BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako ne dobim 350 kuna , tužim Poslovni.

Ako ne objavi ponudu , tužim Todorića.

Ako ne dobijem ništa , tužim Hanfu.

ne brini dobiti ćeš sigurno……..račun od odvjetnika [wink]

Važeći podaci za uredovni dan 10.10.2011 .(srijeda 05.10.2011.)

9. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 13.222 + 1000
10. PARTNER BANKA D.D. 9.100 +538

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Važeći podaci za uredovni dan 10.10.2011 .(srijeda 05.10.2011.)
9. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 13.222 + 1000
10. PARTNER BANKA D.D. 9.100 +538

Reklo bi se da je ovo ipak malo konkretniji podatak ! Izgleda da je info ipak procurila već u srijedu.
E jesu se nasadili ovi što su prodavali iz PBZ-a.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Danas sam izasao na 119, nisam imao muda ostat do kraja i riskirat a nekad treba podvuc crtu prije pocetka i ne bit pohlepan 😉
obzirom na ulaz od 80+ u pet meni ok..
Sretno svima koji ostaju nadam se da cete docekat 300 ili bar 150..
Next target mi je LKPC 😉

pozz..


Važeći podaci za uredovni dan 10.10.2011 .(srijeda 05.10.2011.)

9. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 13.222 + 1000
10. PARTNER BANKA D.D. 9.100 +538

Zna se tko upravlja HPBom, a zna se tko je do jučer upravljao PB, zar ne ministrice!

ps Ovakav graf sam zadnji put vidio na HG SPOTU kad je bio na 90,00 kn! Krasno

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ova zadnja dva dana jako veliki volumen,veliki igrači u igri….
Oni znaju šta se događa….
A tko su to?
Agrokor,Fondovi,Invesco vrijednosnice,veliki igrači koji imaju info…
Nadam se da će vlasnici dionica konačno biti nagrađeni jer nitko nije dobio po pi… kao mi u zadnjih 5 godina.Belje se rušilo kako je Todi odgovaralo….
Nadam se dobrom,vremena imam.



Važeći podaci za uredovni dan 10.10.2011 .(srijeda 05.10.2011.)

9. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 13.222 + 1000
10. PARTNER BANKA D.D. 9.100 +538

Zna se tko upravlja HPBom, a zna se tko je do jučer upravljao PB, zar ne ministrice!

ps Ovakav graf sam zadnji put vidio na HG SPOTU kad je bio na 90,00 kn! Krasno
[/quote]

a ko upravlja skrbnickim racunom?? [lol]

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore

Ovdje je sve kristalno jasno. Hanfa je izdala rješenje. Rješenje je konačno. Dozvoljena je tužba upravnom sudu ali ona NE odgađa izvršenje. Agrokor se izjasnio da novac nije problem. Toda se nesmije blamirati pred svijetom ako ne želi da postane predmet sprdnje.
Agrokor zna da je u obvezi ali je odugovlačio i tako okretao te silne miljune. Veliki brat sve snima.

[proud]

Ko je tankih živaca sutra nek ode lovit ribe [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ja mislim – a vjerujem da će se većina složiti sa mnom – da ćemo se u srijedu i četvrtak navečer iznenaditi kad vidimo tko je ušao a tko izašao iz top 10.
Naravno da nemam pojma koji će to akteri biti, ali u svakom slučaju rally je zagarantiran – u kojem god se on smjeru odigrao. [lol]


Ako ne dobim 350 kuna , tužim Poslovni.

Ako ne objavi ponudu , tužim Todorića.

Ako ne dobijem ništa , tužim Hanfu.

Znači da si hazarder koji ne odlučuje sam o svojim ulaganjima, nego sluša druge i poslije kuka i plače.

Ajme koje zelenilo u USA…

Sutra ce biti svasta na burzi. Neki ce hvatati BLJE, a neki iskoristavati prilike na drugim dionicama koje su pale zbog prekrcavanje u BLJE. Vrlo, vrlo zanimljivo ce biti…

Mislim da ce cijena Belja vrtoglavo narasti jos ovaj tjedan, mozda i do 200 kuna. Razmisljam kao i golubv gore, ponuda ce ici, a time i cijena drasticno gore.


Ovdje je sve kristalno jasno. Hanfa je izdala rješenje. Rješenje je konačno. Dozvoljena je tužba upravnom sudu ali ona NE odgađa izvršenje. Agrokor se izjasnio da novac nije problem. Toda se nesmije blamirati pred svijetom ako ne želi da postane predmet sprdnje.
Agrokor zna da je u obvezi ali je odugovlačio i tako okretao te silne miljune. Veliki brat sve snima.

[proud]

Ko je tankih živaca sutra nek ode lovit ribe [smiley]


Evo ti stotka.U par rečenica sve kristalno jasno.To su činjenice kojih se moramo držati.Do službenih informacija pojavit će se još more plaćenih članaka koji će imati zadatak rušiti cijenu ali
na to nitko pametan ne bi trebao reagirati jer je to već valjda ustaljena praksa.U svakom slučaju ovaj promet rade oni koji jako dobro znaju što dolazi.

Treba samo procijeniti da li mu je bitniji Mercator ili upravljačka prava u Belju. Dionice Belja mu nitko ne može oduzeti, a upravljčka prava su relativan pojam. A moguće je i da je netko ovih dana masovno kupovao za njegov račun. Pitanje je koliko sada već stvarno ima dionica.
Također je istina da ako cijena zakorači preko 150 kuna sa i dalje velikim prometima da je moguća teorija zvana "300 – 350 kuna". Mislim da će se do kraja ovog tjedna vrlo jasno iskristalizirati kuda će cijena i kuda će prometi. [undecid]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


….hoće li mu netko od vas osobno oduzeti ta upravljačka prava ?
Jer ako neće nitko od vas onda nema tko – HANFA pokazuje praksu miroljubivosti prema Upravljačima u obvezi javne ponude ,…..Druga stvar, Hanfa mu neće oduzeti prava jer nikome do sada još to nije učinila – nemaju oni petlje za tako nešto, niti se itko tamo želi zamjerati vodećim gospodarstvenicima.

Nemaš pojma!
Ne oduzima HANFA upravljačka prava nego druga tijela kao Trgovački sudovi, a svaka odluka koju bi Agrokor pokušao izglasati nakon zamrzavanja upravljačkih prava je – ništava! Tada svaki dioničar može tražiti poništenje odluka skupštine i kazneni postupak protiv Agrokora ako bi se pokušao služiti tim pravima nakon nepodnošenja javne ponude u zakonskom roku! pa ajde baš da vidimo hoće li se Agrokor usuditi s time zahebavati??????

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

Činjenica je da je Belje podcjenjeno gledavši dionicu u vrijeme kad nije ni blizu poslovao kao danas i “sutra “

New Report

Close