BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iiskreno jako im se čudim što im veliki novac čami…

Ako su ti dobri prijatelji sigurno su ti rekli zašto im čami!


to ne smijem govoriti ali smijem da sam izašao sasvim na oko 340 i samo

pa moze i na pm. valjda nije vojna ni drzavna tajna. kolko znam to je jedina stvar koja se nebi ni na pm smjela reci.

ako znas ti onda valjda znaju i tvoji prijatelji pa ako su oni unutra onda valjda znaju sta rade. tjesim se
[huh]


iiskreno jako im se čudim što im veliki novac čami…

ma i ja bih radije sad da sam sve stavio u ledo pa bih poslje u belje, al malo sam u minusu u belju a imam devizu da ne prodajem nista dok sam u minusu (znam da nije pametno ali sam tvrdoglav) pa to tako stoji.) a i nevolim sva jaja u jednu vrecu. iako bih puno vise profitirao da do kraja godine sve imam u ledu pa poslje u belje..mada nikad neznas niti sa beljem…mozda iznenadi prije vremena.

Moja prva dionica je bila Belje i to na nagovor prijatelja koji ima kao iskustva, dionice sam kupio u 11. mj. 2006. i to po cijeni od 320kn da bi nakon toga došlo do pada, i čeko ja tako jedno par mjeseci i vidim da Belje dođe do 290 i ni lipe više i tako sam prodao sa gubitkom. Ali sada mislim da je druga situacija i nebi je bilo loše imat u portfelju, mislim da ču ujutro kupit par komada za probu.[cool]

2005 država Belju oprašta 311 000 000 kn duga, 2006 Toda ulaže 270 000 000 kn! Sve bolje od boljega pa tako i cijena ide od 100 na 300 kn.
2007 dolazi do dokapitalicacije pretvorbom uloga u dionice po 100 kn premda se tržišna drži oko 300 kn.
2008 izgleda da se smanjuju poticaji velikim proizvođačima.
Firma posluje sve bolje ali rastom prihoda od cca 12% dugo će trebati da opravda i sadašnju cijenu a kamoli da poraste na 400.
Ovo bi bila odlična priča da nije bilo ovog nesretnog dokapa od Agrokora po 100 kn.
Ulazio sam u ovu dionicu po cijenama 100-150 a izašao oko 300 kn prije više od godinu dana. Vidim da se gotovo nije pomakla i ne očekivam pomake još 2 godine.
Za sada [bye]

Ove godine Agrokor će u Belje uložiti 200 mil. kuna.

Gdje ste sad nestali? Ja sam vam jučer lijepo rekao ko je idući!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Gdje ste sad nestali? Ja sam vam jučer lijepo rekao ko je idući!

Svaka čast.[thumbsup]

konačno se i na Belju počelo nešto događat…samo…nije još ni pola 11…tko zna gdi će to završit do kraja dana…da ne bi bio opet ringišpil…
nije ostalo još puno do blokade…

nadokupio po 335 kn. Nisam mogao odmah dobiti vezu ali poslije kad ode na 1000 kn, bit će svejedno da li sam kupio po 335 ili po 380 kn. naravfno imam ga i otprije. Ove godine sve u belje![thumbsup]

Blokada 343,16.[proud]

Čestitam strpljivim dioničarima Belja, izgleda da smo tek startali [thumbsup]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

je li se netko sječa mog posta od jučer o tome kako će belje snabdjevati pola turske , moldavije i bugarske a još kad vrijednost zemlje koja je ekološki prihvatljiva skoči na 40000 eura po hekteru 300 kuna će biti 5 posto od buduče vrijednosti.
ne nagovaram nikoga da kupuje ali isto tako kažem da sam vlasnik 200 dionica belja( kupljenih po 298) u koje vjerujem

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

osobno ne priželjkujem blokadu…neka ostane danas na 330-335 kuna…pa sutra dalje…

New Report

Close