BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno da treba puno čitati, a za osnovne stvari pogledati web od Belja prije prvog posta na ovoj temi. [thumbsup]
zatim možete nastaviti sa slijedećim linkovima na

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Sa mljecnim namazima 🙂 jednostavno ne pase mi nekako to FI koje je uvijek puno nekih skladistenih roba i na taj nacin skrivanja gubitaka, s druge pak strane ne treba zanemariti povecavanje kap i rezer i trend prehranbene industrije mada mi se cini da ima i boljih todinih perjanica od belja.


Sve to upučuje na transparentna ulaganja Agrokora u Belje, te od njega želi stvoriti firmu koja će hraniti ne samo hrvate već sve više stanovnika EU… [cool]

po svemu sta ja cujem iznutra i izvana belja to je zicer na duge staze. ko ima love koja mu nije hitna za neke druge stvari cini mi se sigurnije nego u banci drzati a da ne govorim o prinosu koji se moze ostvariti. vrijedi rizika. barem za mene a nemoraju se svi sloziti. ja znam da iz belja ne izlazim dok barem jos 20puta ne naraste a niti prije toga osim ako je neka naznaka brodoloma ili slicno..
pogledajte ove najave..600 000 tovljenika godisnje..ma sve pise u dokumentu. to hrani cijelu hrvatsku i pola europe…ne sumnjam da ce se to sve ostvariti

Mislim da je Todi u interesu sakriti dobit, a ne obrnuto. To govore oni koji bi htjeli kupiti dionicu jeftino, ali vidjet ćete da je i ovo jeftino… [proud]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Sa mljecnim namazima 🙂

kakvim mljecnim namazima?
pogledaj dokument sta sam poslao (mada mi se cini da mozda i nisam dobro pa cu ponovo) pa ces vidjeti sta su brojke od kojih ti se zavrti u glavi. 200 milijuna ulaganja ove godine. kapacitet od 600 tisuca tovljenika godisnje. to nahrani cijelu hrvatsku bez problema ali to ce naravno u velikom broju ici i u izvoz.

a usput budi receno, mljecni namaz je fantastican. otkako sam u belju malo se raspitujem po trgovinama kako im idu koji proizvodi (ne znaci puno ali je ipak indikativno). abc sir do sad vodi po popularnosti barem kod mojih prodavaca. rame uz rame sa kim-om (valjda lokal patriotski) i dosta vise od dukatovih itd..mozda je to samo impresija tih prodavaca al evo takve odgovore sam dobio.abc sir ces vidjeti po mnogim hotelima srbije i crne gore. i to jedini mljecni namaz. valjda niti to nije bezveze.

uglavnom, zivi bili pa vidjeli..

Može jedno pitanje koje me uvijek zanimalo-što vam to znači dugoročno ulaganje u dionicu?Je li se više isplati držati dionicu Belja godinu dana i gledati kako stoji na mjestu ili ih prodati i vrtiti neke druge dionice koje rastu, a u Belje se vratiti kad počne rasti – kao što je bio slučaj u petak? Ne mislim pri tom samo na Belje, već i na HT, Djuru… Svi govore-ne prodavati, to je dugoročno ulaganje???
Ljudi – dugoročno ulaganje je kupovina nekretnina i svega za što se treba čekati duže vrijeme za nekakav rast i kad se jednom proda gotovo je s tom nekretninom, a ne dionice.Dionice se u istom danu mogu kupiti i prodati.
Ne razumijem se previše u te puste analize, ali pratim forum pa poslušam kad ljudi imaju nešto pametno za reći.Ja još uvijek poslujem po sistemu-di svi tu i mali Mujo. Tako sam od petka u Belju,pa dok traje trend rasta tu ću i ostati, pa prodati, pa se opet vratiti kad se zazeleni. Draže mi je to nego navijati-sad će up, evo kreće, ko ga to koči i sl.
Ne shvatite ovo kao nekakav napad na vašu dionicu ili slično, samo me zanima čemu takovo vezivanje za dionicu.
Pozdrav i sve najbolje vam želim u Novoj!

nesto ne valja sa fileom.evo ponovno da probam. mada je to isto sta semoze naci od colline


Može jedno pitanje koje me uvijek zanimalo-što vam to znači dugoročno ulaganje u dionicu?Je li se više isplati držati dionicu Belja godinu dana i gledati kako stoji na mjestu ili ih prodati i vrtiti neke druge dionice koje rastu, a u Belje se vratiti kad počne rasti – kao što je bio slučaj u petak? Ne mislim pri tom samo na Belje, već i na HT, Djuru… Svi govore-ne prodavati, to je dugoročno ulaganje??? Ljudi – dugoročno ulaganje je kupovina nekretnina i svega za što se treba čekati duže vrijeme za nekakav rast i kad se jednom proda gotovo je s tom nekretninom, a ne dionice.Dionice se u istom danu mogu kupiti i prodati. Ne razumijem se previše u te puste analize, ali pratim forum pa poslušam kad ljudi imaju nešto pametno za reći.Ja još uvijek poslujem po sistemu-di svi tu i mali Mujo. Tako sam od petka u Belju,pa dok traje trend rasta tu ću i ostati, pa prodati, pa se opet vratiti kad se zazeleni. Draže mi je to nego navijati-sad će up, evo kreće, ko ga to koči i sl. Ne shvatite ovo kao nekakav napad na vašu dionicu ili slično, samo me zanima čemu takovo vezivanje za dionicu. Pozdrav i sve najbolje vam želim u Novoj!

to je u potpunosti ispravan pristup.[sealed]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ko nam se poceo ukrcavati?ovakav promet na belju nije bio duuugo…

OBAMA................SPASITELJ


Vidim da kolegi ČARUGI nije jasno zašto na 360 e pa ovako kolega

Belje se već godinu dana bori da probije 350 pa nikako a kada probije 350 onda cijena može imati samo jedan pravac a to je UP do tada se cijena još godinu dana može držati u ovim sadašnjim rasponima.

Kolega POSEJDON znate onu koga zmija ujede i guštera se plaši e pa zmija me je dobro na BELJU ujela tako da neću biti ljubomoran na vaših startnih 20% ali vjerujte da ću to nadoknaditi sa brutalnim ulazom na 360 što je sigurno sigurno je[smiley2]

Evo moga posta od 25.10.2007

SAM PROTIV SVIH


mr.wolf: ” Može jedno pitanje koje me uvijek zanimalo-što vam to znači dugoročno ulaganje u dionicu?Je li se više isplati držati dionicu Belja godinu dana i gledati kako stoji na mjestu ili ih prodati i vrtiti neke druge dionice koje rastu, a u Belje se vratiti kad počne rasti – kao što je bio slučaj u petak? Ne mislim pri tom samo na Belje, već i na HT, Djuru… Svi govore-ne prodavati, to je dugoročno ulaganje??? Ljudi – dugoročno ulaganje je kupovina nekretnina i svega za što se treba čekati duže vrijeme za nekakav rast i kad se jednom proda gotovo je s tom nekretninom, a ne dionice.Dionice se u istom danu mogu kupiti i prodati. Ne razumijem se previše u te puste analize, ali pratim forum pa poslušam kad ljudi imaju nešto pametno za reći.Ja još uvijek poslujem po sistemu-di svi tu i mali Mujo. Tako sam od petka u Belju,pa dok traje trend rasta tu ću i ostati, pa prodati, pa se opet vratiti kad se zazeleni. Draže mi je to nego navijati-sad će up, evo kreće, ko ga to koči i sl. Ne shvatite ovo kao nekakav napad na vašu dionicu ili slično, samo me zanima čemu takovo vezivanje za dionicu. Pozdrav i sve najbolje vam želim u Novoj! ” to je u potpunosti ispravan pristup.[sealed]

Nas hazardera čini 90% burze tako da svi trčimo za zelenim a bježimo od crvenog! Sve Todorićeve dionice tokom 2008 počele su strmoglavo rasti prvo tisak,ledo,konzum pa sad i belje. Zbog velikog prometa trebala bi uskoro slijediti korekcija kao i sa tiskom[cry]

To GERONIMO.

Samo ti zaradi, prijatelju! [thumbsup]
Nek nam je Belje krenulo UP, bit će para za sve nas! [wink]

La vita e bella!

New Report

Close