BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pardon, krivo sam napiso! [smiley]

Jel ko uzeo materijal za GS?
Uprava ove firme ne ispunjava zakonske obaveze prema dioničarima. Tužite ju ljudi, ne dajte joj da vam to rade. Te stvari ste još na dan objave poziva na GS trebali dobiti, ovak ispada da vas lijepo hebu kad i kak hoće. Jedna skupna tužba malih dioničara bi ih protresla, tko će nam bit odvjetnik?

Mozda se poziv za skupstinu dobiva samo ako se ima recimo vise od 50 dionica ili nesto slicno, postoji tako nesto?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Ja imam više od 50 dionica i nisam dobio nikakav poziv za skupštinu….tako da nije to, a koliko znam dovoljno je imat samo jednu dionicu i oni su dužni sve obavijesti dostavit isto kao da imam 80 % firme.

Dobro da imam 80 % ja bih slao obavijesti (a možda i ne bi…) [lol]

Vjerojatno ovo drugo….
Imate inforamcije o JDD kotaciji?
Na linku ima sta novo( ne mogu sa posla na taj link )?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Nisam ni ja dobio ništa. Čak sam i tražio telefonski i mailom pa su rekli da još nisu spremni materijali i da će biti tek 17.7. spremni.

Istina je da su bili dužni predati materijale svakome tko je tražio, i to od dana kad su objavili poziv na skupštinu. Ako se organizira tužba, uskačem unutra! Moraju biti odgovorniji prema dioničarima!

Ma neće se bojim ništa promijniti dok ih sam Moralić ne tuži ili ne smijeni kad su tako nesposobni…

ajde ljudi ne dramite, pa neće moralić vječno…

kolko mu je ono godina? [lol]

malo crnog humora ne škodi! [smiley]

[smiley]

Ma samo da ova Uprava ne bude vječno, Moralić može još i 100 godina što se mene tiče.

Kada je ta skupstina?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

30.7.

ak ko oće ić nek mi se javi, vjerojatno bi se i meni onda išlo!

Dobio sam neke informacije o bzjk:
1. konsolidirano bi trebalo biti gotovo ovih dana, tako da ako ste ga prije tražili nisu vam ga ni mogli dati
2. imali su nekoliko sastanaka u hanfi oko uvrštenja u jdd, hanfa je imala neke prigovore koji nisu u potpunosti otklonjeni što je i rezultiralo odbijenicom, međutim sa konsolidiranim izvješćem za 2007 gdje su otklonjeni problemi, uvrštenje ne bi trebalo biti problem
3. ja ću se prijaviti za skupštinu a vjerojatno i otići ako nešto ne iskrsne, pa ću postati dokumente koje dobijem

nigdar ni bilo da ni nekak bilo

NIsam htio pisati prije da ne potrošim možda dobru vijest, ali čuo sam nekakve informacije o kupovanju Đakovačkih vina od strane Moralića. Zna li netko nešto o ovome, volio bih da se povede rasprava. Ovo nije druk, samo informacija koju sam čuo i htio podjeliti na forumu.

e baš i nisi drugar moj živote...

Evo nesto transakcija danas…
Ovaj na 575,00 se skrio malo…

Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
575,00 12 12:20:15
575,00 17 10:36:12

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

550,00 70

ideš kupnje, šta je puko ovaj!? [rolleyes] [lol]

Možda je neki info za koji ćemo tek saznati… 🙂
uostalom, lijepo je uzeti po ovim cijenama, tko ima casha…

New Report

Close