BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u al neko lupa po asku danas

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Ma bitno je da se napokon krenulo gore.

pa nije lupanje kolege
svatko si je malo bocnuo
kuna vise il manje je nebitno kad znamo da vrijedi x puta vise, zar ne

Postanite Eu-robovi

sve od istog prodavatelja danas otišlo

cijeli dan dolaze nalozi od 50 komada na 899 i 900 kuna…
dobro je da se skidaju…

Sto se to desava kad je tako veliki promet??
[huh]

Bojim se samo da na kraju ne ostanemo unutra samo mi mali igrači jer tada nitko neće dizati cijenu gore. Slično se dogodilo s EIG-om – veliki prometi na 150 kn kad je ušlo puno malih ulagača, a potom su ga ti isti mali ulagači srušili na sadašnjih 113 kn. [undecid]

Ignore: KressoM, delux

1.000.000.000 / 205.000 = 4.878

Ma daj budimo ozbiljni.

Asdfgh123, a otkuda je to?

http://www.successfultrader.info


Bojim se samo da na kraju ne ostanemo unutra samo mi mali igrači jer tada nitko neće dizati cijenu gore. Slično se dogodilo s EIG-om – veliki prometi na 150 kn kad je ušlo puno malih ulagača, a potom su ga ti isti mali ulagači srušili na sadašnjih 113 kn. [undecid]

da…to sam ja govorio kad su Fima i Erste počeli sa iskrcavanjem…pa su me određeni popljuvali…
dobar dio danas kupili su mali…a mali ili čekaju da im dođe do određenog targeta ili prodavaju s minusom i ruše cijenu…


Asdfgh123, a otkuda je to?

Klikni na BZJK pa onda na povezane vijesti. Ima članak iz poslovnog.


Poslije velike prodaje Fime su prodavali Erste skrbnički računi, a kupovali su mali ulagači pojedinačno ili preko pbz skrbničkih računa. Izgleda da su preslagivanja na BZJK prije početka nove godine gotova i sad samo strpljivo treba čekati porast cijene[cool]. Naravno, trebao bi se pojaviti neki ozbiljniji kupac, do tada će ova dionica biti vrlo špekulativnog karaktera. Šteta što ne možemo vidjeti tko je kupio od Fime 5000 komada.

Možda je Fima samo prebacila u drugi fond. Meni to izgleda tako.


1.000.000.000 / 205.000 = 4.878

Ma daj budimo ozbiljni.

slažem se. budimo ozbiljni – 900 kn je smiješna cijena [undecid]

Vrijednost imovine Božjakovine je mlrd kn, a ne kapitala. Ja čekam da se vlasništvo presloži i da izađu godišnji rezultati. Sve će doći na svoje, samo tko ima strpljenja čekati.


Vrijednost imovine Božjakovine je mlrd kn, a ne kapitala. Ja čekam da se vlasništvo presloži i da izađu godišnji rezultati. Sve će doći na svoje, samo tko ima strpljenja čekati.

Tako je kolega, a za usnule kolege IMOVINA=KAPITAL+OBVEZE! [thumbsup] Tako da necemo pretjerivati, jer i ovako BZJK vrijedi minimalno duplo više, a onako bi se to moralo multiplicirati i po 4-5 puta..
Sve u svemu likvidnost u petak daje nam naslutiti da se opet nešto šuška i pokreće oko ove dionice, i tu se čeka FI da malo pokrene lavinu na gore, na stare razine![thumbsup]

New Report

Close