BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



BELJE 1 dionica 29 EURA

Primam sve oklade na pm i uplaćujem i šaljem uplate pa vi izvolite

OD SAD

ja se slažem, na rok 5-7 godina bit će na toj cijeni [thumbsup]
[/quote]
Možda se iznenadiš nakon izvješća za 1kv Rast prometa minimum 30% a zarada dupli na 1kv 2010

Cijene hrane su drastično porasle to bi se moralo pozitivno odrqaziti na rezultate Belja

No Face, No Name, No Number

Al će netko počistiti do stotke, kaj će te se česati..ali ne, sad ne valja, po 120 će biti bolje. [lol]

Ne vidim da je netko stavil, pa nek se nađe..( u tišini se nabildava..)
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-agrokorova-izdanja-napokon-nesto-aktivnija%3f,108997.html


Cijene hrane su drastično porasle to bi se moralo pozitivno odrqaziti na rezultate Belja

Evo u vijestima u podne Blje sadi još 36 hektara vinove loze a ukupno 600 h



Cijene hrane su drastično porasle to bi se moralo pozitivno odrqaziti na rezultate Belja

Evo u vijestima u podne Blje sadi još 36 hektara vinove loze a ukupno 600 h
[/quote]
belje će biti best buy…



Cijene hrane su drastično porasle to bi se moralo pozitivno odrqaziti na rezultate Belja

Evo u vijestima u podne Blje sadi još 36 hektara vinove loze a ukupno 600 h
[/quote]
Viđeno..ma to je Amerika! [thumbsup]




Cijene hrane su drastično porasle to bi se moralo pozitivno odrqaziti na rezultate Belja

Evo u vijestima u podne Blje sadi još 36 hektara vinove loze a ukupno 600 h
[/quote]
Viđeno..ma to je Amerika! [thumbsup]
[/quote]
U seebizu Dušan Zorko kaže da je spreman ugovor sa Agrokorom za prodaju Merkatora Voda im došla do grla

Prodaja dionica Merkatora je gotova stvar, jer tom prodajom Pivovarna Lašlo riješava dug, ali im Agrokor kao dio dogovora otvara vrata svojih trgovina čime im se sigurno povečava plasman proizvoda!
Jednostavno Pivovarna Lašlo ne može dobiti bolje od ovog što joj trenutno nudi Agrokor!
A ako trgovine ne bude ništa, nebute pili Zlatorog iz Konzuma!!! [lol]

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

@bond777

Belje je i bez Mercatora best buy, a slovenci će mu samo pomoći u lanisranju na neviđene razine [proud]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Možda se iznenadiš nakon izvješća za 1kv Rast prometa minimum 30% a zarada dupli na 1kv 2010

e toga se i boje ovi koji danima pritišću prema dolje, možda znaju nešto što i nije na tragu Vaših očekivanja … uskoro ćemo vidjeti

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



Možda se iznenadiš nakon izvješća za 1kv Rast prometa minimum 30% a zarada dupli na 1kv 2010

e toga se i boje ovi koji danima pritišću prema dolje, možda znaju nešto što i nije na tragu Vaših očekivanja … uskoro ćemo vidjeti
[/quote]
Da to nisu isti oni koji su Belje tiskali na 118 kn pred godišnje izv.?
Onda prodavali, sad kupuju!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

Ovo danas je cisto jedan mali odbijanac, tesko da ima goriva da pozivi duze…

No pain no Game

Ovo danas je cisto jedan mali odbijanac, tesko da ima goriva da pozivi duze…

No pain no Game



@bond777

Belje je i bez Mercatora best buy, a slovenci će mu samo pomoći u lanisranju na neviđene razine [proud]

dobar!

Cookie Monster

New Report

Close