DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sjetili se Linić i Čačić kako podijeliti troškove saniranja građevinskog sektora sa malim dioničarima po principu uništi što se uništit da samo kako bi pokazali da ipak nešto poduzimaju.

vidite kako se sudbina okrutno poigrala…

onaj koji je najviše drukao protiv Ingrice, smijao se poslovima, mirovincima,cijenam, ismijavao iako nije imao nikakve veze s ičim, sad ju prislino kupuje.
i dapače još će ju morati hvaliti da bi pred stadom opravdao ovaj loš potez uprave.
sad se piše o sinergiji, sad se mora Ingra hvaliti itd.

još samo da PTKM kupi DIOKI.!!!
e to bi bio posao stoljeća, jer Dioki ima ograoman umnožak PS* P/B.
to bi bila super dobra stvar!

rekli bi naši stari svaka guzica dođe na šekret [thumbsup]

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore

Nakon ovoga slijedi preuzimanje Microsofta [lol]
Ne znam zašto razmišljate da je preuzimanje ingre istina. Po meni je logičnije da su to lažne ob jave, kako bi top 10 ingre svoje dionice uspio prodati prije stečaja

Šepavac pokušava vući umirućeg.
Koji genijalac je ovo smislio???

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Vaš link

"…nastala je situacija u kojoj je potrebno zaštititi ulagatelje na način da se trgovina predmetnim
dionicama obustavi za vrijeme koje je potrebno da se cjelokupna javnost potpuno i točno informira o sadržaju predložene odluke."

Kakvu razliku cini ovih dodatnih sat i pol?!

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

INGR u stečaj _Arena na bubanj.Tko bi postao vlasnik Arene?
DDJH/država/ ulazi u INGRU ,Arena postaje državno vlčasništvo.
DDJH za 6 kn "kupuje" BV od 29 što izgleda jako unosno.
INGRA se spašava.
Dioničari INGRE imaju barem 6 kn po dionici,a zu stečaju bi vjerovatno dobili ništa.
Država dobija Arenu jeftino.
Osnažena INGRA zaista može postati lider u izvoznim poslovima.
DDJH možda i puno zaradi u ovom poslu.
Meni ovo izgleda kao izvrstan potez nove vlade.Bravo!

@lopina, kažeš izvrsnost , win-win za sve …samo, zašto u tome "sve5" izostavljaš Ingrinu milijardu dugova???

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ima da Đuro preuzme sve sinergične gubitaše u državi. To će biti dobro za njih kao pojedince kao i za društvo u cjelini

Uprava vodi đuru u dobrom smjeru, vidi se po cijeni

a evo i ovih poznatih bidova:)
došli gurači

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore


vidite kako se sudbina okrutno poigrala…

onaj koji je najviše drukao protiv Ingrice, smijao se poslovima, mirovincima,cijenam, ismijavao iako nije imao nikakve veze s ičim, sad ju prislino kupuje.
i dapače još će ju morati hvaliti da bi pred stadom opravdao ovaj loš potez uprave.
sad se piše o sinergiji, sad se mora Ingra hvaliti itd.

još samo da PTKM kupi DIOKI.!!!
e to bi bio posao stoljeća, jer Dioki ima ograoman umnožak PS* P/B.
to bi bila super dobra stvar!

rekli bi naši stari svaka guzica dođe na šekret [thumbsup]

Ovaj post zaslužuje 300% jer je sve što se treba reći vrlo lijepo sumirano.

Jedino što ovdje u boldanom dijelu kolega više nije potreban futur – ploča je već okrenuta u najnovijem postu. Komentari na post su također zanimljivi.

A kolega lopina je na tragu Recepta za izlazak iz krize™. Dakle, osnuješ firmu, zadužiš je do grla, izgradiš nekretninu, prodaš firmu – Država dobije nekretninu, kupac dobije sinergiju, brend, izvozni potencijal (dodaj buzzworde po želji), a dugovi – njih izbrišeš onim plavim dijelom gumice šta briše kemijsku olovku. Za godinu dana smo Švicarska.

Always sunny in the rich man's world.

ako DDJH nije napravio dubinsko snimanje što se radi ako se ide na preuzimanje bit će ovdje svega, doista me ne bi začudilo da narednih dana objave da odustaju jer su ustanovili "neke nove činjenice" u bilaqnci INGR koje im nisu bile predočene. Ponuda još nije obvezujuća i bit će ovo najveća lakrdija (ili nazovimo pump and dump) na ZSE otkada je RH.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Baš me zanima tko i s čijim novcima brani neobranjivo?
Prekrcaj dionica iz privatnog portfelja u naše mirovine.
Isto vrijedi i za INGRU

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

ako misliš da je neobranjivo, prodaj sigurno zarađuješ…a nemoj drukat ne bi li koju lipu jeftinije dokupio



@lopina
, kažeš izvrsnost , win-win za sve …samo, zašto u tome "sve5" izostavljaš Ingrinu milijardu dugova???

a vi zaboravljate 1,5 mlrd aktive,vlastiti kapital INGRE cca 390 mil kn
ako se DDJH dočepa trećinu dionica INGRE tj 7,5 mil dionca od 22,5 mil.koliko je predviđen ukuppan
broj dionica sa
novom dokapitalizacijom po predpostavljenih 6 kn plati bi to 45 mil kn

a kupio bi trećinu od sadašnjeg kapitala od 390 mil kn i novih 9 mil dionica u dokapitalizaciji po
predpostavljenih 6 kn 54 mil što bi kapital i rezerve INGRe podiglo na cca 444 mil,a DDJH bi
imao trećinu te imovine tj 144,44 mil kn.
nije li to lijepi zubić od 100 mil kn u INGRI koja bi nakon ulaska DDJH trebala postati stabilnija,a samim time potencijalno omogučilo rast prema BV od cca dvadesetak kn koliko bi tebao biti BV INGRE.

mislim da nakon ove informacije DDJH vrijedi daleko više nego jučer,ali pila naopako je vrlo čest slućaj na ZSE i trebao bi rasti a ne padati

New Report

Close