BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.975.219 24,04 Osnovni račun
3. ŠKOJO FRANJO 30.300 0,37 Osnovni račun
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 27.808 0,34 Skrb. račun
5. CENTAR BANKA D.D. 12.517 0,15 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 10.964 0,13 Osnovni račun
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 10.478 0,13 Skrb. račun
8. HPB D.D. 10.096 0,12 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 8.988 0,11 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 7.457 0,09 Skrb. račun

ovo je danasnje stanje. 31.12.2007 sam snimio stanje i na danasnji dan su se podebljali HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (osnovni racun) za 500 komada i HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND za 763 komada.

Još nisam razriješio jedan misterij pa molim nekoga tko zna da mi odgovori. I ne pitam slučajno na ovoj temi jer tamo bi drukali.
Zbog čega je LKRI otišla sa 300 na 1000 kn. Da li su počeli imati ogromnu dobit ili što je u pitanju? Ako je budućnost u pitanju onda neznam tko ima bolju od Belja?
Pitam to na ovoj temi jer mi imam osjećaj da bi i Belje moglo tako skočiti, samo što mi je za Belje jasno a za LKRI nije. A da imaju dosta sličnosti, imaju. Hvala!


Pitam to na ovoj temi jer mi imam osjećaj da bi i Belje moglo tako
skočiti,

nevjernice….
kolega molim vas. ne bogohulite [angry]

to je skokic. od belja ocekujmo puno vise … [smiley]

Netko je davno pisao o targetu od 1.000kuna pa su ga pljuvali…i nema ga vise na forumu…a tako sam se dobro slagao sa njime, cak i u targetu…vrijeme? nebitno…bitan je cilj[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Sad sam pogledao, za prvih 9 mjeseci imaju duplo veću dobit nego 2006 g. 2 mil i nešto, što je još duplo manje od belja. Znači nije dobit u pitanju.[undecid]

Dugo pratim ovaj forum pa sam vam se odlučio pridružiti.

Belje mi je druga dionica koju sam kupio. [smiley]

Još sam neiskusan u svemu ovome al sam voljan učit!

Pozdrav svim forumašima! [wink]

Belje nije samo “svinjetina” pomalo se zaboravljaju vinogradi i vinarstvo,mlijeko,ratarstvo…Prošle godine kupljeni su i posađeni novi vinogradi, otvorit će se nova vinarija,zaboravlja se i prošlogodišnja zlatna vrhunska graševina.Vrijednost zemlje pod vinogradima u Baranji je prilično velika za naše pojmove ,ali smiješna za gotovo identične,nekoliko kilometara sjevernije u Mađarskom dijelu Baranje gdje se kreće oko 70 000 eura po hektaru.To su samo vinogradi…Toliko o budućnosti koja i nije tako daleka.


Netko je davno pisao o targetu od 1.000kuna pa su ga pljuvali…i nema ga vise na forumu…a tako sam se dobro slagao sa njime, cak i u targetu…vrijeme? nebitno…bitan je cilj[thumbsup]

tu je on samo imA drugi nick

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

NAdam se da je tu i u BLJE-R-A[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Belje nije samo “svinjetina”

to moze reci samo netko zlurad.
dovoljno je otici na http://www.belje.hr i uvjeriti se u siroku siroku paletu proizvoda. mozda postoji jos koja firma ali ja osobno (mozda se varam) ne znam firmu kod nas koja ima tako siroki dijapazon proizvoda. od brasna, sireve i kulena do vina, teladi, gudica, kooperacija, usluznih djelatnosti itd. itd..

Točno kolega Dunlop.I ja preporučam link za sve sadašnje i buduće dioničare Belja!

molim mišljenje poštovanih kolega da li će se vračanje zakona o 0.5 promila za vozače pozitivno utjecati na cijene dionica vinarske industrije? to pitam s obzirom na učestale izjave vinara u poljoprivrednim emisijama nedjeljom kako ih je zakon 00 bacio na koljena. isto tako zanima me što mislite što će se dogoditi sa duhanskim sektorom uvođenjem zabrane pušenja na javnim mjestima.
pozdrav

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

New Report

Close