DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bloger je shvatio da je pretjerao, da je svojom kupovinom otjerao cijenu u nebo, pa je stao kupovati.
Za cijenu na ovakvom tržištu to znači da će sljedećih tjedana ona nezaustavljivo na relane razine odakle je ovaj rast i krenuo.
Osnovno pravilo ponude i potražnje, pa kome milo kome drago..

A ako kupuje preko skrbničkog , šta onda ? Ma znam ja da i Vi , invest, kupujete .

zm1

ne, ni slučajno.
ovo ne bi kupovao ni da se vrati na 20 kn.
prerizični gubitaš podložan političkom kadroviranju, a pogotovo u ovako turbulentnim političkim vremenima bez jasne vizije, ne pada mi napamet kupovati ovo.

Krivo . Strpljenje donosi profit ., a ubrzo će odluke .


Krivo . Strpljenje donosi profit ., a ubrzo će odluke .

kako kada dragi kolega.
ovdje je ubrzo čitava vječnost.

Da mi prodaš po 20 , dao bi Ti zadnju lipu , ali uskoro češ kupovati od mene po …
i biti sretan da Ti prodam


zm1

ne, ni slučajno.
ovo ne bi kupovao ni da se vrati na 20 kn.
prerizični gubitaš podložan političkom kadroviranju, a pogotovo u ovako turbulentnim političkim vremenima bez jasne vizije, ne pada mi napamet kupovati ovo.

.

Pa zašto trošite vaše dragocjeno vrijeme , prste i tipkovnicu ,na ovog , kako vi kažete ” gubitaša” ? Jako ste prozirni 😌

Gubitaš je prikriveni odlikaš .



zm1

ne, ni slučajno.
ovo ne bi kupovao ni da se vrati na 20 kn.
prerizični gubitaš podložan političkom kadroviranju, a pogotovo u ovako turbulentnim političkim vremenima bez jasne vizije, ne pada mi napamet kupovati ovo.

.

Pa zašto trošite vaše dragocjeno vrijeme , prste i tipkovnicu ,na ovog , kako vi kažete " gubitaša" ? Jako ste prozirni 😌
[/quote]

Po meni je vaznije pitanje zasto se vi koji imate dionice ulazite u rasprave sa ovima koji ih nemaju?
Zasto ih ne pustite da pisu protiv? Da imamo crno na bijelo da imaoci dionica ne hvale ovu dionicu, a da pvi koji nemaju stalno pisu protiv. I da su samo negativni komentari ovdje.
Mozda i moderator reagira. Jer se stalno ponavlja jedno te isto negativno…oni nista novo ne pisu.
Kad nemaju argumenata, onda te optuze da drukas. Pa bi bilo fora vidjeti da ga pitas gdje je vidio druk za ovu dionicu? I onda vidis da zadnjih 50 stranica su iskljucivo njihovi komentari gdje se svadjaju sami sa sobom

konkretno,

ugovorili su izgradnju čelične konstrukcije za Viadukt na kostu Čiovo.
Na tom poslu će izgubiti 4,8 mil hrk.




zm1

ne, ni slučajno.
ovo ne bi kupovao ni da se vrati na 20 kn.
prerizični gubitaš podložan političkom kadroviranju, a pogotovo u ovako turbulentnim političkim vremenima bez jasne vizije, ne pada mi napamet kupovati ovo.

.

Pa zašto trošite vaše dragocjeno vrijeme , prste i tipkovnicu ,na ovog , kako vi kažete " gubitaša" ? Jako ste prozirni 😌
[/quote]

Po meni je vaznije pitanje zasto se vi koji imate dionice ulazite u rasprave sa ovima koji ih nemaju?
Zasto ih ne pustite da pisu protiv? Da imamo crno na bijelo da imaoci dionica ne hvale ovu dionicu, a da pvi koji nemaju stalno pisu protiv. I da su samo negativni komentari ovdje.
Mozda i moderator reagira. Jer se stalno ponavlja jedno te isto negativno…oni nista novo ne pisu.
Kad nemaju argumenata, onda te optuze da drukas. Pa bi bilo fora vidjeti da ga pitas gdje je vidio druk za ovu dionicu? I onda vidis da zadnjih 50 stranica su iskljucivo njihovi komentari gdje se svadjaju sami sa sobom
[/quote]
To su svi trejdasi ‘ova mora gore ova mora dolje’ neozbiljni skroz.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

dobar dio poslova na konstrukciji pokretnog dijela mosta prebacili u hrvatski “Đuro Đaković”.


dobar dio poslova na konstrukciji pokretnog dijela mosta prebacili u hrvatski "Đuro Đaković".

i što to znači?
Ugovorili su posao ispod svih cijena, i sad muku muče da ga i dovrše te su probili sve moguće rokove.
Viadukt je svoje radove na mostu dovršio, čeka se postavljanje čelične konstrukcije koja dobrano kasni i kasnit će.
Ugovoreni rok dovršetka mosta je 15.10., a ako ne bude prijete im penali, koje je DDJH također preuzeo na sebe, kao rizik.
Ako baš hoćete konkretno!

Patria AMV vozila naručena za gotovo 1600 komada, a oni su sedam kupaca za korištenje u zahtjevnim uvjetima. AMV proizvodi se stalno dalje razvijaju i oni su predmet najnovije tehnologije. Vozilo konstrukcijska rješenja omogućuju visoku nosivost, visoka razina sigurnosti i teška oružja slobodan integracije. Patria AMV je dobila pohvalu povratne informacije o zadacima za upravljanje krizom u Afganistanu i Čadu.

Prijevod sa engleskog , povodom velike izložbe u Engleskoj .
Čudim se javno objavljenoj ( insiderskoj ) informaciju o količini vozila , šo je bila vrhunska tajna do nedavno .

New Report

Close