao i onaj Jan de 0 sa brodogradilištem Uljanik.
A naj jače mi je ovo da sada idu ispitivati gdje je završio novac od zadnjeg kredita HBOR-a. Pa imaju svoje predstavnike u nadzornom odboru već godinama, što oni tamo rade, za čega plaću dobijaju? Nek im prezentiraju svoj nerad. Ovdje su potrebne hitne mjere inače će se sve do Nove Godine kompletno rasuti, i pare nove ako dobiju a radnici se već osipaju. Ključ u bravu i na dražbu!

Ekipa, zapamtite jednu stvar koju sam naučio na svojoj koži:
Nema sreće za dioničare u firmi o kojoj država počne voditi brigu!!

Nebrojeno je primjera za gornju tvrdnju

Đuro ist best buy – next week !

ima li koga da udijeli malo po bidu? Hvala.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Naručitelji će tražiti maksimalan iznos penala prema ugovorima, naplatu bakovnih jamstava za primljeni predujam i za dobro izvršenje posla, naplatu izgubljene dobiti i svih ostalih troškova, … nema milosti i besplatnog ručka!

Uf, uf…

Bilo je to ne tako davno kada je jedan poznati hvalio upravu i govorio kako ista dobro napreduje sa restrukuriranjem! Tada smo kupovali Djuku po 80 kuna vjerujući u bar jedan “dobar posao”! Kuvajt, Patria, Crni Čelik, i ostale zajebancije uz napomenu “ imam Djuku i ovo nije nagovor da ga imate i Vi, nego samo onako da znate da ništa ne znam ni ja kao ni Vi!”

Tako dodje i Crni Petak umjesto Čelika ali ovaj put uz ozbiljnu najavu provjere u čiji džep je se naš, teško zaradjeni novac ovaj put prelio!!!! ( Na ovom mjestu se čuju povici, zvižduci i smijeh u publici!)
“Ugovore zadnjih 5 godina nećemo dirati, nitko to i onako ne čita niti koga briga šta tamo na engleskom ili francuskom piše, tko to razumije, a i ako bude potrebe dat ćemo odvetnicima u CH, ili Parizu!”

Jadno i žalosno šta nam osta od ove naše lijepe domovine!!


Đuro ist best buy – next week !

Aha !!!

Osim toga, želimo predstaviti Đuro Đaković potencijalnim novim poslovnim partnerima koji od srijede počinju stizati u Slavonski Brod”, zaključio je. ( ministar )

A gdje je dosad bio ministar, to je državna firma, zar do sad nikad nije tražio izvješće…trebalo bi ga biti sram, al kakv narod takav ministar.

a gdje su bili svi ministri unatrag barem 10-15 g? pa nisu problemi stari 2-3 godine, već toliko desetljeća!

jel može malo po bidu pliz https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/video-hrvatska-vojska-testirala-novo-mocno-naoruzanje-stizu-patrije-s-izraelskim-topom-8-sofisticiranih-stanica-instalirat-ce-u-dok-ing-u-i-dakovicu/9683932/

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Bit ce zanimljivo u Đuri iduce godine..

Posljedni Đurin ratnik

Sad kad je pred izbore voda došla do grla, sad je državi Đuro dobar. Sad će graditi nove Partije, sad će ugrađivati top, a do kraja godine očekujem i narudžbu HŽ carga za jedno 200 vagona, đđ ulazi na LNG terminal, a kreće i modernizacija tenka na D razinu…

Ne znam bih li se smijao ili plakao

http://www.seebiz.eu/hrvatskoj-vojsci-stigla-prva-patria-s-izraelskim-topom/ar-201331/

Ovo je odlično i zbog referenci.

Vrijednost posla je u opremi, znaci vrhnje ce pobrati izraelci. Ugradnja kao jeftiniji dio posla radimo sami, zasto bi se izraelci zezali sa tim? Kada sam prije spominjao Doking kao alternativa Đuri, tvrdilo se ovdje da samo Đuro moze tu vrstu posla raditi. Koga su izraelci izabrali za ugradnju stanice, Đuru ili Doking? Još smješnije zvuči izjava sindikalnog predstavnika u štrajku da Đuro radi najkvalitetnij vagone NA SVIJETU ali eto ne može živjeti od toga. Po kojem je on to svijetu hodao da bi to zaključio? Koje ste firme u regiji obišli pa došli do zaključka da je Đuro najbolji izbor za regionalni servisni centar Bradleya.
Ljudi, dajte uozbiljite se.


jel može malo po bidu pliz https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/video-hrvatska-vojska-testirala-novo-mocno-naoruzanje-stizu-patrije-s-izraelskim-topom-8-sofisticiranih-stanica-instalirat-ce-u-dok-ing-u-i-dakovicu/9683932/


Bit ce zanimljivo u Đuri iduce godine..

možda..ako će đuro još postojati iduće godine
tko ima slabo pamćenje neka se sjeti državnih obećanja oko spasa Diokia i crnih limuzina koje su se tamo vozale
ili se može sjetiti Crnog čelika i kako su ljude ošišali baš na ovoj dionici
il najsvježiji primjer Uljanika gdje je Horvat šetkao po puli i davao obećanja, a Uljanik ja otišao u stečaj i likvidaciju..hoću reći-svašta će ministri ovdje obećavati s figom u žepu samo da ispadne da oni nisu krivi kad sve propadne

New Report

Close