DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam odakle ljudima informacija da FIMA izlazi?! I to govore tako uvjereno, a bez ikakvih dokaza. Dapače, neki su brokeri na ovom forumu potvrdili da nalozi nisu išli preko FIME, a valjda nisu toliko ludi da bi drugim kućama davali provoziju za toliko veliki promet?!
Tržišne cijene teško se mogu predvidjeti, ali je valjda svakomu očito da će vrijednost firme DDJH u ovoj i slj. godinama izuzetno puno rasti. Osim toga, i na listi firma koje su ostvarile najveći pomak u protekloj godini uvršten je i Đuro (u Lideru tekst prije mjesec-dva). Dakle, ne govori se samo o budućnosti, već i o sadašnjosti.

šta se žestite odma.. pa ja stalno govorim da će rasti, koji pad?? dečki, šta ste nemirni?

Hell is Empty and all the Devils are Here

ma što bi fima izlazila a na 3 je mjesta u đuri?????????????????????????? VABA, FIMA Equity i Breza invest… Pa jel se ulazi sa 2 fonda i bankom u dionicu koju misliš držati 3 mjeseca? Fima neće odavde izaći barem 5 godina.

Neki dan je cayman napisao da bi mogao biti jači otpor na 200kn pa da bi onda cijena mogla nastaviti puno lakše prema 250kn.Čini mi se da je ta brana na 190kn pa kad se probije onda idemo puno lakše prema 250kn.
Vrijeme radi za nas![smiley2]

Novac je kisik burze!

Vrijednost DDJH je ključna!!!Dionica DDJH upravo prolazi put što ga je prolazilo Belje i LKRI prije godinu dana.Potpuno ista situacija.Ishod poznat![smiley1]

Novac je kisik burze!

ddjh radi oružje. oružje…………oružje…pa jel vi znate što je oružje na burzi???? pogledajte haliburtonove krivulje proteklih 10 godina pa će vam biti jasno o čemu pričam. industrija je ono na čemu počivaju temelji burze jer industrija je vječna kad se uhoda, a ne ko banke koje su povremeno u trendu kao i građevinari sada, a ljeti turisti. industrija je uvijek u trendu a vi usporedite sa sličnim kompanijama pa ćete vidjeti koliko ste smiješni.

slažem se… ali ipak bi htio sutra nadokupiti još ispod 190 (a vjerujem da i hoću)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Zanimljiva mi je paralela sa Transadriom. U slučaju Transadrie imali smo glasine o visokim dividendama koje su isprovocirale rast. Ovdje imamo konkretnu vijest o zahtjevu za obvezujućim ponudama, i glasine da FIMA izlazi iz DDJH. FIMA izlazi? Dajte molim vas, pa trebalo bi još mjesec dana ovakvog prometa na DDJH da FIMA izađe. Pa to su samo igre da se cijena održi na ovom nivou pogotovo danas kad je udarni dan – kasnije će euforija splasnut i oni koji su “”izašli””, tj. prodali 5% od svog udjela (!!!) će skupit još više. Tko je naivan i ne vjeruje konkretnim vjestima, nego brokerskim igrama sa cijenom i glasinama, neka proda [smiley2]


ddjh radi oružje. oružje…………oružje…pa jel vi znate što je oružje na burzi???? pogledajte haliburtonove krivulje proteklih 10 godina pa će vam biti jasno o čemu pričam. industrija je ono na čemu počivaju temelji burze jer industrija je vječna kad se uhoda, a ne ko banke koje su povremeno u trendu kao i građevinari sada, a ljeti turisti. industrija je uvijek u trendu a vi usporedite sa sličnim kompanijama pa ćete vidjeti koliko ste smiješni.

Ne znaju Caymane, naravno da ne znaju . Pa s čime da kod nas usporede DDJH kad je to jedina firma koja proizvodi teško naoružanje a čije se dionice mogu kupiti na burzi , a koja če tek sada krenut u udarničku proizvodnju oružja za domače potrebe i izvoz ! Da ne govorimo što če biti kad Ameri uđu u vlasničku strukturu ! Znate li ljudi što znači ulazak u strukturu proizvodnje i nabave svjetskog giganta kao GD? (Da, danas sam opet čuo da GD-Steyr dobiva ovaj natječaj) [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

samo neka prodaju….ja im ne zamjeram što ne vide dugoročnu priliku , čak možda i priliku života za svakog tko je uložio u ddjh i gleda dugoročno jer dugoročno i kratkoročno oružje je oružje …tu je uvijek sezona…

Pa nije valjda da jedan čovjek koji želi dokupiti ispod 180 kn može razviti ovakvu polemiku i strku oko ničega. Što se toliko čudite tome velikom nalogu na prodaji, pa nije valjda zabranjeno prodavati dionice i kapitalizirati dobit (što u ovom slučaju možda i nije u pitanju – možda se cijena jednostavno još malo želi držati ispod 200) …

Već je u par navrata bilo govora o tome da su ovakve stvari normalne, pogotovo nakon rasta što je DDJH već imao. Naravno da je interes za ovu dionicu sve veći i da već i ptice na grani sada znaju da će ova dionica veseliti sve one koji su ju kupili kroz iduću godinu , pa i godinu iza, pa možda i onu iza nje!

Sve je više onih koji bi sada kupovali a nebi htjeli plaćati skupo, u takvim situacijama , pogotovo ako se radi o utjecajnim i snalažljivim ulagačima , normalno je blokiranje cijene dok se ne završi ukrcaj.

Što god da se događalo u idućih mjesec ili dva s cijenom , mislim da je suludo prodavati da bi se poslije možda povoljnije ulazilo i riskirati da se uopće više ne može ući po nižim cijenama.

One što su prodali jer misle da više neće rasti pa ni ne planiraju više ulaziti razumijem i sretno im bilo s nekom drugom dionicom, ja ostajem i dalje jer sam sve više siguran da je ovo odlična investicija kako na kraći rok ( godinu) tako i na duži ( 2,3 a možda i više godina).

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

svaka čast za “evogaopet”. pametno obrazloženo, čak i za manje pametne investitore.

tko god je prodavao, prodaja je isla preko Šted Kapitala.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Ovo jako podsječa na LKRI ili još bolje ADPL od pred kratko vrjeme . I tamo su tvrdili da to neče preko 190 KN, bilo brdo H naloga na 190KN , pa su u tjedan dva počiščeni . Pa su onda bile priče da neče preko 200 KN pa je i to sve skinuto…A sad je ADPL na 220 KN . Svaka sličnost s DDJH nije slučajna [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

I što ako je jedina tvrtka s proizvodnjom oružja??

Židovi kažu “otvori dućan u ulici s najviše dućana”, jer tamo sigurno ima profita.

New Report

Close