DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo još malo dodatka:
Upit, tko će praviti most preko Glogovice u Sl. Brodu i preko rijeke Save. Tko če praviti cjevovode i rezervoare u "Luci Brod" ??
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1036297&page=142

I very much love INGRA !!

A i neke druge aktualne stvari su se ovdje dogodile proteklih dana….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

http://hr.seebiz.eu/burze/nenad-bakic-drzi-vise-od-5-dionica-dure-dakovica/ar-8361/

Decki !!! Kako izvjesce 2.kvartala ocekujete , i kada?

Ide to jos dole ? I to dosta … ili … vi mislite drugacije ?!


Decki !!! Kako izvjesce 2.kvartala ocekujete , i kada?

Ide to jos dole ? I to dosta … ili … vi mislite drugacije ?!

70 000 dionica otkupjenih po 25 do 35 kuna tek treba izaći na burzu. Šta ti misliš jel će ići dolje ili gore kad se to desi ? [wink]

Stručnjaci s drugih tema ovdje predviđaju jedan od najvećih padova , sve do 40 kn u narednih par tjedana i tu će čekati prodaju.

Po meni najbolje je zbrajati količinu dionica koje prolaze, nitko ne može postaviti dovoljno jaku branu jer nitko ne zna koliko će se još malih dioničara i špekulanata povući za rasprodajom braniteljsko-radničkih dionica na ovoj burzi

U pravilu takav stampedo se uvijek barem za 80 % podeblja a nekad i za 300 %

To znači da će barem 100 000 izlaziti narednih par mjeseci i značajno rušiti cijenu .

Jbg, pisao sam vam na 70 da izađete POD HITNO.

jeste li me poslušali ?

Niste [wink]

Kressho


Decki !!! Kako izvjesce 2.kvartala ocekujete , i kada?

Ide to jos dole ? I to dosta … ili … vi mislite drugacije ?!

70 000 dionica otkupjenih po 25 do 35 kuna tek treba izaći na burzu. Šta ti misliš jel će ići dolje ili gore kad se to desi ? [wink]

Stručnjaci s drugih tema ovdje predviđaju jedan od najvećih padova , sve do 40 kn u narednih par tjedana i tu će čekati prodaju.

Po meni najbolje je zbrajati količinu dionica koje prolaze, nitko ne može postaviti dovoljno jaku branu jer nitko ne zna koliko će se još malih dioničara i špekulanata povući za rasprodajom braniteljsko-radničkih dionica na ovoj burzi

U pravilu takav stampedo se uvijek barem za 80 % podeblja a nekad i za 300 %

To znači da će barem 100 000 izlaziti narednih par mjeseci i značajno rušiti cijenu .

Jbg, pisao sam vam na 70 da izađete POD HITNO.

jeste li me poslušali ?

Niste [wink]
[/quote]

"Stručnjaci s drugih tema ovdje predviđaju jedan od najvećih padova , sve do 40 kn u narednih par tjedana i tu će čekati prodaju."

Ajd kaži mi koji stručnjaci, pričaj konkretno…( al molim te nemoj sebe zvat str…!)

Hvala

Imam dionice DDJH-R-A

ŽIVOT JE LIJEP!


Jbg, pisao sam vam na 70 da izađete POD HITNO.
jeste li me poslušali ?
Niste [wink]

Pa rekli ste i da se izađe na cca 50(Vi prodali).
Uglavnom da sažmem: svašta Vi pričate, tj. lupate…

Ovo nije nagovor na kupnju ni prodaju.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Jbg, pisao sam vam na 70 da izađete POD HITNO.
jeste li me poslušali ?
Niste [wink]

Pa rekli ste i da se izađe na cca 50(Vi prodali).
Uglavnom da sažmem: svašta Vi pričate, tj. lupate…

Ovo nije nagovor na kupnju ni prodaju.
[/quote]
pa dobro možda je pogrješio na 50. i izašao ali da će to sada rasti neće baš radi ovih radničkih dionica,,,a da vam je dobro rekao da izađete na 70.to stoji…

Nemojte me nasmijavat s ovih 70 000 komada. To nemojte uopće više spominjat jer je manipulacija zešća. Tolko burza proguta za 2 dana, čak i kada bi svi, najednom, kao krdo išli prodat… A neće ih pola uopće prodat.. Pa to likovi kao NB kupe u 2h sve… Dakle nemojte me više žderat s takvim glupostima… kad god to neko opet spomene, ja ću opet ovaj komentar stavit, na svakoj str po jedan da ima…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Ovo je super dionica. I nemojte lupetati nebuloze. Ovdje će se zaraditi opasna lova u 1-2 godine.
Ja sam u Adpl i kada dođe na 150 kn izlazim sa pola love i vraćam se ovaj opaki val 😉

Pozdrav svim dioničarima!!

trotter , a sta mislis na manipulaciju u izjavama plana dobiti Djure za ovu godinu , ili vec ovaj kvartal.
To bi u europi bilo kaznjivo.
Ako je izvjesce dobro progutat ce , a sta ako nije??


trotter , a sta mislis na manipulaciju u izjavama plana dobiti Djure za ovu godinu , ili vec ovaj kvartal.
To bi u europi bilo kaznjivo.
Ako je izvjesce dobro progutat ce , a sta ako nije??

A gle… ja sam komentirao ovih 70 000…

Ovo kaj ti veliš… da citiram "izjavama plana"… plan je ok… ispunit plan je isto ok… neispunit plan nije ok, ali nije ni manipulacija niti krivicno djelo… Zar nije to jedan od izazova ulaganja? dobar dio ulagača se kladi na ispunjenje plana… sami snose rizike ako se ne realizira… ali i ubiru plodove ako se realizira…

Cheers

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Sumnjiva nabava 84 oklopna vozila: Finci nakon Slovenije istragu okreću prema Hrvatskoj
http://www.jutarnji.hr/sumnjiva-nabava-84-oklopna-vozila–finci-nakon-slovenije-istragu-okrecu-prema-hrvatskoj/958994/

Mislim da je ovo jedan od utega koji se mora razriješiti.
Negativno: ukoliko se dokažu malverzacije

Pozitivno: a) ukoliko se dokažu malverzacije uklanjanje svih negativnih subjekata iz DDJH – a samim time i bolje upravljanje,
b)Ukoliko se ne dokažu malverzacije – DDJH čist ali i sposoban za izvršsavanje danih poslova

Nažalost nije ugodno čitati ovakve članke i najave…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

što god da nađu i ako nađu jer se to spominje od slovenske afere, neće utjecati na proizvodnju.

prevelik je to posao koji nije samo potpisan već se i zahuktao i proizvodni proces i proizvodnja idu punom parom. jedno mogu neke glave letjeti, a to i ne bi bilo loše…

Koja je poanta ovih skrivenih naloga ako ih svi mogu vidjeti?Usput na kupnji su dva skrivena:na 63,18 stoji 60H i na 62,31 stoji 300H.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

New Report

Close