DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I kakva su očekivanja od Crnog čelika i ostalih??
Vidim da uprava očekuje da nešto bude (uskoro) od toga?

Ovde narodno veselje-otp iz prvih deset poceo da prodaje-jel nesta znaju?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


Ovde narodno veselje-otp iz prvih deset poceo da prodaje-jel nesta znaju?

pa najavljen je novi dokap koji je nužan firmi za preživljavanje…a kako znamo da je dokap po 20 kn propao, možda su načuli da će novi ići po10 kn pa sad prodaju dok je još cijena iznad toga?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Ovde narodno veselje-otp iz prvih deset poceo da prodaje-jel nesta znaju?

pa najavljen je novi dokap koji je nužan firmi za preživljavanje…a kako znamo da je dokap po 20 kn propao, možda su načuli da će novi ići po10 kn pa sad prodaju dok je još cijena iznad toga?
[/quote]
tko će dati 20 ako može dobiti za 10
a uprava se svojim radom svojski trudi da im to što prije omogući

Pozz ekipa,
kako ide to sa dokapitalizacijom. Imam nekaj DDJH po 23kn. Ukoliko ide doka., npr., 10kn. Mogu li se ja kao fizicka osoba javit za kupnju 2000kom. Hvala.


Pozz ekipa,
kako ide to sa dokapitalizacijom. Imam nekaj DDJH po 23kn. Ukoliko ide doka., npr., 10kn. Mogu li se ja kao fizicka osoba javit za kupnju 2000kom. Hvala.

sve ovisi kakve će uvjete staviti u javni poziv za dokap

Dokap ni blizu, cijena sve niže. Fino je nedavno rekao Bogdanović da neće srljati u dokap s obzirom na ono što se izdogađalo prošle godine. Prvo u Q1 treba napraviti reprogram dugovanja i završiti priču oko IR, nakon toga slijedi možebitna kapitalizacija imovine kroz “sell and lease back” pakete pa tek onda možda dokap, ako se pojavi netko kao lani Crni čelik.

Dokap za npr. 50 milijuna kn za široku javnost ovdje više nećemo gledat


Dokap za npr. 50 milijuna kn za široku javnost ovdje više nećemo gledat

naravno kad iz šire javnosti više nitko nije lud paliti lovu u ovu novu petrokemiju. ovdje mogu ubaciti svježi keš samo oni koji su već zaglavili unutra pa dodatnim uplatama pokušavaju spasiti firmu od crnog scenarija nadajući se da će se jednom doista i pojaviti neki “crni čelik” s kešom i spasiti ih

Ako DDJH kao državna firma nije mogao dobiti posao od države za spremnike plina što mu je osnovni posao i izgubi u natječaju od firmi koje takve poslove nikad nisu radile, kakvu vrijednost može imati takav Đuro?

Do malo prije na prodaji do 17 kn bilo je naslagano preko 30.000 dionica, netko očito stišće cijenu prema dolje. Zašto, možda saznamo uskoro….

Ignore: KressoM, delux


Do malo prije na prodaji do 17 kn bilo je naslagano preko 30.000 dionica, netko očito stišće cijenu prema dolje. Zašto, možda saznamo uskoro….

Meni to izgleda sasvim normalno s obzirom na nedavnu povijest loseg vodjenja, ne bi mi bilo realno da netko ima naslaganu kupnju u tolikom iznosu onda bi se mozda pitao da mozda netko nesto zna ovako vec svi sve znaju da je kvarljiva roba u dugorocnom negativnom trendu.

Ignore : renči

Zašas tu dođe do preokreta trenda, 1 iskra i cijena može odletjeti preko 20 u trenu.
Netko pritišće cijenu iako nema nikakvih negativnih novosti, već upravo suprotno, uprava očekuje da bi opet moglo biti nešto od ponuda za privatizaciju.
A to je jako dobar razlog za kupovinu na ovim razinama.


Zašas tu dođe do preokreta trenda, 1 iskra i cijena može odletjeti preko 20 u trenu.
Netko pritišće cijenu iako nema nikakvih negativnih novosti, već upravo suprotno, uprava očekuje da bi opet moglo biti nešto od ponuda za privatizaciju.
A to je jako dobar razlog za kupovinu na ovim razinama.

Hmmm, izgleda da bi dokap doista mogao ići po 10 kn kako se priča i da zato polako cijena klizi prema dolje, tako da je sada pametnije sačekati konkretne info nego sada ulijetati pa gledati minuse u portfelju.

Ignore: KressoM, delux

Neka ide dokap po koliko god, jer najbitnije je, na kraju krajeva da se skupi dovoljno novca kako bi firma profunkcionirala na pravi način.
Dokap + investitor + ugovoreni poslovi nagovještaju profitabilno poslovanje, a dugoročno će sve imati koristi i neće biti toliko bitno jesi kupio po 10 ili 20kn…

Iskreno sumnjam u dokapitalizaciju po 10kn,mozda prije da se priprema teren za sto nize ulaze pa kad krene po 20kn dokapitalizacija bit iskrenja.
Jedino ako i ta 4. po redu,ako se ne varam,propadne,onda stagnacija na vec nekoj odredenoj razini.

New Report

Close