BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam prije praznika probao dobiti izvjesce sa skupstine, ali kao sto si rekao, no response. Sto se tice ovih 85 kom ne bih se puno zamarao, ipak je to 60ak tisuca……….nekako mi to malo da bi banka imala bilo kakvu Strategiju.

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up

a što se vi brinete za božjakovinu. pa vidite da je rusima dobra. ako neće hrvati, hoće litvanci (tj. ruski vlasnici)….

...povijest se ponavlja...

Poštovani fanovi Božakovine, danas i ja dobio laganu odbijenicu od tajnice glede FI. Kaže da joj direktorica ne dozvoljava da mi pošalje. Ali kako je Božakovina ušla u kotizaciju, postali su obavezni objaviti FI na internetu, i to veli tajnica, vrlo skoro. Na žalost, do oni ne objave ništa od izvještaja.
Pozdrav ekipi!

Koja čudna Uprava.
Bar se nadam da onda rade punom parom kad nemaju vremena za odnose sa svojim dioničarima.[cry]


Poštovani fanovi Božakovine, danas i ja dobio laganu odbijenicu od tajnice glede FI. Kaže da joj direktorica ne dozvoljava da mi pošalje. Ali kako je Božakovina ušla u kotizaciju, postali su obavezni objaviti FI na internetu, i to veli tajnica, vrlo skoro. Na žalost, do oni ne objave ništa od izvještaja.
Pozdrav ekipi!

Je ali di će oni objaviti FI na internetu konsolidirano? Bit će na crosec vjerojatno obično izvješće za 2007. bez konsolidacije i to je to. Svejedno bitno da znamo fundamente, al izvješće bi bilo dobro vidjeti.

Sto su tako skrti sa informacijama?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Ne bi bilo nikakvih natezanja oko izvješća da ove dionice kotiraju na JDD kotaciji.
Ako pročitate ZTVP u NN 84/02 čl. 114 vidjet ćete da BZJK bez problema može uvrstiti svoje dionice na JDD kotaciju, samo je potrebna dobra volja gospodina Moralića.

Na usporednom tržištu je ovo jedina dionica uz SNHO koja je kategorizirana u 1. razred trgovine.
SNHO ne zadovoljava kriterij ulaska u JDD jer mu je temeljni kapital manji od 30mil, dok BZJK zadovoljava sa svojim temeljnim kapitalom od 61,5mil.

Zbilja joj na UT-u nije mjesto. Ovo bi se trebalo što prije promijeniti.

Jel ima za kupit u FINA-i?

No respect

to sam ja poslo upit, al nisam dobio odgovor pa zaboravio!

baš ću sutra nazvat!


to sam ja poslo upit, al nisam dobio odgovor pa zaboravio!

baš ću sutra nazvat!

I? Ima li noviteta nakon poziva, ako ste zvali kolega.
Brine me jer nema trgovanja vec par dana oko BZJK….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Mislim da svaka firma kojom se trguje na burzi bi trebala imati obvezu izvještavanja, no ovo je Hrvatska!!!


Je ali di će oni objaviti FI na internetu konsolidirano? Bit će na crosec vjerojatno obično izvješće za 2007. bez konsolidacije i to je to. Svejedno bitno da znamo fundamente, al izvješće bi bilo dobro vidjeti.

Na Crosecu piše pod stavkom “dionice i emisije” da izvješća jesu konsolidirana!
Jedino me buni što po HANFI (Crosec-u) BZJK spada u JDD, a po ZSE spada u UT. Buni li to samo mene?

Savage:

Je ali di će oni objaviti FI na internetu konsolidirano? Bit će na crosec vjerojatno obično izvješće za 2007. bez konsolidacije i to je to. Svejedno bitno da znamo fundamente, al izvješće bi bilo dobro vidjeti.

Na Crosecu piše pod stavkom “dionice i emisije” da izvješća jesu konsolidirana!
Jedino me buni što po HANFI (Crosec-u) BZJK spada u JDD, a po ZSE spada u UT. Buni li to samo mene?

Znam da piše da je konsolidirano ali nije. Pogle prihode KTJV koje ima veće prihode od KTJV+BZJK po tom “konsolidiranom ” izvješću. Dakle izvješće definitivno nije konsolidirano.


to sam ja poslo upit, al nisam dobio odgovor pa zaboravio!

baš ću sutra nazvat!


i?

No respect

imo pametnijeg posla, a nigdje niš ne gori! [smiley]

New Report

Close