Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Aha, vidim sad. Malo je raštrkano zbog ovih peak-ova, pa nisam išao za tim. Dobro oko. [emo_smijesak]
evo proboja..nadam se da si nutra

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Bio sam do 1409. Sad se malo spuštam barem do 61.8 (nadam se), ako ne i 50 Fibo, pa onda onaj tvoj target. [emo_smijesak]

Malo mi je bilo jutros dosadno, pa se igram. [emo_smijeh]

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

nema van…samo pomicanje stopa u profitu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Znam. Trudim se držati se nekih osnovnih pravila. [emo_smijesak]

Ali kad sam za kompom dok je neka živost (obično je akcija kad sam na poslu), onda mi vrag ne da mira.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

61.8, mislim da je to to od pullback-a. Sada ču-ču….

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

BTW, inverter, kada podižeš stop u profitu? Kad probije prethodni high? Ako nije tajna.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

zavisi..kojim intenzitetom ide cijena ..preblizu stop malo uzmes i propustis dobar dio trenda…a najbolje je barem 2 naloga, jednog naplatis i pospremis profit ,primjer jutros na 1409 a drugi stop na ulaznu cijenu…i cekanje, tako barem ja radim..neznam dali je ispravno..ako netko ima bolje strategiju ..nek se javi ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Svidja mi se. Probat cu tako. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

a vidi daxa sto roni..a nasi shorteri nista shoping sdx3 zadnjih dana..[emo_zacudjen]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Izgleda da se DAX i SP spremaju probiti liniju i produžiti dolje, ali se ograđujem od bilo kakvih posljedica kupovanja SDX3 na temelju toga. 😀

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Odbijanac na SP/DAX, nećkaju se.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Dok sam se ja borio sa zlatom u silaznoj putanji, pao gol u 92. minuti na SP-u (nisam ni skužio da sam u lijepom profitu jer mi je okinuo short stop). DAX je suzdržaniji, ali ako ne bude extra dobrih vijesti do ponedjeljka, isto mu se piše.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

New Report

Close