DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo odlične prilike za natući još malo gubitka…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ima posla a gdje su poslovi za hep dva ugovora


@moller
to se slažemo, puno posla, stalno minus u FI i još iskrcaji branitelja koji dobijaju dionice od CERP-a…i sa svim time, cijena je na 25-26 kn.
nagradno pitanje je što će biti s cijenom dionice kad:
1. od svih tih poslova u FI bude napokon plus?
2. kad uleti i neki veći posao (oklopnjaci, tenkovi…?)
3. kad uz ovo gore još i CERP prestane dijeliti i branitelji prestanu prodavati?

onda ćemo vidjeti kuda plovi ovaj brod [emo_namigusa]


eee, tada ću i ja biti na brodu[emo_smijesak]

ti je rast odraden prosli tj sad moze samo dolje,tko je imao info prije taj se sada kipa vidimo se na 20kn uskoro poz

NEMOGU VISE OVCICE NACI DA KUPUJU HAHAHHAHAH

Ja vas proroče ne razumijem , prošli tjedan ste vikali da će na 30,xx a sad vičete da će na 20 . što ste vi , neka podvojena ličnost , ili je K/P u igri u vašem slučaju ?!

PA KO BI LUD SAD KUPOVAO KAD IMA JOS 4000000KOM KOJI JEDVA CEKAJU BRANITELJI D ADOBIJU I DA PRODAJU KAD SU BRANITELJI POCELI KIPATI OD 39 SE SROZALO NA 21 A DOBILI SU OKO POLOVICE DAKLE SAD JOS IMAJU POLA BOJIM SE DA JE NEZATUKU NA 10KN NIJE NAGOVOR NA KUPNJU NI PRODAJU SAMO KOMENTIRAM.

KOLEGA PROSLI TJEDAN NIJE CERP RASPRODAVO MISLIO SMA DA VISE NECE AL SAM SAZNAO DA S EKIPA DO KRAJA PA SAM PROMJENIOMISLJENJE, NEMOJTE VI MENE SLUSATI VI SAMO KUPUJTE IL PRODAJTE ,JA SAMO IZNOSIM SVOJE MISLJENJE, DA ZNAM KOLIKO CE I KAD BITI BIO BIH NAJBOLGATIJI,


PA KO BI LUD SAD KUPOVAO KAD IMA JOS 4000000KOM KOJI JEDVA CEKAJU BRANITELJI D ADOBIJU I DA PRODAJU KAD SU BRANITELJI POCELI KIPATI OD 39 SE SROZALO NA 21 A DOBILI SU OKO POLOVICE DAKLE SAD JOS IMAJU POLA BOJIM SE DA JE NEZATUKU NA 10KN NIJE NAGOVOR NA KUPNJU NI PRODAJU SAMO KOMENTIRAM.

ahahahaha, do jučer si pisao kako ide na 30 kn i kako samo luzeri prodaju, a sad si prodao i okrenuo ploču za 180 stupnjeva [emo_smijeh]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Blažena anonimnost [emo_smijeh]

ne do jucer se cerp nije kipao a sad se kipa pa je sad druga prica ,da skipao sam se na 27 i ceka sad na 17kn, da se cerp nije poceo opet kipati na 40 bi dosli ,al se kipa sta ja tu mogu

Ja čekam na 7 a ako nastave spaljivati lovu na branitelje , plaće i ljubavnice, ide to i ispod Ingre.[emo_mrgud]


evo i u PD

“Đuro Đaković” za Francuze će raditi vagone za 80 mil. kuna


teška pušiona…
vagoni su posao male dodane vrijednosti i vidjeli smo kako DDJH na tim poslovima napravi gubitke. za dioničare bi bilo bolje da ne rade ništa, ovo služi samo političarima i uljebima da kazu da firma ipak nešto radi i da izmuzu još državnih para.

Ozren, đe' kombo?


PA KO BI LUD SAD KUPOVAO KAD IMA JOS 4000000KOM KOJI JEDVA CEKAJU BRANITELJI D ADOBIJU I DA PRODAJU KAD SU BRANITELJI POCELI KIPATI OD 39 SE SROZALO NA 21 A DOBILI SU OKO POLOVICE DAKLE SAD JOS IMAJU POLA BOJIM SE DA JE NEZATUKU NA 10KN NIJE NAGOVOR NA KUPNJU NI PRODAJU SAMO KOMENTIRAM.


nakon ove kratek korekcije mozemo preko 3x


bas sam racunao prodano ih je ispod 24kn 84000kom a ovih dana je prodano oko 75000 znaci jos ima 10000kom da se skipa ,jes svi su ostali iznad 24kn znaci da se vise nema tko kipati sad moze polako gore ,po nekoj mojoj racunici


neko hoce izazvati paniku al mu nejde bas ,nece to vise dolje ,moza par komada ali nemoze se vise kolicina kupiti po nizoj cijeni

Je li Vama netko hakirao račun?

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

ovaj put bi moglo i ispod 20kn ??????? brzo to pada ,nije nagovor na kupnju ni prodaju.

New Report

Close