DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.06.2024. u 19:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,20
1.485
64
22,20
26,20
7,41%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo za one koji nisu vjerovali,ali pazite ovo je tek prva dobra vijest.Kolega los santos nadam se da nisi danas prodao.Đuro postaje ĐURO.Kolege Lucky,šefsale aaa šta velite,oćemo preko 100?????????
Ma normalno da hoćemo.

peyo


Evo za one koji nisu vjerovali,ali pazite ovo je tek prva dobra vijest.Kolega los santos nadam se da nisi danas prodao.Đuro postaje ĐURO.Kolege Lucky,šefsale aaa šta velite,oćemo preko 100?????????
Ma normalno da hoćemo.

jedino što je tep već odavno izvan holdinga tako da ovo nema previše veze. kakvih 100 kn, smanjite doživljaje…

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Evo za one koji nisu vjerovali,ali pazite ovo je tek prva dobra vijest.Kolega los santos nadam se da nisi danas prodao.Đuro postaje ĐURO.Kolege Lucky,šefsale aaa šta velite,oćemo preko 100?????????
Ma normalno da hoćemo.

Kolega jesi ti pročitao tko je bio vlasnik Đure TEP?
Kakve to veze ima s DDJH? [thumbsup]

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Evo za one koji nisu vjerovali,ali pazite ovo je tek prva dobra vijest.Kolega los santos nadam se da nisi danas prodao.Đuro postaje ĐURO.Kolege Lucky,šefsale aaa šta velite,oćemo preko 100?????????
Ma normalno da hoćemo.

Nisam kad nisi htio da kupis paketic po 41.80 cak ni po 41.50 .
Da je tako odlicno uzeo bis odavno .
lp
Banana pogon i pusti price nema se kapaciteta .

Pa kolega moj je portfelj podeblji,treba nešta i za druge,ali sam za svaki slučaj svaki dan na bidu,ako se dobri ljudi predomisle.A znaš šta ja mislim da ti uopće ni nemaš đuricu,isto kao i gro ljudi na ovom forumu.A ovo banana pogon,gle banana fermentira,prepečeš ju u alkohol i voziš.A đuro tek pali motore,turbinske na kerozin.A tek kad stisne nitro………….

peyo

Kolega nalet svaka čast na toliko lijepih sličica uz avatar,ali ovaj puta ste omanuli.Znam -DDJH,radili su kotlovske peći,kolone kod nas u INI.To ti govorim iz prve ruke,jer sve fakture su išle na DDJH.Molim komentar da me razuvjerite,jer ja ne smijem poslati ni kopiju fakture ,ni predračuna-poslovna politika firme.
A kolega shane kada su to izašli iz holdinga,datum i tko ih je kupio.Dečki govorim o konkretnim stvarima.Rusi su kupili jednu od firmi kćeri za 64 miliona dolara,odnosno rješavaju se balasta i kreću na ………..konkretne stvari.Ali vidjet ćete vrlo brzo.Ne da mi se prepucavati.Ko je unutra radi ,a ko nije pa ima još dionica.Bok i sretno.

peyo


Kolega jesi ti pročitao tko je bio vlasnik Đure TEP?
Kakve to veze ima s DDJH? [thumbsup]

Realno, naravno da nema veze sa DDJH s obzirom da je Đuro Đaković TEP van holdinga, ali nemojte zaboraviti da se ovdje radi o burzi koja zbog psihologije investitora veoma često odreagira na realno nebitne informacije i događaje.

Primjerice, padnu US indeksi zbog povećane stope nezaposlenosti ili zbog neke druge informacije koja nema veze sa nama, a drugi dan padne i ZSE prateći njih. Zašto? Psihologija!

Ova firma (TEP) nosi ime Đure Đakovića što može psihološki pozitivno djelovati na investitore, i iako nije u vlasništvu holdinga, koliko ljudi to zna!? Ja nisam znao dok nisam malo istražio, a znamo da mnogi investitori-špekulanti na informacije djeluju impulzivno bez previše istraživanja.

Zbog svega navedenog, ne bih ovu informaciju odbacio kao nebitnu. Odmoći ne bi smjelo, pomoći može!

Free Software Downloads - ShareSoftware24.com (http://www.sharesoftware24.com)


.Rusi su kupili jednu od firmi kćeri za 64 miliona dolara,odnosno rješavaju se balasta i kreću na ………..konkretne stvari.Ali vidjet ćete vrlo brzo.Ne da mi se prepucavati.Ko je unutra radi ,a ko nije pa ima još dionica.Bok i sretno.

Daj nemoj to raditi…
O kakvoj firmi kćeri ti pričaš?
Tih 64 miliona nema nikakve veze sa holdingom i ne smeta mi tvoje jeftino drukanje iz dana u dan jer nemam ni namjeru ulaziti ali ima ljudi koji pročitaju poruke na forumu i prihvate informaciju zdravo za gotovo
Ovo što si ti napisao je čista laž i molim moderatore da ovu poruku od kolege Peyo pobrišu jer dovodi u zabludu ostale forumaše..
Evo ti članica holdinga ako te uopće zanima…

Društva Grupacije

* Đuro Đaković Specijalna vozila d.d.
* Đuro Đaković Elektromont d.d.
* Đuro Đaković Inženjering d.d.
* Đuro Đaković Proizvodnja opreme d.o.o.
* Đuro Đaković Strojna obrada d.o.o.
* Đuro Đaković Energetika i infrastruktura d.o.o.
* Slobodna zona Đuro Đaković Slavonski Brod
http://www.duro-dakovic.com/
http://www.revizija.hr/izvjesca/2007/revizije-pretvorbe-i-privatizacije/148-djuro-djakovic-holding-slavonski-brod.pdf

sijem žito raste grahorica

Peyo evo možda ti ove informacije pomognu…

Đuro Đaković TEP je austrijski…

http://www.aee-dd.hr/index.html
http://www.poslovna.hr/lite/ae-e-duro-dakovic-tep/330261/subjekti.aspx

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Sory ljudi stvarno zaheb

peyo

Evo primite isprike opalio sam na prvu vijest,pa molim moderatora da izbriše ona 2 posta.Ali to ne znači da đura neide up.A ako sam ja jeftini druker, šta si ti koji niti posjeduješ dotičnu dionicu,niti ju kupuješ.Sory ljudi ispao sam budala.

peyo


Ali to ne znači da đura neide up.A ako sam ja jeftini druker, šta si ti koji niti posjeduješ dotičnu dionicu,niti ju kupuješ.

Vjerujem da se na mene ovo odnosi…
Misliš li da zato što ne posjedujem dionicu niti ju kupujem ne znam ništa o njoj?
Na ovoj temi sam uvjek pisao sa srcem, što na umu to na drumu
Kad sam bio zadovoljan hvalio sam i obrnuto..znao sam popljuvati žestoko kada sam bio razočaran
Stavljao sam linkove i davao svoje viđenje situacije
Pišem na ovoj temi cca 3 godine i to na ovakav opisani način
I pisat ću i dalje kad budem smatrao da imam šta reći, sviđalo se to tebi ili ne
A to da si ti jeftini druker i spamer koji zatrpava forum besmislenim i beskorisnim porukama je moje mišljenje i stojim iza njega.Znam da ne zvuči lijepo ali je tako, nažalost
Eto ti za primjer..tvoja prva rečenica..
Zašto up?
Je li to tvoje osobno mišljenje ili ima neki razlog?ili ti je netko šapnuo?Ili ima dobar razlog ali ga ne smiješ podjeliti s nama?Ili vidit će mo da je tako samo ti treba vjerovati na riječ i sve će biti ok?
Zašto reci mi..

sijem žito raste grahorica

New Report

Close