Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Napokon nafta probila magicnu granicu od 90. uuuuuh [emo_cool]

E sad bi to moglo visoko.

Najmanje do onih 92,5 koje sam spominjao prije par dana.

A nakon toga, to cemo jos vidit.

stale dax prognoze?[emo_smijeh]

da vidim sad u miru, futuresi su fest našpanani za rast a spx to podgrijava zibanjem u mjestu [emo_zloban]

danas je potrgao 1mj graf al je zatvaranje na 3mj grafu taman na otporu, međutim sutra bi glatko mogao ići do 7860 iapk je to daxinjo [emo_namigusa] al prvo mora slomiti 7790

tko je u lognu trlja ruke iako treba bit oprezan da se ne nažulja (velikom količinom love) [emo_palacg]

Pitanje trena kada ce se slomit i Dax i SP…
Put je zacrtan

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


A STO SAD?DAX NA PREKO 7760…
e, sad se moze jos malo pricekati [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@mecka

prognoza za dax je ovakva….

pun sam shorta ko brod. dokupljivao u nekoliko navrata jucer i danas.

i istovremeno sam jak u nafti long. naftu sutra mislim iskrcati ako ostane ovakvo stanje kakvo je sada…

a dax, ako se ne odbije barem na 7550-7600…… onda sam tu postao dugorocni ulagac 🙂

jer ne volim i ne prakticiram stopove.

Ovo je sve ludo. DAX malo pretjerano pada, malo pretjerano raste. A ja preoprezan.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

ništa za šort nema… čudno a sva današnja izvješća su crvena.[emo_zacudjen]

who dares, wins


ništa za šort nema… čudno a sva današnja izvješća su crvena.[emo_zacudjen]
ima nafta

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

još malo pa će biti nadam se. oko 92$ će se neke stvari možda promijeniti. kad bude sigurno onda je lako uletiti.

who dares, wins

Jedan DAX graf za razmišljanje [emo_zloban]
http://1.bp.blogspot.com/-CfqhKrHuRNc/UXfC0UOfNTI/AAAAAAAAdlM/amU_2yVQhdE/s1600/dax.png

Ima logike očekivati još pokoji tjedan rasta do konvergiranja MA-ova…

mogao bi DAX jos koji tjedan rasta, a mogao bi i danas jedno 2,5 do 3% dole.


Jedan DAX graf za razmišljanje [emo_zloban]
http://1.bp.blogspot.com/-CfqhKrHuRNc/UXfC0UOfNTI/AAAAAAAAdlM/amU_2yVQhdE/s1600/dax.png

Ima logike očekivati još pokoji tjedan rasta do konvergiranja MA-ova…

dobar ,jos bi dodao i to da glavni trend nije uopce ugrozen..dapace odbio se od vrlo znacajne razine 7430 cca a tu je i padajuca trend linija iz 2007 koja je probijena..i testirana..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close