DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 02:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,46
469
20
23,40
26,60
-3,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tko hoće prodati evo mu prilike,međutim ne bih se iznenadio da kroz koji dan objave neki veliki novi posao,ipak se dans protrgovala lijepa količina…!?

Eto Dure skoro u plusu. ‘Obrana’ je, cini se, solidna. A toliko negativnih napisa jutros.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

baš me zanima kako se osječaju ovi što su danas prodavali po 66 i kusur;)))

takav je bio 1 i prodao 4 dionice

Moraju se nekako prikazat javnosti sinergijski učinci.
Očekujem nekakvu objavu konkuriranja za opremanje alžirske vojske bolnicama, tenkovim i bov-ama.
Imam par dionica Đure pa se nadam da će biti veselo u sljedećih par dana.


baš me zanima kako se osječaju ovi što su danas prodavali po 66 i kusur;)))

Mislim da pametno.

Obrana jednog čovjeka ne čini cijenu realnom. Stvaranje stvarnosti – nije stvarnost. Firma kojoj prihodi rastu a profitabilnost stagnira – dakle pada, slobodnog toka novca nema i koja ulazi u posao sa drugom firmom koja ima otprilike 2 godine do stečaja.

Gledajte, kupujete zbog poslovanja ali ne zbog "cijene" jer je varljiva i ne zbog blogova ili postova na forumu(poput ovoga).

Dajem ruku u vatru da u ovoj objavi nema ništa pozitivno i ima previše političkih odluka. Na dugi rok to je u svakoj firmi "tumor".

Ovo što je cijena narasla 1% a Ingri 28% kao da govori da su u "sinergiji" firmi stvorene nove vrijednosti – ja vidim samo dug sa jedne i pad profitabilnosti sa druge.

Ali u redu, možda me vrijeme "ipravi" u DDJH. Još nije. Bez obzira na vanjsku varijablu cijenu – koja se može manipulirati već sa 500k. Imajte to na umu. Ne kupujte "šok".

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Baš me zanima što će na ovo reći gospon xy.

Jedva čekam njegovu reakciju jer je opće poznato šta on misli o Ingri , vjerujem da će biti zanimljivo čuti njegovu reakciju !
[/quote]
Šta će reći čovjek uvalili su Đuri firmu pred stečajem, svatko realan može zaključiti da je Đuri ovo dugoročni teret, šta znači da će opasti interes za ovu dionicu, osim trgovanja na današnji način obrana Dure po svaku cijenu.Pozdrav. [thumbsup]



baš me zanima kako se osječaju ovi što su danas prodavali po 66 i kusur;)))

Obrana jednog čovjeka ne čini cijenu realnom.
[/quote]

Imas uvid u Knjigu naloga? Kako znas da ‘jedan covjek brani’?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."




baš me zanima kako se osječaju ovi što su danas prodavali po 66 i kusur;)))

Obrana jednog čovjeka ne čini cijenu realnom.
[/quote]

Imas uvid u Knjigu naloga? Kako znas da ‘jedan covjek brani’?

[/quote]
Ne treba knjiga naloga za ovo, ovdje se radi o izvanrdenom stanju, "obraniti se mora", veliki je šok Đuri bio kada su "dali ponudu" za Ingru,(očiti je Đuri tako naređeno), i sada u narednom razdoblju neće
Đuri biti lako,neće puno biti interesa za dionice Đure, to je istina bez obzira kome smeta.Pozdrav.
[thumbsup]

Meni je drago što ima ljudi koji traže stabilnost, i ne bježe od rizika 🙂

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


…neće puno biti interesa za dionice Đure, to je istina bez obzira kome smeta.

Sto se posebno vidi iz danasnjeg trgovanja. Ah, na trenutak sam zaboravio. Pa to radi samo jedan covjek?! [rolleyes]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



…neće puno biti interesa za dionice Đure, to je istina bez obzira kome smeta.

Sto se posebno vidi iz danasnjeg trgovanja. Ah, na trenutak sam zaboravio. Pa to radi samo jedan covjek?! [rolleyes]
[/quote]
Jedan čovjek i par sljedbenika.Pozdrav.
P.S.
Nemoj se ljutiti očigleno je "izvanrdeno" stanje na Đuri. [thumbsup]

Ne ljutim se. Ali preveliku vaznost dajete jednom covjeku.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Ne ljutim se. Ali preveliku vaznost dajete jednom covjeku.

Pa da ali kad vidite ovaj nalog na DDJH i koji su već zilijun puta bili na PTKM – smiješno je.

Ovih 3000 taman ispod normalne crte kupnje, a večeras na blogu: "racionalnost tržišta opet prevladava! Sinergija dvije najjače firme(od kojih sam jednu krivo procijenio nedavno) jednostavno je nevjerovatna!"

Točno sam Vam rekao 500k gore i sve se manipulira a točno se vidi odlaskom iz drugih firmi koje se preferiraju.

Svatko neka radi kako želi ali q2 dolazi a i oni nakon njiega… ma nema tih pisanja koji mogu zamijeniti dobar/loš izvještaj. Dobar ove godine od DDJH nisam vidio, od INGRE ne treba komentirati.

Ajde da vidimo SINERGIJU.

PS. ima točno 8100 komada na kupnji koji su samo “distrakcija”.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Ne ljutim se. Ali preveliku vaznost dajete jednom covjeku.

Nije važnost nego su današnji braniči dovedeni u nezgodnu situaciju pa se mora braniti cijena, ide sa psihologijim da je najbitnije prvih par dana zaustaviti pad, a poslije će se zaboraviti.

Samo ja mislim da Đuri nitko neće ovu novu situaciuju zaboraviti.
Radi se samo o odgađanju pada cijene.Pozdrav.
[thumbsup]

New Report

Close