BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

graditelj:

Idemo dalje [lol]: BLJE-R-A Kupnja Prodaja 348,00 39 347,00 58 345,50 60 345,10 23 345,01 728 350,00 38 352,00 15 352,85 16 352,93 100 352,94 50

valja biti objektivan….pa postat i dok je stanje ovakvo…

Najbolje ponude [ BLJE-R-A ] Kupnja Cijena
30 348,01
350 345,12
16 345,05
728 345,01
726 345,00

Cijena Prodaja
350,00 3
352,50 60
353,00 470
354,00 835
355,00 600


Zaboravio si jednu cifru boldati. Tko je jamio, jamio je.


Zaboravio si jednu cifru boldati. Tko je jamio, jamio je.

zato si ti tu…[thumbsup]

fino krenulo Belje [thumbsup]-. poskidane fine kolicne

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

još malo pa ulazi indijanac unutra…a onda…[thumbsup]

bas sam pred par dana skinuo sa sda stanje prvih 10. bas me zanima kakvo je sad stanje.


još malo pa ulazi indijanac unutra…a onda…[thumbsup]

KoćiZ… aha sjetio sam se Đeronimo![lol]

GERONIMO:

Samo da pozdravim kolegu Collinu ,nisam ga dugo vidio na forumu i da kažem kolega Collina dolazi vaših 5 minuta na BELJU.Ja ulazim kako sam i obećao na 360

mislislio si rećda izlaziš na 360?

Ne prijatelju ja sam na ovoj temi obeća da ulazim na 360 prije dva ili tri mjeseca i ja ću svoje obećanje izvršiti
Pogledaj postove u nazad i naćićeš ono što sam napisao.

SAM PROTIV SVIH

marcipan:

još malo pa ulazi indijanac unutra…a onda…[thumbsup]

KoćiZ… aha sjetio sam se Đeronimo![lol]

Nemojte kolega se ismijavati sa našim imenima jer i mi indijanci smo nabavili raketne bacače a osobno su me u vojsci izučavali kako što učinkovitije ubijati tenkove.

SAM PROTIV SVIH


Von Braun: ” Misliš li da bi tobogan mogao se odraziti na poslovanje u regiji?” Uz sve dužno poštovanje i uz silan trud, nisam uspio shvatiti pitanje. Pa ako može ponovno. Zanima me što će to Belje izvoziti u Tursku. Svinjetinu? [lol] [lol] [lol] [lol]

Samo istanbul ima vise ljudi koji jedu Svinjetinu nego cijela HR[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

neno:

GERONIMO:

Samo da pozdravim kolegu Collinu ,nisam ga dugo vidio na forumu i da kažem kolega Collina dolazi vaših 5 minuta na BELJU.Ja ulazim kako sam i obećao na 360

mislislio si rećda izlaziš na 360?

Ne prijatelju ja sam na ovoj temi obeća da ulazim na 360 prije dva ili tri mjeseca i ja ću svoje obećanje izvršiti
Pogledaj postove u nazad i naćićeš ono što sam napisao.

kolega,održati riječ je ok ali kada je lova u pitanju a nikoga ne oštećujete, nema te riječi…

evo koliko to košta npr. : 320 do 350 je 30 i da ste kupili 500 kom to je 15 k – nije za baciti !

kolega,održati riječ je ok ali kada je lova u pitanju a nikoga ne oštećujete, nema te riječi…

evo koliko to košta npr. : 320 do 350 je 30 i da ste kupili 500 kom to je 15 k – nije za baciti !

Kolega poglavica je jednom davno objasnio zašto će ući tek na 360…

quote=Dejavue]
fazan: ” Von Braun: ” Misliš li da bi tobogan mogao se odraziti na poslovanje u regiji?” Uz sve dužno poštovanje i uz silan trud, nisam uspio shvatiti pitanje. Pa ako može ponovno. Zanima me što će to Belje izvoziti u Tursku. Svinjetinu? [lol] [lol] [lol] [lol] ” Samo istanbul ima vise ljudi koji jedu Svinjetinu nego cijela HR[thumbsup]
[/quote]

Kako smo zlobni! Jedina zemlja u kojoj prevladava islam kao ispovijest koja dopušta uzgoj svinjetina,ali i ne njezinu konzumaciju je Maroko,a to radi kako bi se približio tržištu mesnih proizvoda Zapadnoj Europi. Uzgoj svinjetine nije sama država pokrenula,nego strani investitori kojima je Maroko veomg zanimljiv zbog svog položaja i povoljne klime poslovanja.

New Report

Close