DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neka se cim prije istovare, pa da ide vlak dalje bez njih!


Evo ga , pojavio se prvi branitelj.

samo navalite, ja ću radije sačekati da se branitelji počnu iskrcavati pa uletim tamo oko 60 kn [wink]

Ako,

Današnji branitelji imaju završene poslovne škole i 20 godina su pametniji, plus znaju dobro koliko vrijedi jedan vagon ili borbeno nvozilo.


Ako,

Današnji branitelji imaju završene poslovne škole i 20 godina su pametniji.

o čemu vi pričate?! pa ljudi nemaju za jesti, za vraćat kredite, za kupiti djeci knjige za školu?!? nisu oni burzovni špekulanti, većina je u jako teškoj situaciji!

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

o čemu vi pričate?! pa ljudi nemaju za jesti, za vraćat kredite, za kupiti djeci knjige za školu?!? nisu oni burzovni špekulanti, većina je u jako teškoj situaciji!
[/quote]

odakle takvima lova za dionice?



Evo ga , pojavio se prvi branitelj.

samo navalite, ja ću radije sačekati da se branitelji počnu iskrcavati pa uletim tamo oko 60 kn [wink]
[/quote]

Kada očekujete ulazak fondova u ovu dionicu?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni/DDJH-R-A,ZSE,3.html

Gledajući na graf , fondovi su već zakasnili.

o čemu vi pričate?! pa ljudi nemaju za jesti, za vraćat kredite, za kupiti djeci knjige za školu?!? nisu oni burzovni špekulanti, većina je u jako teškoj situaciji!

odakle takvima lova za dionice?
[/quote]

dignu ljudi manju kredu, posude od prijatelja na mjesec dana i slično…ali bitno je da su oni to kupili za jako malo love pa im nije bio problem otplatiti ….

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

Ovo je za sada jako skupa dionica.

Samo dobro izvjesce to moze promijeniti.

Fondovi sigurno nece ulaziti u dionicu dok nebude im cijena povoljna , a uz to budu minimalno dva – tri kvartala dobro pozitivni.

Ovoj upravi niko nevjeruje , pa i ove procijene dobiti se spekulantske naravi.



Ako,

Današnji branitelji imaju završene poslovne škole i 20 godina su pametniji.

o čemu vi pričate?! pa ljudi nemaju za jesti, za vraćat kredite, za kupiti djeci knjige za školu?!? nisu oni burzovni špekulanti, većina je u jako teškoj situaciji!
[/quote]
Zato dionice ne smiju prodavati, ako žele ikada u životu izaći iz teške situacije.




Ako,

Današnji branitelji imaju završene poslovne škole i 20 godina su pametniji.

o čemu vi pričate?! pa ljudi nemaju za jesti, za vraćat kredite, za kupiti djeci knjige za školu?!? nisu oni burzovni špekulanti, većina je u jako teškoj situaciji!
[/quote]
Zato dionice ne smiju prodavati, ako žele ikada u životu izaći iz teške situacije.
[/quote]
Kakve su to gluposti?
Zamisli da si ti prodao 2007. godine dionice, ili da ih tada nisi kupio?
Kada nitko ne bi prodavao dionice, tržište kapitala bi izgubilo svaki smisao

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

o kakvoj vi rasprodaji pričate. pa danas su bile samo 4 transakcije…


o kakvoj vi rasprodaji pričate. pa danas su bile samo 4 transakcije…

sve više dionica u čvrstim rukama, a taj će se trend vjerojatno i nastaviti….čak ako izvješće i ne bude jako sretno, za sada…

kategorija ljudi koji nemaju za vracat kredit da ne navodim dalje da mogu skupit 20 000,00 za dionice?
gdje vi zivite ? imao sam kontak s nekolicinom koji nisu mogli skupit lovu. zao mi je ljudi ali u brodu je situacija jako loša



o kakvoj vi rasprodaji pričate. pa danas su bile samo 4 transakcije…

sve više dionica u čvrstim rukama, a taj će se trend vjerojatno i nastaviti….čak ako izvješće i ne bude jako sretno, za sada…
[/quote]
Koliko su nas plašili ja sam mislio da ćemo završiti na koljenima(ali to su samo puste želje onih koji su prodali)

New Report

Close