DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Uvijek kada je ddjh dao izvjestaj pod kraj radnog vremena, uvijek je bio velik gubitak. Svi vazniji se vec polako izredali ali holding se drzi svoje ustaljene prakse. Sok za svoje dionicare priredit ce im kao i svaki x.

Je,kod Đure postoji uvijek samo jedna dvojba kad je FI u pitanju,je li gubitak veliki ili mali.[emo_smijeh]
[/quote]

Je li to i EBITDA negativna? Može li netko ko se kuži u te računovodstvene stvari ( lynx je tu bio dobar) probat izračunati EBITDA za ddjh?

Koliku sutra cijenu očekujete?

ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju ddjh

Majko moja… ovo je prekatastrofalno…

Nakon revizije izvjesca za 2013, gubitak (DDJH Grupe) prosle godine se povecao na 124 miliona kuna.

Jucerasnji izvjestaj kaze: Kapital i rezerve 62 miliona kuna.

Prevedeno: book value je oko 19 kuna po dionici, odnosno dionica se trguje na 2 booka.

Covjeka ovo pomalo ostavlja bez rijeci… :-/

10.
CERP (38083028711)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
20.130 0,62 Zast. račun

Cerp jos smanjuje.
Jos 20000 kom i eventualna konsolidacija cijene. Na koliko ce to biti, 30,20 ili 10 kn pitanje je, jer nitko ne moze branit cijenu.
Cerp imao 80000 kom.
Tko je kupio 60000 kom a da se ne vidi.
Ne vjerujem da je toliko malih trejdera odlucilo uci odjednom u ddjh.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=50821

Strava i uzas….ili bolje receno..otkljucavanje vrijednosti.. odnosno nevrijednosti.

A sto ce sad mm?
Toliko je dugo radio presing na cijenu da je uspio.
Sad neka si erste izracuna koliko je u minusu do sada, a bit ce i jos vise, kad mu naloze da se i on iskrca kako bi barem malo toga povratili sto su upucali u holding.
10 kn?
Vrlo brzo

danas se potrefilo revidirano FI za 2013 (koje je bilo naravno loše) + rasprodaja dionica dodijeljenih od strane CERP-a kojs traje već 2 mjeseca, ali CERP više nema puno pa bi od idućeg tjedna sve loše vijesti trebale biti uračunate u cijenu i mogao bi biti jedan OK odbijanac do 41-42 kn

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Uza sve dogadjaje koji se nizu, ne treba oredvidjeti jedan od najvaznijih, a to je kako stvari stoje odlazak ove Vlade s vlasti, sada ili za 2 godine kada budu redoviti izbori.
Znamo da ova Vlada pokusava privatizirat holding, da li poradi ne imanja lova ili neceg drugog nebitno je, dizu se krediti za obnovu strojeva, itd,itd.
Ali svi zaborabljate ono najvaznije, a to je da Stipetic i dalje jest direktor jednog od oura u holdingu i da ponovno ceka po ratak na vlast svojih istomisljenika.
Kada se to desi, to ce biti game over za holding.

A da malo pogledate koliko ste ih natrpali zadnjih dana.
MM je pun dionica kao brod i logično da mu nije stalo da ga dalje krcaju.
Nije im aposao ni da dižu ni spuštaju cijenu nego da da daju likvidnost ali tako da prate tržište. Tko misli da je prejeftino neka kupuje i svi veseli.
Okanite se teorija urote i iskoristite priliku.

Kolega nimimada
Teorija urote jest da Stipetic ceka povratak hdza na vlast kako bi bio ponovo predsjednik uprave?
Teorija urote je da je cijena pala sa 90 na 35 kn?
Teorija urote je da je stanje u holdingu alarmantno itd, da ne nabrajam dalje.
To nije teorija urote, vec samo pokazatelji kud ce uskoro holding.
A ako se vrijednost otkljuca, kako sam i naveo ovdje cu se svima ispricat, iako je ta mogucnost vrlo mala.

omjer ukupnog duga i kapitala 482,34%

Zrelo za stecaj ili PSN… dokap ce samo odgoditi agoniju (vidi pod PTKM)

po koliko će ići dokap?

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

08.05. cete znati nakon no

Evo riješenja.

Po ovoj cijeni, siguran sam da mister XY moze kupiti DDJH.
Tako bi, svojim znanjem, mogao naraviti sinergiju pisanja na blogu i činjenica na izvještajima.

Nakon sto revitalizira DDJH znanjem i expertizom iz teske industrije, moze akvizirati PTKM i napraviti istu stvar.
Sto ce mu burza.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Cca 1.3 mil dionica x cca koliko odredi drzava da ce ih prodat (45 kn) bilo bi 58.5 mil kn. Ne znam, sto bi mu se moralo desit da donese takovu odluku?

New Report

Close