BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S obzirom na stanje na burzi ovo je i više nego dobar promet za nelikvidaša kao BZJK. nadam se da će uskoro otić u jdd jer ove cijene su zbilja za plakat.

Strpljenja samo….
Sve ce doci na svoje…
Tko nema strpljenja neka iskoci i ude u nesto likvidnije….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Evo najnovije odluke Hanfe, Fima Equity ima produljen rok za izlaz iz bzjk.

svašta…


Evo najnovije odluke Hanfe, Fima Equity ima produljen rok za izlaz iz bzjk.

Znači imaju još pola godine…i pretpostavljam da se neće žuriti prodavati po ovim cijenama. Nakon uvrštenja u jdd kotaciju i oporavka tržišta situacija će se znatno popraviti pa vjerujem da im neće biti problem prodati tih tisuću komada…nema brige…

kaje ekipa, dramite zbog pada na 13 dionica pa ste ušutili? [lol]

nego, se ko odlučio oće ić na skupštinu i oće se neko zaletit po materijale za skupštinu ak je blizu?

Nazalost nisam blizu…
Nadam se da netko hoce…
Da promet ludilo a -5%, nije lose…
Eto ceka se na 433,00 kn
Ugodna vecer….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Top bid
CIJENA KOLIČINA
505,00 19
500,00 16
400,00 50
100,00 35
39,98 1
Top ask
CIJENA KOLIČINA
564,00 8
565,00 35
575,00 16
649,00 10
655,00 23
658,00 10
659,00 13
660,00 20
699,00 11

Evo nam i kupnje…
Di bas sada,ali dobro…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

aj nek neko nabavi materijale za skupštinu!

kaj sve ja moram!?!?! [rolleyes]

kad je skupština?


Dobio sam neke informacije o bzjk:
1. konsolidirano bi trebalo biti gotovo ovih dana, tako da ako ste ga prije tražili nisu vam ga ni mogli dati
2. imali su nekoliko sastanaka u hanfi oko uvrštenja u jdd, hanfa je imala neke prigovore koji nisu u potpunosti otklonjeni što je i rezultiralo odbijenicom, međutim sa konsolidiranim izvješćem za 2007 gdje su otklonjeni problemi, uvrštenje ne bi trebalo biti problem
3. ja ću se prijaviti za skupštinu a vjerojatno i otići ako nešto ne iskrsne, pa ću postati dokumente koje dobijem

Kolega ima li nekih novih informacija, jer ovdje doci do informacije je umjestnost!
Hvala

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Čekam da mi pošalju materijale za skupštinu, načuo sam neke priče oko kupnje Đakovačkih vina ali iz nepouzdanih izvora.

nigdar ni bilo da ni nekak bilo

@ giga

nije umjetnost, nego treba otić po materijale!

a to što je ovdje većina uložila iz nepoznatih razloga i to im je teško je druga priča! [lol]

Još nisu gotovi materijali. wunder, ne bi ih dobio ni da si išao tamo.
Po zakonu su trebali biti gotovi 20.6. Evo sad već mjesec dana kasne…
Meni su rekli da će mi poslati na mail čim budu gotovi, i evo sad čekam kao i kolega gemišt.
[angry] [angry] [angry]

Ja sam iz Primorja pa mi nije bas zgodno, ali da sam blize skocio bi to pa bacio u pdf ili nesto. No dobro….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close