CEBA (Centar banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CEBA (Centar banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

64 kune prometa ..rast 75 %..!?!..zse u RH :))…Sto bi rekla “zupanica”…”ma dajte molim vas ”

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Dali netko ima možda nova saznanja u vezi novca na našim brokerskim računima?
Pokušavao sam par puta nazvati u CEBU ali su linije zauzete. Isto tako sam zainteresiran za tužbu pa me slobodno kontaktirajte.

lp

Mislim da neće trebat tuzba (osim ako se baš niste zainatili).

Naime, meni (i još nekim kolegama) je izričito rečeno da idući tjedan stize novac (u kompletnom iznosu) na račune, shodno odluci odbora vjerovnika od prije neki dan.

Daj Bože da zaista tako bude, pa da se konačno završi ovo tužno i ružno poglavlje.


Mislim da neće trebat tuzba (osim ako se baš niste zainatili).

Naime, meni (i još nekim kolegama) je izričito rečeno da idući tjedan stize novac (u kompletnom iznosu) na račune, shodno odluci odbora vjerovnika od prije neki dan.

Daj Bože da zaista tako bude, pa da se konačno završi ovo tužno i ružno poglavlje.


A izgubljena dobit, zatezne kamate, stres, itd. ili to samo vrijedi kad mali građanin duguje državi a kad država i njezine nesposobne službe duguju građanima onda ništa? Tko je kamatirao i držao naš novac svakako na sud sve do Strazbura


Mislim da neće trebat tuzba (osim ako se baš niste zainatili).

Naime, meni (i još nekim kolegama) je izričito rečeno da idući tjedan stize novac (u kompletnom iznosu) na račune, shodno odluci odbora vjerovnika od prije neki dan.

Daj Bože da zaista tako bude, pa da se konačno završi ovo tužno i ružno poglavlje.


Da mu ….
Ako to ne bude tako, ja ću tužiti.
Iz inata, nek me košta.
Oni koji su nižeg ranga od mene (odbor vjerovnika) odlučuje o meni!!!
Stečajni upravitelj je pravnik?
Sa takvim ponašanjem, neodgovornošću ili neznanjem mogao bi daleko u našem pravosuđu.



Mislim da neće trebat tuzba (osim ako se baš niste zainatili).

Naime, meni (i još nekim kolegama) je izričito rečeno da idući tjedan stize novac (u kompletnom iznosu) na račune, shodno odluci odbora vjerovnika od prije neki dan.

Daj Bože da zaista tako bude, pa da se konačno završi ovo tužno i ružno poglavlje.


Da mu ….
Ako to ne bude tako, ja ću tužiti.
Iz inata, nek me košta.
Oni koji su nižeg ranga od mene (odbor vjerovnika) odlučuje o meni!!!
Stečajni upravitelj je pravnik?
Sa takvim ponašanjem, neodgovornošću ili neznanjem mogao bi daleko u našem pravosuđu.

[/quote]
Sudac i stečajni u dilu vrte naš novac sve je to kod nas normalno i društveno prihvaćeno ponašanje.


Mislim da neće trebat tuzba (osim ako se baš niste zainatili).

Naime, meni (i još nekim kolegama) je izričito rečeno da idući tjedan stize novac (u kompletnom iznosu) na račune, shodno odluci odbora vjerovnika od prije neki dan.

Daj Bože da zaista tako bude, pa da se konačno završi ovo tužno i ružno poglavlje.


I jeli vam stigao vaš novac?

Do kraja tjedna…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Meni je sjela…….

Nemojte širiti lazne informacije, molim.

Isplata u petak.

Provjereno u banci.

ako smo do sad izdržali, budemo i do petka

Fakat cekaju petak….
Internet im spor pa nemogu zadavat naloge

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Fakat cekaju petak….
Internet im spor pa nemogu zadavat naloge

Čiji internet? Pa mislim da ne trebaš zadat nalog preko neta za povlačenje novca ako na to misliš?



Fakat cekaju petak….
Internet im spor pa nemogu zadavat naloge

Čiji internet? Pa mislim da ne trebaš zadat nalog preko neta za povlačenje novca ako na to misliš?
[/quote]
ma zezancija
mogli su na konju vec dostaviti naloge za isplatu

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Uplaćeno !
Ništa od onoga “se bum ih tužil”.

New Report

Close