BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa kakva je to gužva na prodaju???


Živio sam na selu i znam da ljudi koji rade na zemlji nikad u povijesti nisu nikad dobro zarađivali, već samo trgovci koji su posredovali u prodaji. Zato je još uvijek otvoreno pitanje, sto puta postavljeno na forumu: da li će Belje uvijek biti samo muzara a ostale Todine firme zarađivati? Eto , zato sam prodao. Mislim da još nije vrijeme za belje ali tko voli nek izvoli.

nekad su seljaci bili poznati i po zdravoseljackoj logici.
izgleda da to vise ne vrijedi [undecid]


Živio sam na selu i znam da ljudi koji rade na zemlji nikad u povijesti nisu nikad dobro zarađivali, već samo trgovci koji su posredovali u prodaji. Zato je još uvijek otvoreno pitanje, sto puta postavljeno na forumu: da li će Belje uvijek biti samo muzara a ostale Todine firme zarađivati? Eto , zato sam prodao. Mislim da još nije vrijeme za belje ali tko voli nek izvoli.

e, tenkman,tenkman…
a prije 10 dana pričao o targetu 1000kn[rolleyes]
ali, sigurno si mislio za 5 godina[proud]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


kupnja jača[thumbsup]

Sad prodaja jača.


Pa kakva je to gužva na prodaju???

Tenkista nagovara na prodaju pa je gužva na prodaji.
Ali kad počne čišćenje po asko kao jučer.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


vlalonca: ” Pa kakva je to gužva na prodaju??? ” Tenkista nagovara na prodaju pa je gužva na prodaji. Ali kad počne čišćenje po asko kao jučer.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

ja isto to primjećujem.pitanje dali mu se isplati.baš me zanima[yawn]

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!

Nemojte da još krene gore [cry]

Čekam na bidu i nikako da me poklope [angry]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Nemojte da još krene gore [cry] Čekam na bidu i nikako da me poklope [angry]

Čekam i ja kompa.

Samo vam Belje još nije palo od Todinih. Puno je prilika i za kupnju, ljudi jedno prodaju, drugo kupuju.

Belje ima veliki potencijal i bez Migrosa. Puno je uloženo u modernizaciju i poboljšanje Belja, potpuno razumljivo je i da nešto se očekuje od ove dionice. Uz to Belje ima pristup jako dobrim resursima (veoma plodna zemlja Baranje – što od kooperanata što vlastita, kvalitetan kadar). Ali najbitnije je da putem Konzuma su njegovi proizvodi dostupni u cijeloj Hrvatskoj. Još uz malo boljeg brendiranja proizvoda evo nam nove uspješne priče. [smiley]

18.01.2008. 10:08


Živio sam na selu i znam da ljudi koji rade na zemlji nikad u povijesti nisu nikad dobro zarađivali, već samo trgovci koji su posredovali u prodaji. Zato je još uvijek otvoreno pitanje, sto puta postavljeno na forumu: da li će Belje uvijek biti samo muzara a ostale Todine firme zarađivati? Eto , zato sam prodao. Mislim da još nije vrijeme za belje ali tko voli nek izvoli.


Sad prodaja jača.

09.01.2008. 11:29


Nema govora da sam ja vani ispod 1000 kn. A sto puta ti je rečeno da k/p nema veze.

kako Gundulić reče, “na ovom svijetu, samo mjena vječna jest”, ali ovo je za umrijet’! [lol] [lol] [lol]
jel ovo ista osoba pise ovaj nick?[thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


18.01.2008. 10:08

Živio sam na selu i znam da ljudi koji rade na zemlji nikad u povijesti nisu nikad dobro zarađivali, već samo trgovci koji su posredovali u prodaji. Zato je još uvijek otvoreno pitanje, sto puta postavljeno na forumu: da li će Belje uvijek biti samo muzara a ostale Todine firme zarađivati? Eto , zato sam prodao. Mislim da još nije vrijeme za belje ali tko voli nek izvoli.


Sad prodaja jača.

09.01.2008. 11:29

tenkista:

Nema govora da sam ja vani ispod 1000 kn. A sto puta ti je rečeno da k/p nema veze.

kako Gundulić reče, “na ovom svijetu, samo mjena vječna jest”, ali ovo je za umrijet’! [lol] [lol] [lol]
jel ovo ista osoba pise ovaj nick?[thumbsup]
[/quote]

Prijatelju izašao sam trenutno zbog općeg pesimizma na burzi. Mislio sam da će Belje najviše past jer je zadnje naraslo. No još ima vremena i kod prvog pada ulazim. trebaš znati da sam 100 % u dionicama i da mi je to sva imovina. I bez posla sam. Neznam da li još takvih ima na forumu. Ako ne padne ulazim na 400 kn.

zao mi je, nadam se da ce sve biti ok i da ces se ukrcati po 350!
ako ne dobije, dobro si napravio, ako dobije, bojim se da je pogresno.
oprosti, zao mi je sto sam ovo citirao, bilo mi je smijesno u tom trenutku, sorry jos jednom.
razumijem te..[sad]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Mislim da nema straha za belje http://www.poslovni.hr/67680.aspx


I bez posla sam.

http://www.moj-posao.net/..

ali promjeni struku. za tenkiste nisam nista vidio [smiley]

salim se prijatelju. ja imam solidan posao, ali naravno niti blizu tolko dobar kolko mislim da ce mi dionice donesti. zelim nam obojici srecu makar imamo skroz drukcije filozofije ulaganja. na kraju bi svi trebali zaraditi. ako ti zaradis ja cu definitivno. a ako ja zaradim ti mozes propustiti koji vlakic i ostati iza. ali i vise zaraditi ako si takav maher. naravno ako smo u istoj dionici.

a ako ti je frka za pare onda je potpuno jasno da moras s vremena na vrijeme nesto kapitalizirati.ne zivi se od virtualnog rasta.

New Report

Close