DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moram priznati da ovo sto radi DDJH, ovo je totalno jedan novi i veci nivo podjebavanja!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ovo je uprava napravila drugi put, a najavila i treći put. Da li se to namješta da netko izađe na višim razinama ?

Ne sječam se da sam vidio nešto ovako neozbiljno u poslu / na burzi, stvarno presmiješno

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

strašno…pošteno bi bilo zablokirati trgovanje dok se ne napravi kakva objava ili konferencija za novinare i detaljno objasni situacija umjesto da se ovako ljudi dovode u ovakve totalne nebuloze od +/-30%

pa tko je još toliko lud da ponovo sudjeluje u još jednom krugu ringišpila i da još jednom bude opran?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Naravno, nemaju nikakve nove materijalne cinjenice koje bi utjecale na pad cijene dionice 😂

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Neka netko zatrazi da se blokira trgovanje dionicom na ZSE, jer ovo stvarno nema nigdje……sramota za sve prisutne sudionike…..

Dajte blokirajte to trgovanje, hebo vas takav ZSE…..!

Ne dajte povlaštenima da se više iskrcavaju…..!

sada je već i CČ jasno o kakvim se ljudima u ĐĐ radi, a trebao bi s njima nastaviti poslovanje, a sigurno će im poslati 250mil. poštom da ih oni raz.ebavaju, cirkus od Uprave, Hanfe. ZSE , Todex već pet mjeseci blokiran, a ovdje ne mogu 2-3 sata, nekome je u interesu da istrese što više dokapa, jer očito od novoga ništa, sreća da još uvijek ima dosta ljudi s viškom kapitala

Ovo je raj za trejdere. U petak opet raste.
Najbolje da se zatvore kladionice na 3 dana u Hrvatskoj,
da se ljudi mogu kladiti na zanimljiviji način kupnjom i prodajom Đure.

piše da je ova odgoda zadnja i da se više neće produžavati, znači u petak ili ide nazad na 40 kn ili pad na 20 kn. mislio sam da će sve to skupa ići drugačije tj. prema 45 kn, ali s ovako nesposobnom i neozbiljnom upravom bolje od ovoga ni ne može biti :-((

Ignore: KressoM, delux

Ma kakvo blokiranje trgovanja…već dugo nismo vidjeli ovakvu aktivnost…neka nje…tako će i ZB cijena porasti. 🙂

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

sad se čovjek mora zapitati i za tog dokapitalizatora Crni čelik d.o.o. kakva je to uopće firma i koliko je ozbiljna!?? jer imali su 14 dana da sve odrade pa nisu napravili ništa…pa su im produžili za par dana i opet nisu napravili ništa….pa sad opet produženje za 3 dana pa kad isteknu i ova 3 dodatna dana, što onda???

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Imatelji dionica Đure, svaka vam čast!
Zaslužili ste barem nekakvu nagradu za izdržljivost.

Ja za ovo nemam želudac, pa niti nisam u ovom igrokazu sudjelovao.
Od sveg srca vam želim 100% plusa u narednim danima, iako mislim da je ovo nedopustivo.
O Crnom čeliku nitko relevantan nema pojma, a da sam ja ozbiljan investitor, nikada nebih ovako nastupio prema upravi i dioničarima tvrtke u kojoj želim preuzeti 50%+1 dionicu.
I k tome s 20.000 temeljnog kapitala. To se tako ne radi.

Dobro mene moji studenti pitaju: i profesore, je li ZSE samo malo sofisticiranija kladionica?

Što da im kažem?
Nije dragi studenti. Ona upće nije sofisticirana. 🙂

La vita e bella!

Ajmo sad opet stampedo dolje-gore…..tko ovo samo režira…..

Nikad nije prekasno.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

New Report

Close