BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vuki je li kupuješ ili navijaš da drugi kupuju?


sad ce i blokada [thumbsup]

Lijepo bi bilo vidjeti blokadu i na belju.


vuki je li kupuješ ili navijaš da drugi kupuju?

Ja sam vec neko vrijeme unutra,a neka i drugi kupuju isplatit ce se [thumbsup]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/svjetska-banka—biogoriva-glavni-krivac-za-rast-cijena-hrane,19512.html

U ovu dionicu sam poceo ulaziti na 120 Kn, s obzirom da sam bio "proklet" tovario sam se cijelo vrijeme, sada mi je prosijecna cijena 219 Kn. Od pocetka sam ocekivao visoki skok i balon iz kojeg cu brzo izaci, medjutim ovo predugo traje…. Hmmmmm, vise ne znam sto da mislim….
Moze netko dobar savjet…..

dok ne prodaš ne gubiš,teško da može više padat

NEMA PREDAJE

Ako netko ne zna, agrokor je kupio alfa dinamic i roto promet, te je pred finalizacijom kupnja trgovačkog lanca u Sankt Petersburgu koji ima u vlasništvu 40 hipermarketa

tanga je centar svemira!

Onda ce valjda ubrzo bit i sluzbena potvrda


Ako netko ne zna, agrokor je kupio alfa dinamic i roto promet, te je pred finalizacijom kupnja trgovačkog lanca u Sankt Petersburgu koji ima u vlasništvu 40 hipermarketa

Hvala na informaciji.
Cini se da je plasman proizvoda Belja je osiguran jako dugorocno [thumbsup]

Kupnja – BLJE-R-A
10 207,00
99 205,10
23 205,00
29 204,00
79 203,00

Prodaja – BLJE-R-A
20 208,00
31 211,20
33 211,40
15 211,99
100 212,00

Smisao igre je igrati se zar ne?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ma ja sam se riješila tog smeća.
Ovaj put mi je stavrno dop.
Osim toga ova glupa burza će još dolje.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Ma ja sam se riješila tog smeća.
Ovaj put mi je stavrno dop.
Osim toga ova glupa burza će još dolje.

žalosna izjava.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



Ma ja sam se riješila tog smeća.
Ovaj put mi je stavrno dop.
Osim toga ova glupa burza će još dolje.

žalosna izjava.

[/quote]
Samo odražava razinu pesimizma do koje su neki investitori došli.
Dobro da je tako jel znaš šta poslje toga slijedi oporavak.

Neka treba sve prodati, baš sve.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ovo sve prodaju glupani, to je valjda vidljivo, ovo je inače dno dna i ne može više jer nema tko prodavati, osim ako neka budala ne vidi utjecaj kokošinjaca iz Zimbabvea pa onda još malo sruši.

Kupnja – BLJE-R-A
12 203,00
30 201,00
14 200,09
48 200,00
1.000 199,99

Prodaja – BLJE-R-A
59 207,77
34 207,99
82 209,00
33 211,40
100 212,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close