BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


strava, top 10 se na dan najvećeg prometa iskipavao, a mali naivci su od njih kupovali!
ajme kakav iskrcaj će biti sutra u 10.00 i bježanija iz Belja! [undecid]

Ispravak krivog navoda: Jedan iz TOP 10, ne dva ili svi.


kao lokal patriota nisam prodao dionice, šta bude biće. Nisam stručnjak za trgovačko pravo i ne znam dali postoji pravna zakačka kojom bi Toda eskivirao Hamfino riješenje, ali gotovo sam siguran da si Toda neće navući na vrat stotine-tisuće tužbi, dijeluje mi pametan da bi se doveo u takvu situaciju

Evo, reskiraj 2 dionice belja i pitaj za pravni savjet. Najbolji su u HR za trgovačko pravo.
http://www.croatiabiz.com/busdirectory-company.php?ID=70471

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



kao lokal patriota nisam prodao dionice, šta bude biće. Nisam stručnjak za trgovačko pravo i ne znam dali postoji pravna zakačka kojom bi Toda eskivirao Hamfino riješenje, ali gotovo sam siguran da si Toda neće navući na vrat stotine-tisuće tužbi, dijeluje mi pametan da bi se doveo u takvu situaciju

Evo, reskiraj 2 dionice belja i pitaj za pravni savjet. Najbolji su u HR za trgovačko pravo.
http://www.croatiabiz.com/busdirectory-company.php?ID=70471
[/quote]
hvala prijatelju iako mislim da mi neće biti potrebno, Belje je vrijedilo i prije Hanfinog riješenja, a vrijedit će i poslije. Žalosno je to što Belje otvori vinariju cca 20 mil € tržište ne reagira, a dok Standard and Poor’s, agencija Moody’s skine kreditni rejting Italije, CROBEX mam padne. Belje će uvijek imati svoju vrijednost, naravno ne za špekulante, zemlja je bogatstvo uvijek bila i bit će

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!


To što se SZIF iskrcao samo mi daje nadu da će sve dobro proći i bar znam tko je štopao cijenu. Još se sjećam njegovog prodavanja janafa na 2100 pa finu zaradu do 3600 gdje naravno nije prodavao nego je krenuo opet prodavat po 2700. I po čemu bi oni onda trebali biti relevantni? Nekakvoj stručnosti? Ajde molim vas… Sva ta gledanja u top10 često vrijede i manje od raznoraznih forumaških TA.

tocno tako…kupovao mirovinac pa se nis nije desilo..ilirka je napravila pravi iskrcaj na 60tak kn pa skocilo do 120..stvarno pravi pogodak..ko zna zasto oni prodaju i kolko su uopce strucni..
ni meni to vise nije opce relevantno



kao lokal patriota nisam prodao dionice, šta bude biće. Nisam stručnjak za trgovačko pravo i ne znam dali postoji pravna zakačka kojom bi Toda eskivirao Hamfino riješenje, ali gotovo sam siguran da si Toda neće navući na vrat stotine-tisuće tužbi, dijeluje mi pametan da bi se doveo u takvu situaciju

Evo, reskiraj 2 dionice belja i pitaj za pravni savjet. Najbolji su u HR za trgovačko pravo.
http://www.croatiabiz.com/busdirectory-company.php?ID=70471
[/quote]

budi siguran da ja hocu…vjerovatno drugi tjedan cim stignem…javit cu sta je bilo..nisam ja ovdje ko neki da samo cuvam za sebe 🙂


strava, top 10 se na dan najvećeg prometa iskipavao, a mali naivci su od njih kupovali!
ajme kakav iskrcaj će biti sutra u 10.00 i bježanija iz Belja! [undecid]

lako za iskrcaj malih pohlepnih koji će poduvati par miljona kuna
njih mi nije žao nego što će porušiti ovaj jad od berze
i zatući dodatno dionice dole

btw ovo je sf da će toda platiti nešto nekome u ovoj prćiji od zemlje
ionako je ovo sve šarada prije izbora da se kao vidi da hanfa nešto radi jer bi inače i samohod mogao do baje na ispićivanje i onda destinacija južnije ispod arene

Postanite Eu-robovi

Promjene u top 10 (pad ukupne količine dionica, tj. prodaja) pokazuju da veći igrači ne vjeruju u Todorićevu javnu ponudu, a niti u mogućnost dobivanja novca od Todorića utuženjem.
Ono što je još simptomatičnije je da niti jedan veći ulagač izvana nije ušao top 10 belja, tako da je jasno da niti oni ne vjeruju da će biti moguće na bilo koji način doći do 300 kn od Todorića.
Također je zanimljivo da niti jedan odvjetnik, od kojih su mnogi krcati lovom i pravni su stručnjaci, nije smatrao isplativim kupovati Belje po 100 kn i zaraditi 300% na njemu jer očito i oni smatraju da je to – neizvedivo.
A kad nitko od tih nabrojenih ne smatra Belje dobrim ulaganjem po ovoj cijeni, ni meni BELJE više ne izgleda atraktivno. Jasno je da belje bez podrške velikih ulagača koji bi skidali tisuće i tisuće dionica svaki dan s aska – nema rasta nego stagnacija i pad cijene…a to se ovdje iz dana u dan i događa.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Promjene u top 10 (pad ukupne količine dionica, tj. prodaja) pokazuju da veći igrači ne vjeruju u Todorićevu javnu ponudu, a niti u mogućnost dobivanja novca od Todorića utuženjem.
Ono što je još simptomatičnije je da niti jedan veći ulagač izvana nije ušao top 10 belja, tako da je jasno da niti oni ne vjeruju da će biti moguće na bilo koji način doći do 300 kn od Todorića.
Također je zanimljivo da niti jedan odvjetnik, od kojih su mnogi krcati lovom i pravni su stručnjaci, nije smatrao isplativim kupovati Belje po 100 kn i zaraditi 300% na njemu jer očito i oni smatraju da je to – neizvedivo.
A kad nitko od tih nabrojenih ne smatra Belje dobrim ulaganjem po ovoj cijeni, ni meni BELJE više ne izgleda atraktivno. Jasno je da belje bez podrške velikih ulagača koji bi skidali tisuće i tisuće dionica svaki dan s aska – nema rasta nego stagnacija i pad cijene…a to se ovdje iz dana u dan i događa.

Kako ti znaš tko je ispod ovih 14 000 komada koliko ima 10. dioničar??
Jučer je 10. dioničar imao 7 000 komada.

Znaš li tko se krije pod skrbničkim Partner banke?

U ponedjeljak je prošlo 126 000 komada dionica po prosječnoj cijeni od 112 kuna, znači promjena ima puno ali se ne vide u top 10 osim partner banke i slavonca, jer se top 10 okrupnio.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Toliko priča i postova oko Belja postalo smješno, tko vjeruje u dionicu i budućnost Belja ( bez obzira bilo ili ne bilo preuzimanja) kupovat će dionicu , pa cijena u 6/2011 je bila veće od sadašnje cijene, cjena dionice Belja je podcjenjena kao i masa dionica na ovoj burzi.
Kad se neki natrpaju ovako jeftinim dionicama, sutra ćemo se svi pitati kako su neki postali većinski vlasnici pojedinih dioničkih društava.Odgovor je , lako jer smo im mi svi to omogućili svojim ponašanjem na burzi.

Ne vidim što se promijenilo kod belja u zadnje vrijeme.
Belje i dalje ostaje jedna od boljih firmi u regiji.
Koja firma se može pohvaliti da ima sirovinu,proizvodnju,plasman toga proizvoda na tržište i što je najbitnije kvalitetu?
Belje sve to ima,što ga čini unikatom.
Kad tad će belje pokazati svoju pravu vrijednost,samo treba biti strpljiv.Ova burza i ovako nije pravi odnos vrijednosti i cijene,to je vjerovatno većini i jasno.
Dok vlada ovo sivilo na burzi teško je očekivati neke pomake,ne samo kod belja,već i kod svih drugih dionica,već nekoliko godina su prometi mizernni.
Imam osjećaj da se uvijek vrti ista lova,15-tak milijunčića,koji se preljevaju iz šupljeg u prazno.
Dok ne dođe svježa lova nema tu ozbiljnijeg pomaka,moje mišljenje.
Možda ulaz u eu što promijeni?
U svakom slučaju belje i dalje ostaje firma koja se širi i u koju se ulaže,koja ima šanse postati regionalni gigant u svojoj branši.

Da znaš koliko (neki) odvjetnici zarađuju, mislim da ih burza ne pati.
To je jedan od rijetkih poslova gdje ne moraš odraditi svoj posao a moraš biti plaćen.
Oni što zarade ne daju nikome, a ne na burzu gdje se može i izgubiti, tako da su oni još pohlepniji od burzovnih mešetara.

ispod su marginaši partner banke.
i ja sam ispod tog računa.
a vrlo vjerojatno i ti, čim pitaš.

a budući se više ne može kupovati belje u partneru,(dosegnut limit za marginaše) taj račun se više neće povećavati.
LP, Muamer

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

New Report

Close