DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema smisla o Bakiću tako, on je sam uvijek govorio da je pasivni dugoročni investitor koji potpomaže domaću industriju. S te strane je on nama kao manjim ili srednjim investitorima sjajan orijentir za vrijednost neke dionice – gdje će ih on ili mirovinci braniti. Nepotrebno je očekivati od njega da ide spašavati svaku domaću tvornicu samo zato jer vodstvo nije dovoljno kompetentno kompetentno.

Nitko ne govori o robotima i jokicu. Sve to sta pises ja isto potpisujem. Ja sam njegov obozavatelj i da smo bar svi ko on puno bi bolje zivjeli. Ispred njegovog imena je meni plus sa usklicnikom.

Sad govorimo o onim stvarima koje mi se manje svidjaju. A boze moj svi imamo mana.

On je sve samo ne pasivan kako ti kazes. I neka. I to mi je itekakav plus. Covjek se bori za svoju investiciju. Kao sto je i najavio nakon debakla na petrokemiji . da parafraziram nesto tipa “dvaput nece moci”. A to se ne postize pasivnocu zar ne?

On je mozda sad i prvi ako ne onda sigurno jedan od prvih dionicara. Ima najpopularniji investicijski blog u hrvatskoj. Kolki je njegov utjecaj u djuri ja stvarno neznam. Nebi ga ni preuvelicavao kao neki ali nisam bas siguran da je nikakav. Uostalom (nek mi oprosti ako sam krivo vidio al mislim da nisam), na upit prije ove zadnje dokapitalizacije dali ce sindikati bacit klip pod kotace je rekao “nece, SURADJUJEMO s njima”..Mozda je bio lapsus a mozda sam i ja krivo vidio al me to malo zacudilo.
I onda kad se sve skupa zbroji i oduzme, impresija njegovog utjecaja i mozda i fama da je on u biti na izvoru informacija i da je puno upuceniji, da je vec bio tamo x puta, zna se sa mazalom itd. itd. ide izjavit u smislu neznam koji je vrag tim nepametnim mirovincima da sam znao da ce propustit ovakvu priliku organizirao bih konzorcij. Mislim da ga nitko nije tjerao da to kaze. Pa onda ok. Gdje ti je taj konzorcij. Jel to onda laganje, navlacenje? Sta je to? I onda mi je taj disclamer na kraju nacinicniji da nije nagovor na kupnju. Puno vise od direktnog nagovora “kupi” je indirektna informacija ovog tipa.

Jel njega se maltene poistovjecuje sa tom firmom i predsjednikom uprave (dovodio je i veleposlanike tamo). Mozda je krivo tako razmisljati ali tesko se i oteti tom dojmu.
Sta mislis onda da predsjednik uprave tako nesto izjavi? cjena bi sutra skocila 50%.

Eto, taj dio mi se nije svidio. Ako si tako samouvjereno izjavio onda budi frajer pa to potkrijepi necim.
Ulozio ja pare al ulozili smo i mi. Mozda je i lakse njemu izgubit milione nego nama tisuce jer mi ulazemo zadnje pare a on se moze i igrati s milionima.


Nema smisla o Bakiću tako, on je sam uvijek govorio da je pasivni dugoročni investitor koji potpomaže domaću industriju. S te strane je on nama kao manjim ili srednjim investitorima sjajan orijentir za vrijednost neke dionice – gdje će ih on ili mirovinci braniti. Nepotrebno je očekivati od njega da ide spašavati svaku domaću tvornicu samo zato jer vodstvo nije dovoljno kompetentno kompetentno.

Nitko ne govori o robotima i jokicu. Sve to sta pises ja isto potpisujem. Ja sam njegov obozavatelj i da smo bar svi ko on puno bi bolje zivjeli. Ispred njegovog imena je meni plus sa usklicnikom.

Sad govorimo o onim stvarima koje mi se manje svidjaju. A boze moj svi imamo mana.

On je sve samo ne pasivan kako ti kazes. I neka. I to mi je itekakav plus. Covjek se bori za svoju investiciju. Kao sto je i najavio nakon debakla na petrokemiji . da parafraziram nesto tipa "dvaput nece moci". A to se ne postize pasivnocu zar ne?

On je mozda sad i prvi ako ne onda sigurno jedan od prvih dionicara. Ima najpopularniji investicijski blog u hrvatskoj. Kolki je njegov utjecaj u djuri ja stvarno neznam. Nebi ga ni preuvelicavao kao neki ali nisam bas siguran da je nikakav. Uostalom (nek mi oprosti ako sam krivo vidio al mislim da nisam), na upit prije ove zadnje dokapitalizacije dali ce sindikati bacit klip pod kotace je rekao "nece, SURADJUJEMO s njima"..Mozda je bio lapsus a mozda sam i ja krivo vidio al me to malo zacudilo.
I onda kad se sve skupa zbroji i oduzme, impresija njegovog utjecaja i mozda i fama da je on u biti na izvoru informacija i da je puno upuceniji, da je vec bio tamo x puta, zna se sa mazalom itd. itd. ide izjavit u smislu neznam koji je vrag tim nepametnim mirovincima da sam znao da ce propustit ovakvu priliku organizirao bih konzorcij. Mislim da ga nitko nije tjerao da to kaze. Pa onda ok. Gdje ti je taj konzorcij. Jel to onda laganje, navlacenje? Sta je to? I onda mi je taj disclamer na kraju nacinicniji da nije nagovor na kupnju. Puno vise od direktnog nagovora "kupi" je indirektna informacija ovog tipa.

Jel njega se maltene poistovjecuje sa tom firmom i predsjednikom uprave (dovodio je i veleposlanike tamo). Mozda je krivo tako razmisljati ali tesko se i oteti tom dojmu.
Sta mislis onda da predsjednik uprave tako nesto izjavi? cjena bi sutra skocila 50%.

Eto, taj dio mi se nije svidio. Ako si tako samouvjereno izjavio onda budi frajer pa to potkrijepi necim.
Ulozio ja pare al ulozili smo i mi. Mozda je i lakse njemu izgubit milione nego nama tisuce jer mi ulazemo zadnje pare a on se moze i igrati s milionima.
[/quote]
PItam se čiji su to novci. Jesu li to novci NB ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/koliko-ce-nam-novih-tvornica-donijeti-novi-borbeni-avioni-evo-sto-se-ostvarilo-od-milijunskih-obecanja-nakon-kupnje-oklopnih-vozila-iz-finske/6781152/

“Najveći dio offseta mogao bi se ispuniti kroz licencna prava koja Patria ustupa tvrtki Đuro Đaković za proizvodnju i prodaju borbenih oklopnih vozila u Kuvajtu. Prvi petogodišnji licencni ugovor istječe ove godine, a novi bi se trebao potpisati do kraja godine. Realizacijom prodaje oklopih vozila iz Đure Đakovića u Kuvajt u potpunosti bi se planirao ugovoreni indirektni offset.”

Jadna je firma u koju se umiješa politika sa svojim političkim kadrovima!
https://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/sukob-prerastao-u-pravi-rat-ministar-maric-zestoko-napao-sefa-uprave-kako-ce-se-rasplesti-sudbina-velike-tvrtke-u-vecinskom-vlasnistvu-drzave/6749211/?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Razmjena%2bInPortal


Jadna je firma u koju se umiješa politika sa svojim političkim kadrovima!
https://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/sukob-prerastao-u-pravi-rat-ministar-maric-zestoko-napao-sefa-uprave-kako-ce-se-rasplesti-sudbina-velike-tvrtke-u-vecinskom-vlasnistvu-drzave/6749211/?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Razmjena%2bInPortal

Cemu sad objavljivanje ovog lanskog snijega od vijesti/clanka?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Valjda kao protuteza tome što sam ja prenio članak od danas gdje se opet, o odredjenom kontekstu, spominje Kuwait.
A nikad ne znas da li ljudima to odgovara…..

Ovisi jesu li se nakrcali ili ne……:)

Możemo mi stavljat članke ove i one , prirodno klizište radi svoje ! Cijela burza bez poticaja , čak ni vrlo vjerojatno izvrstan 3q po rastu BDP-a , ne vidim da će probudit išta i ikoga . Żalosno , ali zasad tako .

Izgleda da ce mirovinac braniti svoju cijenu dokapa od 20.
Tako da ovdje do daljnjeg nema zime……


Izgleda da ce mirovinac braniti svoju cijenu dokapa od 20.
Tako da ovdje do daljnjeg nema zime……

Nema zime, nema … još oko 38 kuna sam lijepo napisao da neće biti dobro, bilo to prije nekoliko tjedana, sada je cijena 20 kuna ..
Nema zime, samo se svi smrznuli tko je ostao unutra ..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/koliko-ce-nam-novih-tvornica-donijeti-novi-borbeni-avioni-evo-sto-se-ostvarilo-od-milijunskih-obecanja-nakon-kupnje-oklopnih-vozila-iz-finske/6781152/

"Najveći dio offseta mogao bi se ispuniti kroz licencna prava koja Patria ustupa tvrtki Đuro Đaković za proizvodnju i prodaju borbenih oklopnih vozila u Kuvajtu. Prvi petogodišnji licencni ugovor istječe ove godine, a novi bi se trebao potpisati do kraja godine. Realizacijom prodaje oklopih vozila iz Đure Đakovića u Kuvajt u potpunosti bi se planirao ugovoreni indirektni offset."

Zašto bi Patria trebala ponovno sklopiti taj ugovor s Djurom? Sklopili su ga kao uslugu, offset. Ako tog offseta sada ne bude, možda ga bude negdje drugdje. Pa Patria s nekim drugim krene u proizvodnju BOVova. Nije Djuro jedini koji ih zna napraviti.

Cak se i u djuri vracamo na 19,91 g.

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8



https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/koliko-ce-nam-novih-tvornica-donijeti-novi-borbeni-avioni-evo-sto-se-ostvarilo-od-milijunskih-obecanja-nakon-kupnje-oklopnih-vozila-iz-finske/6781152/

"Najveći dio offseta mogao bi se ispuniti kroz licencna prava koja Patria ustupa tvrtki Đuro Đaković za proizvodnju i prodaju borbenih oklopnih vozila u Kuvajtu. Prvi petogodišnji licencni ugovor istječe ove godine, a novi bi se trebao potpisati do kraja godine. Realizacijom prodaje oklopih vozila iz Đure Đakovića u Kuvajt u potpunosti bi se planirao ugovoreni indirektni offset."

Zašto bi Patria trebala ponovno sklopiti taj ugovor s Djurom? Sklopili su ga kao uslugu, offset. Ako tog offseta sada ne bude, možda ga bude negdje drugdje. Pa Patria s nekim drugim krene u proizvodnju BOVova. Nije Djuro jedini koji ih zna napraviti.
[/quote]

Dokapitalizacija ĐĐ – igra se dalje

Zml

Što s ovim tekstom ? Zar to nije prošlost

Dokapitalizacija ĐĐ – igra se dalje
[/quote]

Zml

Što s ovim tekstom ? Zar to nije prošlost

Dokapitalizacija ĐĐ – igra se dalje


[/quote]

Link je u stvari na jedan od komentara , a tiče se odšeta između Patrie i Đure ( maki)

A možda se Izraelci uključe u priču kroz suradnju zbog prodaje aviona. Borbenu stanicu za patriju (100mil kn) imaju .

Borbeni avioni za MORH birat će se po ova četiri kriterija

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

New Report

Close