CEBA (Centar banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CEBA (Centar banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uplaceno

neponovilo se

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Stigao je Sveti Nikola!
Tri mjeseca im je trebalo da isplate novac. Tko će isplatiti izgubljenu dobit!?


Uplaćeno !
Ništa od onoga "se bum ih tužil".

A kamate, izgubljena dobit, stres, gubljenje živaca i sad pamet u glavu novac u nekretnine nikad više na burzu.

Cash je na racunu. [emo_smijesak]

Bit će ovo sretan vikend za nas bivše CEBA-še……[emo_smijeh]

Tužit ćemo Biondića zbog gubitaka u Centar banci

Dioničar koji će pokreniti tužbu,neka me slobodno kontaktiraju (može na pp),pa da se priključim toj tužbi.

CEBA-P-A danas stigli obračuni dividende poštom onako kako je bilo i predviđeno
12 kn minus porez. Lova je vjerojatno na putu a isplaćeno pretpostavljam sa
posebnog računa kako je najavljeno i u odluci.

marcello

Zar to nije obračun za isplatu koja je bila u 2013. godini? Poslali su je da možeš tražiti povrat poreza ako si primio manje od 12.000 kuna u totalu.

Pretpostavljam da se dividenda za vlasnike povlaštenih dionica neće isplaćivati ili…?

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

http://www.jutarnji.hr/ispovijest-lane-biondic–nije-istina-da-nase-carstvo-propada–to-pricaju-vec-13-godina-/1187223/

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Radnicima do Uskrsa novci iz stečaja Biondićeve banke

@diJonicar

pogledajte datum..



@diJonicar

pogledajte datum..

Taj Uskrs je već prošao pa je pretpostavka da su te najavljene isplate ispunjene.

prema vabi jesu koliko sam uspo iscitati iz izvjesca.. a i na nekoj stranici su objavili da je ispunjeno prema drugim drustvima, ja mislim seebiz

Radnici su prioritetna tražbina i prvi na redu.
Zatin na red dolazi Državna agencija za zaštitu tržišnog natjecanja.
Pa onda depoziti-
Ako što ostane i dioiničari dolaze na red.Ne tako skoro,ali ne bi trebalo biti ni
kune.Dioničarima neće ostati ništa..vjerovatno.

Da, ako što ostane. Nisu neke šanse, tj. vrlo su male ali čuda se događaju 🙂
Barem su povlašteni dioničari dobili onu jednu okašnjelu dividendu pred sami stečaj. Doduše još je jedna manja dividenda bila izglasana pred stečaj ali od nje nema ništa ako što ne ostane za povlaštene dioničare a tek onda za redovne.

New Report

Close