DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala…

Prijatelju, jer to toliki problem bilo objasnit. Vidiš kako čovjek objasni i sad mi jasno da taj dokap mene ne zanima. Hvala



Nije mi jasan dokap po 20, a trenutno cijena dionice 15-16kn. Jel to znači kako mora prvo na burzi skočiti cijena ili ne? Imam nekaj dionica pa razmišljam uzet još nekaj malo da popravim krvnu sliku. Naravno ukoliko nakon kupnje opet ne potone… 😯😯😯

ako ti to nije jasno, mozda burza nije za tebr.

reci cu samo – vidi pod "crni čelik"
[/quote]
ovo sad već spada u područje crni labud


Nije mi jasan dokap po 20, a trenutno cijena dionice 15-16kn. Jel to znači kako mora prvo na burzi skočiti cijena ili ne? Imam nekaj dionica pa razmišljam uzet još nekaj malo da popravim krvnu sliku. Naravno ukoliko nakon kupnje opet ne potone… 😯😯😯

Svaka od ovih rečenica jednostavno ulijeva strah. Npr – jel to znači kako mora prvo na burzi skočiti cijena ili ne?

Ne želim nikoga uvrijediti, i nisam najpametniji na svijetu, ali nakon agrokora, mislim da ljudi n ebi trebali ulagati niti kunu svog novca na burzi prije nego nauče dovoljno da ne moraju postavljati ovakva pitanja.

Velim, no ofens, al ako su ova pitanja prava, ako kolega doista pita jer mu nije jasno, ja na njegovom mjestu ne bih bio n aburzi. Preopasno je.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Prag na 35 mil. dokap. očajnika na principu “daj što daš”.
Početak kraja na vidiku.


Prag na 35 mil. dokap. očajnika na principu "daj što daš".
Početak kraja na vidiku.

Pocetak kraja poslovanja bez dobiti. Od sada samo naprijed sa dobiti i novim poslovima!

Ma sve 5. Samo nisam ja to baš najbolje napisao. Mislio sam koliko utječe trenutna cijena dionice na burzi na iznos dokap. Nije više niti bitno. Agrokor je beke zajebao, ali meni Ledo padom pa svojim rastom ostvario dobit 65%. Rizik se isplatio… nije puno, ali uz svakodnevni posao dobro dođe… hvala


Ma sve 5. Samo nisam ja to baš najbolje napisao. Mislio sam koliko utječe trenutna cijena dionice na burzi na iznos dokap. Nije više niti bitno. Agrokor je beke zajebao, ali meni Ledo padom pa svojim rastom ostvario dobit 65%. Rizik se isplatio… nije puno, ali uz svakodnevni posao dobro dođe… hvala

Sprega postoji, ali u slučaju dure dakovica negativna – tržišt vrednuje duru niže od najvljenog dokapa. zašto. vidi pod “crni čelik”

Ja sam zato da većina ubere nešto na agrokoru, ne da izgubi. Bojim se da je tu veom apuno novca pogubljeno, i sad grebemo po dnu i likvidnost nam je nikakva. jedino kad mirovinci nešto kupuju kao nr podr, onda raste. inače, može tvrtka i podvostručiti i prihode , i dobit, i marže i što god hoćeš, dzba sve, riba ne trza jer para nema

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Gdje vidite dobit, koji su to novi poslovi koji donose dobit?

Čini mi se da je kupnja malo ojačala…

Opa, upravo prošlo 7000 dionica po 15.5 kn
OTP izgleda planira do kraja prodati svoje dionice..
Možda je bolje ovako u većim transakcijama ako imaju kupca,
nego se mrcvariti mjesecima kao do sada..evidentno bi cijena
već bila blizu 20kn, da oni odmah ne plasiraju velike količine u
prodaju čim se pojavi likvidnost..

Kolko ih jos imaju u vlasnistvu, imate li podatak ?

Posljedni Đurin ratnik

Samo vidim stanje iz top 10 na moje dionice portalu:

OTP indeksni fond ima još 98920 komada
OTP uravnoteženi fond ima još 61173 komada

U zadnjih mjesec dana OTP indeksni je prodao 10915 komada
OTP uravnoteženi je otprije neki dan ponovno upao ponovno u TOP 10
i od tada je već prodao 2970 komada


Opa, upravo prošlo 7000 dionica po 15.5 kn
OTP izgleda planira do kraja prodati svoje dionice..

ovim tempom mogli bi izaći na negdje do ljeta 2019.

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ili ako se u međuvremenu pojavi veći kupac koji će to pokupiti na ovim razinama…
…radi se otprilike o 2.5 mil kn..netko tko planira dokap po 20kn može i pokupiti ovo
što se nudi ispod 20kn…samo moja razmišljanja…najvažnije da izbacuju dobra izvješća i dalje..
sve ostalo se veže na taj osnovni, po meni najvažniji podatak…

New Report

Close