CEBA (Centar banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CEBA (Centar banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što mislite hoće li i ovdje biti naglih trzaja / brutalnog rasta bez razloga pa ponora nazad kao i u ostalim stečajušama?

Normalno da neće u slučaju Centar banke je sve gotovo namještaj iseljen čak i kablovi iz zida izvučeni a poslovnice prazne čekaju novog vlasnika.


Od love još ništa a sastanak je tek 17.01.2014 godine u 10 sati na Zagrebačkom Velesajmu, Avenija Dubrovnik 15, dvorana Brijuni.

Kako tad može biti sastanak i uopće zašto kad je na taj dan ročište koje će ionako riješeti naše probleme? Hvala!

Ako već netko nije…..ja sam danas nazvao i saznao da je ročište vezano uz izlučne zahtjeve odgodjeno za 10-14 dana (nisu mi znali reći točan datum).

Što se tiče ovog sastanka zakazanog za 17.01.2014., taj uopće nije vezan uz nas iz brokerskog poslovanja…..barem me tako uvjeravaju na odjelu, a ja stvarno nemam razloga da im ne vjerujem.

Sve piše u N.N samo treba pročitati.


Ako već netko nije…..ja sam danas nazvao i saznao da je ročište vezano uz izlučne zahtjeve odgodjeno za 10-14 dana (nisu mi znali reći točan datum).

Što se tiče ovog sastanka zakazanog za 17.01.2014., taj uopće nije vezan uz nas iz brokerskog poslovanja…..barem me tako uvjeravaju na odjelu, a ja stvarno nemam razloga da im ne vjerujem.


i meni je tako receno
2 tjedna jos cekanja
jako su komotni…al tako je u cijeloj drzavi kada se radi o tudjim novcima
da su suci placeni po ucinku sve bi funkcioniralo

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Ako već netko nije…..ja sam danas nazvao i saznao da je ročište vezano uz izlučne zahtjeve odgodjeno za 10-14 dana (nisu mi znali reći točan datum).

Što se tiče ovog sastanka zakazanog za 17.01.2014., taj uopće nije vezan uz nas iz brokerskog poslovanja…..barem me tako uvjeravaju na odjelu, a ja stvarno nemam razloga da im ne vjerujem.


i meni je tako receno
2 tjedna jos cekanja
jako su komotni…al tako je u cijeloj drzavi kada se radi o tudjim novcima
da su suci placeni po ucinku sve bi funkcioniralo
[/quote]
Država za 1.000 kuna ovrhu a za naše novce ništa, ma platit će oni zatezne kamate i sve ostalo kad ih se pritisne.

Pošto su nam rekli toliko različitih datuma možda novac dobijemo više puta???
A da na kraju ne završi ovako:
Nestale pare

Tužit ćemo Biondića zbog gubitaka u Centar banci

Ako je netko od kolega na forumu od ovih koji se spremaju na tuzbu , slobodno neka me kontaktira da im se pridruzim.

Zahvaljujem

svi smo mi Crobex

i mene kontaktirajte!!

Hvala Poslovni.hr na članku, i molio bih da i mene privatno kontaktirate.
Lp

Što je sa nama koji imamo novac od prodanih dionica u Centar banci već mjesecima?


Što je sa nama koji imamo novac od prodanih dionica u Centar banci već mjesecima?

Pa to ti je to, o tim novcima se radi. Centar Banka drži novce po dvije osnove – oni su brokerska kuća i istovremeno i banka skrbnik. I po jednim i po drugim računima mogu držat novce klijenata. Ti novci ne ulaze u stečajnu ili likvidacijsku masu, no sve to treba proći proceduralno. A znamo kako su naše institucije brze i efikasne po tom pitanju, osim ako nisi netko od “posebnog državnog interesa”….

Tužit ćemo Biondića zbog gubitaka u Centar banci

Ako je netko od kolega na forumu od ovih koji se spremaju na tuzbu , slobodno neka me kontaktira da im se pridruzim.

Zahvaljujem

Možete i mene slobodno kontaktirati i pridružiti u vezi tužbe.

Neke nove vijesti od stečajnog upravitelja?

Mozda neki ded mraz sljedeci tjedan?!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close