DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.05.2024. u 01:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,40
468
20
23,20
26,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Po zadnjem izvršenom nalogu po bidu 3.000 kom – rekao bi sa su rezultati značajno podbacili, a Kuvajt teško prolazi!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Po zadnjem izvršenom nalogu po bidu 3.000 kom – rekao bi sa su rezultati značajno podbacili, a Kuvajt teško prolazi!


[emo_smijeh][emo_smijeh]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Kao što rekoh, moguće eksplozija.[emo_smijeh]



Već sam pitao koji su konkurenti Đuri u Kuvajtu,nitko mi nije odgovorio,što mi izgleda kao ofrlje investiranje,kao Patria je favorit a ni ne zna se tko je točno konkurent i kakve su im perfomanse,ali dobro,ništa neobično za ZSE.

Konkurenti:
http://en.wikipedia.org/wiki/LAV_III
http://hr.wikipedia.org/wiki/MOWAG_Piranha
http://hr.wikipedia.org/wiki/VBCI

Ima na Eclectici dobar osvrt na sanse Đure na tom natječaju i o konkurentima.
[/quote]

Pročitao sam,i mislim da članak nije objektivno napisan.
Prvo da se razumijemo,Patria je po meni dostupnim informacijama zaista odličan proizvod,da li je najbolji teško je reći.
Ali treba imati u vidu i da je SAD saveznik i glavni dobavljač oružja Kuvajtu,u zadnjih 10 godina kupili su oružja za 5,5 milijardi dolara,Patriote,F18 i M1A2 tenkove.
Tenkovi M84 na koje se neki pozivaju i žive na staroj slavi,proizvod su bivše YU,Kuvajćani su ih uzeli kao naknadu za isporučenu naftu prije 23 godine.Drugih kupaca nije bilo.

"Only dead fish swim with the stream"

o cemu ti pricas? Ovakve gluposti ljudi pisu kad nisu dovoljno informirani a nisu informirani jer si ne daju truda prouciti neke stvari. Ti se ocito informiras na wikipediji jer ne znas za bolje ali vjeruj mi da postoje puno relevaniji izvori informacija za ovu pricu Gle samo cu ti reci da je bov patrija/ konsberg/ duro daleko najjaci proizvod a glwdano sa strane tenkova kuvajt ih jos dan danas koristi i to je jbn referenca za ovaj posao. Najveci problem u Hrvatskoj je jal i lijenost. Ja bi bio jako ponosan da hrvatski proizvod napravi enorman medunarodni uspjeh. Nebitno jel to igla ili tenk. Ddjh ima nemoguci potencijal i neovisno o svemu ipak je poslao bov na testiranje. Zivi bili pa vidjeli kaj ce biti

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Dobro,reci prvo kakve sam ja to gluposti napisao?Sve napisano se dade lako provjeriti.
Drugo,kad imaš te tvoje puno relevantnije izvore informacija ti ih lijepo napiši,ili se možda radi o top secret informacijama,samo za odabrane?[emo_smijeh]

Treće,nitko ne govori da Patria nije dobar proizvod,naprotiv,ali dobri ste mi svi vi koji sve znate o svemu iako ne znate ni neke osnovne činjenice o temi.

Tenkovi M84 su zaista bili dobri za svoje doba,ali radilo se o projektu 24 firmi iz bivše YU i nekih 1000 kooperanata. Proizvodna cijena tenka je bila 700.000 dolara, od toga su troškovi rada činili 74 posto, 18 posto su bili materijali i 8 posto uvozne komponente s materijalima. Kuvajtu su tenkovi prodani po cijeni od 1,7 milijuna američkih dolara.

Kuvajt je država koja ima vjerojatno najširi spektar naoružanja i vojne opreme kad je riječ o njihovu podrijetlu, a sve je to učinjeno zbog političkih razloga, odnosno dobrih odnosa sa svim vodećim svjetskim silama.

"Only dead fish swim with the stream"

+

velika većina INO mirovinskih fondova na čelu sa ogromnim Norveškim Vam ima ban na ulaganja vezana za vojnu industriju.

To nikako nije dobro jer uzasno smanjuje bazu velikih kupaca dionica.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/n8d4Yj9FkI8OfeuUpeUXSQ==.pdf


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/n8d4Yj9FkI8OfeuUpeUXSQ==.pdf

[emo_ooooo][emo_zacudjen]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Opa,

još jedna dobra vijest u nizu.

Sigurno će Kuvajčani progledati kroz prste jer oni ne gledaju sa kime posluju.

SManjenje temeljnog kapitala je sigurno plus u prodaji na inozemnim tržištima.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@Lanica

što kažeš ti na ovo smanjenje temeljnog kapitala?

Da li je to zapravo korak u pravom smjeru?

Kakvo je dakle vođenje firme od strane komunista?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

To ti je privid, a sve je spremno za privatizaciju.

New Report

Close