Brodari i usporedba brodara

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brodari i usporedba brodara

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa do kud misle rast supre i panamaxi….[emo_namigusa]

Pa do kud misle više padat ovi naši brodari?? 😉

Pa jdpl i atpl su narasli prvi 60% a atlanska preko 100% sad se malo korigiraju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Po mojoj računici jdpl je na ovu cijenu narastao 20% od dna…dok je atpl na 75% od dna

A BALVANA!!! :) :) :)

Jadroplov s 50 na 82 pa sad korekcija,Atpl sa 190 na 407 ako se ne varam pa sada korekcija. Ako je ovo malo svaka cast.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Pogledati koliko je kom…protrgovano na tim cjenama…prava kupnja jdpl je počela na 60 i preko…a atpl na 250-300…pa ti vidi…

A BALVANA!!! :) :) :)

A evo gledam i ne vjerujem svojim ocima. Jadroplov je i tvojom metodologijom narasta 35%,a atlanska cca 40%.A sad bi li mi moga rec koliki je pad odradila tankerska i te je li ovo dno odnosno i ako padne jos 30% da li drzis da to nije dno ako je pad sa volumenom od 1000 komada ili manje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

aj frenkie ne zahebaji….komplikuješ mnogo….atpl…trenutno 355…jdpl,,,70..
wdf

A BALVANA!!! :) :) :)

I koliki su to postoci atpl sa 190 na 408 ako ti se ne gleda 408 gledaj danasnju 355,a jadroplov sa 50 na 85 odnosno danasnjih 71-72. Sad racunaj postotke kako god hoces ali ajde metodom dosljednosti pa mi reci je li ono na Tankerskoj rast,pad,dno,privremeno dno,te kako se odredjuju ATL ili ATH?!?!
Po meni je to cijena i tocka.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ma slažem se…i točka…[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

A zasto o tankerskoj ne volis pricat uza svo slaganje??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

tnpl…ništa narasla….razlog???i sam znaš…

A BALVANA!!! :) :) :)

evo kupio egle na 7,31…a već je 7,6..[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close