DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

oko firme DDJH je u zadnje vrijeme toliko “loših” informacija da je to jedna milina za kupovati , a u tu skupinu informacija spada neuspjeh sa CČ( u biti nitko pojma nema što se ovdje događa, samo se nagađa iz dana u dan ), dolazak novih dionica , direktno i agrokor, jer se radi iskrcavanje iz ddjh i ulazak u todex, što ruši cijenu , itd, itd . a tu zaboravljamo i glavnog igrača ovdje ,a to je NB.
u ovih par dana očekujem njegove poteze oko cijene dionice , mislim da će bit će vrlo interesantno.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Neka samo stavi svojih 900000 kom na ask……tek toliko da budu vidljive u prvih dvadeset naloga…….
Tek onda će biti interesantno……:)


oko firme DDJH je u zadnje vrijeme toliko "loših" informacija da je to jedna milina za kupovati , a u tu skupinu informacija spada neuspjeh sa CČ( u biti nitko pojma nema što se ovdje događa, samo se nagađa iz dana u dan ), dolazak novih dionica , direktno i agrokor, jer se radi iskrcavanje iz ddjh i ulazak u todex, što ruši cijenu , itd, itd . a tu zaboravljamo i glavnog igrača ovdje ,a to je NB.
u ovih par dana očekujem njegove poteze oko cijene dionice , mislim da će bit će vrlo interesantno.

A što to točno dotični gospodin može? osim, kako kaže kolega, da stavi sve na ASK pa još sruši cijenu
a zašto bi stavljao na BID ja zaista ne znam, ni jedne vijesti pozitivne, ali ništa, da bi se to činilo opravdanim potezom?
Glavni problem i leži u tome što nema (jasnog) očitovanja Uprave o tome što se u stvari dogodilo; nagađanja da CČ nije odustao, da su se partneri razišli, da ima drugih potencijalnih investitora… sve sama pusta nagađanja, a ako kupuješ na temelju nagađanja onda je to po definiciji stvari – špekulacija!
Narečeni gospodin nije sitni špekulator već, po vokaciji i djelima, value investor



U četvrtak tek ide konverzija u Skdd, tako da neće biti prije petka ili vjerojatnije u ponedjeljak.
Ali to nije ništa značajno.

Dolazak na burzu dodatnih 2,5 milijuna dionica plaćenih po 20 kn tebi nije ništa značajno?? A dobro….
[/quote]Od tih 2,5 miliona, gdje se može naći podatak tko je sve uplatio? Malo sam bio zauzet drugim dionicama pa nisam toliko pratio…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

obzirom da su dobre vijesti ovdje nestale ili su zanemarivog utjecaja, a ostale su samo one poput; propao dokap, CČ odustao, dolazi novih 2,5 milijuna dionica na burzu (plaćenih po samo 20 kuna), treba sačekati da se prodaja spusti na 20 kn pa vidjeti kuda će đuro…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ddjh izdaje 2.5 miliona novih dionica ?
Tko je vlasnik tih dionica ?
Jesu li te dionice otkupljene ili…….?

što je ovo danas ? CČ ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Prvih 10 na dokapitalizaciji sa SKDD:
1. BAKIĆ NENAD (13987237540) 900.000 35,20 Osnovni račun
2. ADDIKO BANK D.D. (14036333877)/PBZ CO OMF – KATEGORIJA B (99318944138) 650.000 25,42 Skrb. račun
3. OTP BANKA D.D. (52508873833) 100.800 3,94 Skrb. račun
4. INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. (68481874507) 100.000 3,91 Skrb. račun
5. OTP BANKA D.D. (52508873833) 77.000 3,01 Skrb. račun
6. ADDIKO BANK D.D. (14036333877) 75.000 2,93 Skrb. račun
7. ADDIKO BANK D.D. (14036333877)/PBZ CO OMF – KATEGORIJA A (94002620905) 60.000 2,35 Skrb. račun
8. BEGIĆ DRAGO (61952395122) 45.000 1,76 Osnovni račun
9. VETERINARSKA STANICA ZLATAR BISTRICA D.O.O. (55377057545) 40.200 1,57 Osnovni račun
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 40.022 1,57 –
Ukupno: 2.088.022 81,67

Za ostale trebate kupiti knjigu.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

900 000 kom upisao je Bakić

700 000 Mirovinac.

Dakle nema govora o tome da dolazi 2,5 miliona dijonica na burzu. To nisu kokošari, sve te dionice su zaplijenjene i otpuštati će se na mnogo višim razinama.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Sada kada je država svedena na cca 38% sigurno će biti slobodniji u restrukturiranju. Treba samo biti strpljiv jer od industrijskih tvrtki u HR ova je jedna od potentnijih. Potencijala ima, a sada realizacija….vidjeti ćemo.

Ideje naše benzin Vaš!

Gdje su svi koji su sudjelovali u dokapitalizaciji? Dionice sjele? Tišina i ovdje i na burzi, gdje ste, čekam vas na 21, valjda je 5% zarade dosta 🙂
Znao sam da sam trebao jučer po 22 uzeti…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Jasno je meni da većina koji su sudjelovali misle da su ovo još niske cijene i nadaju se nekakvoj vijesti i valu da zarade više od 5%, ali su mi zato bezveze upozorenja od ponedjeljka kako dolaze nove dionice i propast cijene, i propad cijene od utorka, a danas nikakva reakcija…
Čini se da su špekulanti koji mogu skupiti za ovako nešto 800k kuna ipak malo mirniji i manje nagli od sitnih špekulanata 🙂

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Sada treba očekivati uz restrukturiranje i poteze poput ovog http://www.ictbusiness.info/poslovanje/ht-krenuo-u-otkup-vlastitih-dionica-i-smanjenje-broja-dionica

Mnogi tu još vide samo vagone, tenkove,….. dok se samo radi o dobroj financijskoj platformi za daljnja širenja recimo neka vrsta malog Adrisa …. rebranding ĐĐ bi dobro došao

Ideje naše benzin Vaš!

@mmarkovic

kakve ovo veze jedno s drugim ima?
članak je o otkupu vl. dionica za što društvo treba KAPITALA
Djuro nema viška kapitala, njemu FALI novca
i zato idu na dokape, samo ne mogu skupiti koliko im treba

HT ide na otkup vlastitih i zatim na povlačenje istih, dakle veću vrijednost ostavlja postojećim dioničarima
Adris ima hrpu keša…
dakle, ne vidim poveznice?

Bakić + 900.000 kom
Adiko/PBZ + 650.000 kom

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

New Report

Close