DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pitanje je koliko će, ako sve bude po planu, biti dionica u free float-u. Bakić, država i Crni čelik sigurno svoje ogromne komade neće prodavati na burzi. Doduše, Bakić možda i proda ponešto, kao onomad na RIVP-u, ali to nije negativno utjecalo na cijenu, dapače. Ovime ne uspoređujem te dvije dionice, da se ne bi netko dignuo na zadnje noge…

Ja se nadam da će Đuro s ovime konačno počistiti nered u vlastitom dvorištu, a ima ga nažalost. Nakon toga se može krenuti naprijed, jako naprijed.

Ovdje će biti opet, “Tko zadnji magarac” samo je pitanje u kojem smjeru!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Iskreno me zanima na koju cifru će ekipa zatući ask ako prođe dokap….

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.


@DOVIDJORNO

obzirom da se t-portal javlja uvijek u posljednjim satima, kao “službeno glasilo” ne bi bilo prvi, niti zadnji puta, da mnogi budu namagarčeni, več su nekoliko puta odigrali takvu ulogu na drugim dionicama, dok ne bude na zSE objava, ništa nije relevantno za potezati obarač

Ako nista drugo barem se nešto zanimljivo dešava na zse

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

DDJH pred 40 kn….ako dokap prođe, imam feeling da će otići i na 50 kn

Ignore: KressoM, delux

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/dan-odluke-slavonski-brod-ceka-250-milijuna-kuna-hoce-li-stici-foto-20171023

clanak od danas a crni celik trebao uplatit do juce (institucionalni su valjda danas do 1 a ovi nisu insitutucionalni?) a iz ddjh kazu da sve ide po planu.
Jel to objava prije objave?

42 kn! ide đuro kao metak 😉
čiste li ovo insideri?

Ignore: KressoM, delux


DDJH pred 40 kn….ako dokap prođe, imam feeling da će otići i na 50 kn

RIZ je nekada letio i do stotke u nekoliko dana, jer je bio u posebnom režimu, tako da, isplati se na 18mil. kn zatući još 1-2

Problem je kad će htjeti izaći??
Voda jako plitka.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


42 kn! ide đuro kao metak 😉
čiste li ovo insideri?

ako su uplatili CČ netko je morao vidjeti pare, a to je puno para da bi čovjek to zadržao samo za sebe, sigurno je došapnuo kolegi u povjerenju, ovaj svome, taj slijedećem i tako svi saznaju prije naše Ivane

43 kn!

Ignore: KressoM, delux

Vratili smo se tamo gdje smo bili u cetvrtak..netko na padu zaradio..netko na rastu izgubio…Oklade se još primaju.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Sad bi jedina risk / reward oklada bila na pad……jer mjesta za rast (za sad) jos nema puno……

Ali je li ta oklada u ovom trenutku pravi izbor, neka svatko odluči za sebe……

Jasno mi je tko prodaje……. oni koji su na rastu cijene zaradili 50% uloženog u dva tjedna…..ali mi nije jasno tko kupuje na ovim razinama .Netko će ostati posljednji , sa papirom u rukama.
Tvrtka posluje po principu- zaraditi ćemo, majke mi………
A i ovaj sadašnji posao stoljeća je sreća na dugom štapu.
Nagledali smo se mi i objava poslova stoljeća , vidjeli smo i obraćanje premijera naciji / autocesta u Crnoj Gori i IGH /

New Report

Close