DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da jucer je neko 6000kom dokupio po 35-36 taj valjda zna kud ulaze svojih 200 000kn

opet navlakusa da se neko iskrca.
Omjer 30000:9000
pametnom dosta

Punto smjesan si … od tvojih zadnjih 15 komentara na ovom forumu 10 ih je vezano za DDJH pitam se zasto… Uskoci i uzivaj !!!!


… bit će neka skora objava o dobrom poslu (što netko već zna), čim cijena ozbiljno raste …

[emo_smijeh]
Ajde da i to doživim,da Đuro dobije jedan dobar posao!

"Only dead fish swim with the stream"

6 vagona je prosječan posao za DDJH. Možda ovaj put bude narudžba 12 vagona za 7 ili 8 mil. kuna. E to se zove biznis


Punto smjesan si … od tvojih zadnjih 15 komentara na ovom forumu 10 ih je vezano za DDJH pitam se zasto… Uskoci i uzivaj !!!!

U čemu da uživa?
U push-ingu?

Negativni EBITDA, ROE – 120 % , dug/kapital 553 %
Je li to moguće? Je kada je država i HNS u pitanju.

Može li gore od ovoga?
Da dobiju posao stolječa, ne opravdava ovu cijenu.
Što je vama?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

O kojem Vi pušingu pričate da ste na vrijeme kupili dionicu već bi bili u plusu bar 40% a “Negativni EBITDA, ROE – 120 % , dug/kapital 553 %” nema veze s Đurom jer đuro je đuro.

Uvijek me iznova oduševljava ljudska glupost.
Vi samo kupujte đuru, nemam ja ništa protiv.
Ja se tu i tamo sjetim đure, dobronamjerno vam, još tamo od 90 kuna … koliko je sada? 36 , to je minus od nekih 60 %.

lp i sretno vam

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Uvijek me iznova oduševljava ljudska glupost.
Vi samo kupujte đuru, nemam ja ništa protiv.
Ja se tu i tamo sjetim đure, dobronamjerno vam, još tamo od 90 kuna … koliko je sada? 36 , to je minus od nekih 60 %.

lp i sretno vam

Đuro je imao lijep potencijal i da nije “rađena” priča danas bi bio preko 120,00 kuna.

Moguće je da raste zbog ovoga sad su dionice u čvršćim rukama:

Ministar gospodarstva Ivan Vrdoljak predstavio je Odluku o izuzimanju od prodaje dionica društva Đuro Đaković Holding d.d., Slavonski Brod. Temeljem Zakona o upravljanju i raspolaganju imovinom u vlasništvu Republike Hrvatske Centar za restrukturiranje i prodaju je dužan bez naplate ustupiti dio dionica čiji je imatelj Republika Hrvatska hrvatskim ratnim vojnim invalidima Domovinskog rata ovisno o stupnju oštećenja organizma i članovima obitelji smrtno stradaloga, odnosno zatočenog ili nestalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata koji pravo na dionice bez naplate nisu ostvarili na temelju Zakona o privatizaciji. U Centru za restrukturiranje i prodaju je evidentirano 4.567 neriješenih zahtjeva hrvatskih ratnih vojnih invalida Domovinskog rata i članova obitelji smrtno stradaloga, odnosno zatočenog ili nestalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata te je za rješavanje po tim zahtjevima potrebno ustupiti dionica nominalne vrijednosti u iznosu od 105.280.000,00 kuna. Kako u portfelju Republike Hrvatske kojim upravlja CERP nema dionica navedene nominalne vrijednosti podobnih za predmetnu svrhu, nužno je pokretanje postupka utvrđivanja liste dionica društava iz portfelja Republike Hrvatske kojima upravlja Državni ured za upravljanje državnom imovinom, a radi rješavanja spomenutih zahtjeva. Ministar Vrdoljak kazao je da se predmetnim Odlukom od prodaje izuzima 735.319 dionica društva Đuro Đaković Holding d.d., Slavonski Brod, ukupne nominalne vrijednosti dionica 14.706.380,00 kuna.
Vaš link …

Branitelji će dobiti besplatno dionice koje onda mogu prodati i vi kažete da su u čvrstim rukama. Strašno

alias

Gledajte kolega ja sam to tako shvatio[emo_smijeh],ali ako vi kažete suprotno to je izvrsna prilika za još jedan odličan dokup[emo_vrtimise]


Branitelji će dobiti besplatno dionice koje onda mogu prodati i vi kažete da su u čvrstim rukama. Strašno

Proljeće + izborna godina = Vaš link …

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Dobro i šta ta podjela prema vašem mišljenju znači?
Prema mojem pad cijene.
Što je raslo, raslo je. Možda još do kraja tjedna dođe do 38kn al to je to. Onda opet na razine <=33 kn.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Dajte mi molim vas oni koji su upućeniji od mene nek mi pomognu. Koja je vrijednost ove kompanije? Zašto je firma perspektivna? Pa niti jedan ugovor osim s HR nisu imali oko patrijinih vozila i vama to nije sumnjivo? Da li znate da je kompanija zadnji put pozitivno poslovala 2008. g i da je imala dobit 2 mil kn. Čak i kad su radili patrijina vozila poslovali su s gubitkom. Što se je promjenilo da sad bude drugačije? Hvala na odgovoru.

New Report

Close