BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

biće najsmešnije kad večeras vidimo u top10 da je XY ili neki strani fond [lol]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

E moj PeroUngar. Pa zar ne vidis da uopce nije stvar koliko je trenutna cijena? I da je 1 kunu, to nista ne mijenja na stvari. Ali, hvala bogu pa ima ovih koji prodaju i ovih koji kupuju, pa eto, ipak se nesto dogadja. Pravno je sve čisto, da si kupio na 70 ovako ne bi pisao. Jer, da jesi, mogao bi razmišljati o prodaji u rasponu od 300-350 kn (na ovaj ili na onaj način). Ovako, razmisljas samo o tome kako si bio u pravu kad je cijena bila na 120 kuna, pa se spustila na 94 ili koliko već. Za to i ne treba biti neki veliki maher.
ps. ja sam ulazio tamo na 60 kn u 12 mjesecu, i mogao samo vec 2 puta izici na 115-120, ali nisam. Nemam kaj za izgubiti, mogu samo dobiti više ili manje. Pozdrav!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Agrokor je angažirao konzultantsku kuću PricewaterhouseCoopers radi detaljne analize vrijednosti Belja (koje je Todorić preuzeo za kunu, a povrat Agrokrovih ulaganja od nekoliko milijardi kuna očekuje za 20 godina).

Bar ćemo biti na čisto s tim koliko Belje stvarno vrijedi.

Očito je Samodol zaigrao u politiku pa prije izbora krenuo u bitku protiv Todorića kako bi mu naštetio zbog formalno-pravnog propusta.

U koliko su sati rezultati?

BELJE D.D./REDOVNA BLJE-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. REPUBLIKA HRVATSKA 661.757 8,05 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. GAŠPAR ANTE 123.783 1,51 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 25.840 0,31 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 23.534 0,29 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. CENTAR BANKA D.D. 18.030 0,22 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 17.662 0,21 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 15.622 0,19 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. PARTNER BANKA D.D. 14.300 0,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.156 0,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 79,05

partner banka uletjela u top 10 [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Znači forumaši međusobno protrgovali 160-170 tisuća komada u ponedjeljak?????

kao lokal patriota nisam prodao dionice, šta bude biće. Nisam stručnjak za trgovačko pravo i ne znam dali postoji pravna zakačka kojom bi Toda eskivirao Hamfino riješenje, ali gotovo sam siguran da si Toda neće navući na vrat stotine-tisuće tužbi, dijeluje mi pametan da bi se doveo u takvu situaciju

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

Opa ljepo vam se iskrcao ovaj Hypo jako ljepo smanjio poziciju za 23 000komada a pao s 4 na 5to mjesto, HPB skrbnicki kupio velikih 400komada, a ovaj iz partner banke je priča za sebe..Ova zadnja 2 u top10 povecali udjele za neku siću (i to su skrbnicki racuni vjerojatno nekog veceg spekulanta) i to je to…Top 10 je "tanji" za 0.19% dionica agrokora , forumaši su bogatiji za iskustvo…

Moj favorit je ovaj s skrbnickim racunom u partner banci, neki dan je prodao preko preko 2000komada i s 9100 komada pao na ispod 7800 te ispao iz TOP10 po prosjecnoj cjeni 70kn (taj dan je cjena i na 67kn padala ), da bi 2 dana kasnije kupio jedno 7000komada s prosjekom 112,15…..

Zašto imam osječaj da je taj skrbnički u Partner banci zapravo skrbnicki za par margin kredita , što bi dalo i objasniti udaranje po asku u utorak (zbog margin calla)….Uglavnom ciji god je to racun pogledajte ga dobro jer je to način na koji se sigurno mogu izgubiti novci.

Suma sumarum: Protrgovano 126.701 dionica od toga 23 000komada je prodano iz TOP 10, cca 7400komada je kupljeno u TOP 10, a 96 391 komad su forumaši podjelili "između sebe"…

…impresivno…

Za kraj me znima…Hoće li ovi što su pisali da to Todorić kupuje vratiti prevarenim ljudima novce (več vidim izgovore–” ma toda je odtvorio 100 skrbničkih računa i kupuje pomalo preko njih da se sakrije iz top10″

...

To što se SZIF iskrcao samo mi daje nadu da će sve dobro proći i bar znam tko je štopao cijenu. Još se sjećam njegovog prodavanja janafa na 2100 pa finu zaradu do 3600 gdje naravno nije prodavao nego je krenuo opet prodavat po 2700. I po čemu bi oni onda trebali biti relevantni? Nekakvoj stručnosti? Ajde molim vas… Sva ta gledanja u top10 često vrijede i manje od raznoraznih forumaških TA.

strava, top 10 se na dan najvećeg prometa iskipavao, a mali naivci su od njih kupovali!
ajme kakav iskrcaj će biti sutra u 10.00 i bježanija iz Belja! [undecid]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.



Agrokorova obveznica pala 5% nakon Hanfina rješenja…………

Nije bolest sve što boli

New Report

Close