DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Definitivno se iskrcavaju prodavatelji koji su dovili dionice. Pa tko bi inace prodavao po ovoj cijeni, jer tu nema matematike.

Burza je puna onih koji prodaju s gubitkom, zato se ne obogate svi nego samo neki. A nekad je i isplativije prodati s malim gubitkom nego cekati veci (iako to u konkretnom slucaju DDJH vjerojatno nije tako).

Broj 4 se priblizava brojci od 200.000 komada. Jos da pokupi ovo sto pada od onih 25.000 sto su dobili radnici i tada prica zavrsava jednom za sva vremena, nakon promjene uprave 2012. godine.

Zbog cega ocekujete promjenu uprave 2012?

Nakon izbora upravu ce kukuriku koalicija smjenit odma, a ako se to ne desi, a tipujem na 1% da se to ne desi, n.b., nastavno kupovini i ostalih dionica doci do udjela kada ce u buducnosti on sam razrijesit upravu, jer mu sigurno nije plan, ubacivat milione kn u ddjh, a da se uprava ponasa kao ruski miljunas.
Sve polako sjeda na svoje mjesto nakon izbora, ali ponavljam vec receno, da ce se u buducnosti lomit koplja za vecinski paket u ddjh.

Aha, da izbori, zaboravih…

Kad su izašli s prijedlogom da svakome članu uprave pripadne 5% od dobiti prodao sam ovaj šrot i bio u pravu.
Davno su ovi trebali biti kod svojih u Remetincu.

http://hr.seebiz.eu/sindikat-uprava-holdinga-duro-dakovic-radi-na-stetu-radnika/ar-19363/

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

"Sve mi ukazuje na moj ponovni financijski gubitak.
Nisam prodao prodao kad je trebalo. Sada više neću.
Novaca za dokup nemam.
Eto, vraćam se puno ispod kupovne cijene."
Toliko od jednog dugogodišnjeg ulagača. Možda ima još koji takav biznismen ?
Ja (glava pognuta) …

Kolega Misnja, ne znam cemu takav jad i tuga. Pa ovaj razvoj situacije ne moze bit bolji nego je sada.
Cijena pada, uskore ce zavrsiti istresanje jos onih 25.000 kom od radnika sto su dobili, tu i tamo pokoja losa vijest, a n.b. kupi sve te otpadke i dalje dokupljuje.
Nakon izbora kada on to preuzmi ne brini vise za dobit kompanije, kao ni za pravu cijenu dionice.
sve ide ka po spagi [thumbsup]


Kad su izašli s prijedlogom da svakome članu uprave pripadne 5% od dobiti prodao sam ovaj šrot i bio u pravu.
Davno su ovi trebali biti kod svojih u Remetincu.

http://hr.seebiz.eu/sindikat-uprava-holdinga-duro-dakovic-radi-na-stetu-radnika/ar-19363/


Ovo je dobra vijest za dioničare. Đuro ima posla, zapošljava radnike preko agencije kojih se lako može riješiti ako bude manje posla. I još jedna dobra vijest: oko 150 radnika slijedeće godine odlazi u mirovinu.

To je prvi put u 90 godina postojanja Đure Đakovića da će se u njemu zapošljavati radnici preko agencije, što znači znatno nepovoljniji položaj radnika jer neće biti obuhvaćeni kolektivnim ugovorom, upozorio je regionalni povjerenik SMH-a Antun Štivić.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Tako je kolega nalet. Nece vise djuro biti politicka kompanija nekolicine ljudi, te rupa za isisavanje love, zbrinjavanje podobnih i ostalo.
Jos samo 4 dana. Nadam se da je uprava spakirali stvari, pripremila stvari za primopredaju i ostalo sto im je duznost u takvoj situaciji..

I ja se kolega 4de nadam da ste u pravu, da će nakon izbora konačno doći do promjene…

N.B. domak do 200.000 komada, te i dalje dokupljuje.
To je to


Kad su izašli s prijedlogom da svakome članu uprave pripadne 5% od dobiti prodao sam ovaj šrot i bio u pravu.
Davno su ovi trebali biti kod svojih u Remetincu.

http://hr.seebiz.eu/sindikat-uprava-holdinga-duro-dakovic-radi-na-stetu-radnika/ar-19363/

Cinjenica da zaobilaze kolektivni ugovor moze biti losa po radnike, ali je dobra po cijenu dionice…



Kad su izašli s prijedlogom da svakome članu uprave pripadne 5% od dobiti prodao sam ovaj šrot i bio u pravu.
Davno su ovi trebali biti kod svojih u Remetincu.

http://hr.seebiz.eu/sindikat-uprava-holdinga-duro-dakovic-radi-na-stetu-radnika/ar-19363/

Cinjenica da zaobilaze kolektivni ugovor moze biti losa po radnike, ali je dobra po cijenu dionice…
[/quote]

Tako je, ne vidim u ovome nista lose, dapace.
Vec je i vrijeme da se smanji utjecaj Sindikata na "stalnu zaposlenost svih radnika", pogotovo onih koji i jesu visak tj. ne stvaraju dobit. Nekih mi je od njih i zao, ali bolje da firma posluje i razvija svoju konkurentnost nego da bude socijalna institucija koja samo prezivljava. Ovako ce se smanjiti fiksni troskovi i povecati produktivnost (citaj dobit).

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

zna li netko koliko je dionica DDJH dokupio xy ovaj mjesec?

New Report

Close