Brodari i usporedba brodara

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brodari i usporedba brodara

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bice bolje,bice bolje.Vjera,nada i ufanje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

indikativno je da dok sve pada moj egle raste…bravo za egle…

A BALVANA!!! :) :) :)

Mislis na egle tankere. A kad bi zna samo kakva je to skovaca od firme sa kakvim dugovima i kakvo je stanje brodova plakao bi.Po bilo kojoj evaluaciji svaka nasa brodarska kompanija izuzev jedne je za njih televizija u boji.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

sve stoji…a raste ka blasava…da se zaradit lipa para…dinamično je i ima prometa..a di smo mi onda…

A BALVANA!!! :) :) :)

kaljuza teska,pesimizam,sentiment i masa ljudi ostavila gace na burzi i nema teorije da se vrate taman da HT bude po 50,atpl po 100,jadroplov po 20,a tankerska po 150…

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Da ali čini mi se kad krenu naši brodari da će biti gotovo nemoguće kupiti bilo koju veću količinu dionica bez drastičnog dizanja cijene…

A BALVANA!!! :) :) :)

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $28868 (DOWN 2160)
BPI Average of the T/C routes $16486 (UP 5)
BSI Average of the T/C routes $12678 (UP 67)
BHSI Average of the T/C routes $8990 (UP 23)

Smootko molim te, koji teret prevoze ovi Cape-ovi?? ovo drugo je super,šta je u stvari najbitnije… 🙂


kaljuza teska,pesimizam,sentiment i masa ljudi ostavila gace na burzi i nema teorije da se vrate taman da HT bude po 50,atpl po 100,jadroplov po 20,a tankerska po 150…

Pa tad sigurno neće. Ali da si dodao po jednu nulu tada bi.

Sto mislite o brodaru Remorker international. U periodu od 2006-2011 preko 70 miljuna kuna ciste dobiti. Zna li netko ista vise o ovom skrivenom biseru??? Da li kotiraju na burzi i kojoj ako kotiraju???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $28002 (DOWN 866)
BPI Average of the T/C routes $16426 (DOWN 60)
BSI Average of the T/C routes $12765 (UP 87)
BHSI Average of the T/C routes $8996 (UP 6)


Smootko molim te, koji teret prevoze ovi Cape-ovi?? ovo drugo je super,šta je u stvari najbitnije… 🙂

Uglavnom željeznu rudaču i ugljen.

New Report

Close