BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas janezi zasjedaju. Merkator ide Agrokoru ,to je gotova stvar samo malo glumataju jer su pred izborima. Obveznice su im preko 7%,lošije od Taljanskih [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=BLJE-R-A

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/MMF-pozvati-kao-savjetodavca-a-ne-pozajmitelja-u-krajnjoj-nuzdi

We Will Not Assimilate



sveukupno platio oko 108 milijuna kuna) nije baš najlogičnije, zar ne?

nije uopce. niti ja ocekujem da ponudi ista. zato mene vise nit ne zanima cjena na burzi ni njegova ponuda. moja sljedeca adresa je sudska instanca

[/quote]
baš zanimljivo kako si ambiciozan da češ potući Todu i njegovu vojsku odvjetnika, džabe njima škola i sve godine rada u struci kad im dođe dečko sa ulice i pokupi lovu…preporuka: gledati manje hollywood filmova

Ta vojska odvjetnika je i Todu usosila u početku. Falila im jedna rečenica u odluci skupštine dioničara. Ovo sve poslije toga je bilo sve dublje zakapanje.


baš zanimljivo kako si ambiciozan da češ potući Todu i njegovu vojsku odvjetnika, džabe njima škola i sve godine rada u struci kad im dođe dečko sa ulice i pokupi lovu…preporuka: gledati manje hollywood filmova

stari utakmica se igra po zakonu a ne brojem odvjetnika. isto kao sto se nogometna utakmica protiv turske igra protiv 11 igraca a ne protiv 70mil turaka.
da je po tvome onda bi Gotovina uzeo 25 odvjetnika a ne nekoliko i ljepo bi bio slobodan.
Iz nekih situacija se nemozes izvuci ni uz najbolje odvjetnike.
a po svemu sudeci zakon je debelo na nasoj strani, tako da DA, vjerujem da cu dobiti i sigurno idem u to.

dajte više prestanite s tim laprdanjem tko će tužiti i tko neće, stvarno ste dosadni! pišite o FI, poslovanju Belja itd.!!!!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

daj ti malo smiri zivce. ima ljudi koje zanima i nesto sta tebe ne zanima. FI je bilo, a o poslovanju belja netko nesto napise jednom u mjesec dana. ako imas sta reci o tome slobodno reci.
i mene zivcira kad neko druka, kad kvota neciji tekst od 80 redova da bi napisao jednu rijec pa na cjeloj strani imas 3 korisne recenice itd. itd.

baš zanimljivo kako si ambiciozan da češ potući Todu i njegovu vojsku odvjetnika, džabe njima škola i sve godine rada u struci kad im dođe dečko sa ulice i pokupi lovu…preporuka: gledati manje hollywood filmova
[/quote]
……
ta njegova silna vojska odvjetnika ga je i dovela u ovu situaciju

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

Laprdata .. dajte neki dobar razlog zašto on nebi dobio ovaj spor !? … ima čistu situaciju i ako će bit po zakonu ne vidim di ga mogu kačit …

Cookie Monster


dajte neki dobar razlog zašto on nebi dobio ovaj spor !?

mozda bi se mogao slozit kad bi znao o kojoj strani pricas?


Laprdata .. dajte neki dobar razlog zašto on nebi dobio ovaj spor !? … ima čistu situaciju i ako će bit po zakonu ne vidim di ga mogu kačit …

tko ne bi dobio ovaj spor? agrokor ili?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Laprdata .. dajte neki dobar razlog zašto on nebi dobio ovaj spor !? … ima čistu situaciju i ako će bit po zakonu ne vidim di ga mogu kačit …

Zapravo je suprotno, mi koji cemo tuziti smo se prvo raspitali kod odvjetnika i na jos par mjesta kako bi se dobro informirali i nakon toga donjeli odluku, vi ostali idete logikom "prevelik je da bi mu se ista moglo" i ne zelite niti pokusati se informirati i laprdate…Evo koliko je vas koji pricate protiv tuzbe otislo prvo kod par odvjetnika, raspitalo se i informiralo o sitauciji i onda rekli "ok preriskantno je da tuzim, preodajem BLJE" ? Ja sam osoba koja ja defanzivna prema riziku zato mi glavna investicija i je ADPL i svejedno sam se nakon mnogih konzultacija odlucio ostati u BLJEu do 07.12 pa onda ako treba ici na tuzbu.

Za tebe Saladin sam prvi siguran da nisi isao na konzultacije kod nikakvog odvjetnika nego da pises po osjecaju jer da jesi znao bi da je zapravo sitaucija potpuno drugacija nego si napisao. mali dionicari ovdje imaju čistu situaciju dok se Toda lovi za konce, ima iste argumente koji mu vec palii na TSu i VTSu i nakon cega je HANFA uopce i donjela rjesenje (jesi li ga procitao u cjelosti??).

Cak zahvaljujuci naporu dionicara LRH mali dionicari ovdje imaju prednost protiv agrokora jer imaju presudu VTSa u slucaju LRH koju mogu iskoristiti ukoliko Agrokor pozeli odugovlaciti spor na TSu.

Neznam zakaj vas neke uopce boli kaj cemo se mi neki tuziti se s Agrokorom ako ce biti potrebno, dosada nitko nije nasao niti jedan dobar argument koji ide na stranu Agrokora a ima ih mnogo koji idu na stranu malih dionicara i ko ce htjet tuzit ce ko nece , potrazit ce srecu drugdje.

Ovo je zadnji post koji sam napisao na temu suda i suđenja.

...

Jel netko zna kako je prošlo sa Fižulićem koji je prije Todorića trebao izvršiti javnu ponudu….onako radi usporedbe?????????

New Report

Close