BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajoj sto se belje jede, pogledajte otpor na 329-331, mislim da je uzaludan, nalozi na kupnji stoje tu reda-radi sve se skida sa ponude[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Skida se skida i dalje, već smo na 2m kn danas.

BLJE-R-A 320,00 325,00 303,39 329,00 325,00 6,98% 1.912.847,44 124

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

miriši mi da bi ga netko mogao sad pred kraj stisnuti dolje…na 317 kuna…da ne bude baš ovak idilično i lijepo kako jest…

Belje dobilo novu internet stranicu
BELI MANASTIR – Nakon višemjesečnog rada svi osnovni podatci o tvrtki Belje, koja postoji 310 godina, dostupni su cijelome svijetu i postavljeni na Internet. Jedinstvena zaokružena poljoprivredna proizvodnja s tradicijom prehrambene industrije i kvalitetnim proizvodima proširuje joj ime daleko izvan granica Baranje i Hrvatske. Posebno je to od 2005. godine, kada se poslovanje nastavlja u sastavu Agrokora, koji donosi brzi napredak s novim tehnologijama i velikim financijskim ulaganjima, te višestruko povećanim prihodima. Na novom webu skupljene su sve informacije o ratarstvu, kooperaciji, svinjogojstvu, mliječnom govedarstvu, tovu junadi i tvornici stočne hrane, a Belje je otvoreno za sve oblike suradnje pa se tu nalaze i kontakt-adrese, telefonski brojevi, e-mailovi. O snazi i veličini ovog dioničkog društva dovoljno govori da Belje Kooperacija obavlja otkup teladi na prostoru cijele Republike Hrvatske. Na webu su prikazani i profitni centri: Tvornica mliječnih proizvoda, Baranjka (proizvodnja trajnih kobasica i slanina), Mlin i Vinski podrumi, sa slikama i opisom proizvoda, a nisu zapostavljene ni uslužne djelatnosti koje nudi Belje Remont, Belje Agro-Vet, Belje Tvornica opreme i strojeva, te Beljetrans. Ova tvrtka danas obrađuje više od 20.000 hektara obradivih površina, a uz 2.000 zaposlenika, tu je i restoran Kormoran, smješten na prostoru Parka prirode Kopački rit. Posjetiocima beljskog weba ponuđene su i vrlo atraktivni sadržaji na izborniku “Zabava”, s kojeg se mogu poslati e-razglednice s motivima Belja, gledati TV spotovi beljskih reklama, a za djecu je tu izuzetno zanimljiva igra slaganja puzzli. Kuharima i kuharicama koji znaju da se sva proizvodnja u Belju zasniva na prirodnom sastavu i kvaliteti ponuđeni su i recepti koji u svom sastavu imaju neki od tih proizvoda. Za sada ih je osam, a već je u pripremi još nekoliko. Prema riječima Ljiljane Vajda-Mlinaček, voditeljice Službe marketinga, listanje internetske knjižice recepata bit će sve zanimljivije jer će im se broj stalno dopunjavati. Adresa stranice je http://www.belje.hr.

Autor: R. CICAK

Novac je kisik burze!

Nu ovo… tko je koga pokro za dizajn? [smiley1][smiley2][smiley2][smiley1]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


Nu ovo… tko je koga pokro za dizajn? [smiley1][smiley2][smiley2][smiley1]

Vjerojatno se radi o istom studiju koje je radailo web i prospekt. Inače, stranica Belja je starija od prospekta za Veterinu.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ako može K/P na zatvaranju sa transakcijama, hvala.[smiley2]

Koma čovječe.


Nu ovo… tko je koga pokro za dizajn? [smiley1][smiley2][smiley2][smiley1]

To su ti kupili sliku bez prava prevenstva za jedan dolar.

Inače se nadam da je konačno došlo vrijem za belje, 400 kn bi trebao biti neki mininum u slijedećih 30 kn.

Koja rasprodaja na Belju neki će možda i pokriti ulaz tako da ostanu na pozitivnoj 0. Što vrijeme više prolazi mišljenja sam da ovo može samo down. Jedino nas Rusi mogu spasiti . I koliko god me ova dionica tjera da ju lišim života i utrapim nekom tko ima strpljenja nikako da se odvojim od nje. Imao sam par jakih favorita koji su danas na +500% od kada sam ja u belju. I mislim si ako ne prodam već će ona gore, ma mora gore, a kad ono kajla.Pa sad me probajte odgovoritit od likvidacije neće ići.[smiley13][smiley14][smiley15]

Koma čovječe.

fora je u tome sto belje duze vrijeme igra igru da dode do 330-350kn, pa padne na 280kn, i tako da ljudi izlaze i ulaze, ali mislim da je sada stvarno vrijeme kada vise nece biti ulaza po ovim cijenama, to je moje misljenje s obzirom da je najavljeno poskupljenje hrane 1.12008 za 20%, dosad se ulagalo u belje da se krug zatvori, sada imaju znanje, imaju opremu i trziste pa ti razmisli[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Što mislite tko prodaje?Netko “poznat”?

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.


fora je u tome sto belje duze vrijeme igra igru da dode do 330-350kn, pa padne na 280kn, i tako da ljudi izlaze i ulaze, ali mislim da je sada stvarno vrijeme kada vise nece biti ulaza po ovim cijenama, to je moje misljenje s obzirom da je najavljeno poskupljenje hrane 1.12008 za 20%, dosad se ulagalo u belje da se krug zatvori, sada imaju znanje, imaju opremu i trziste pa ti razmisli[smiley11]

Slažem se sa kolegom. Hrana sve više postaje strateška industrija a Belje grabi velikim koracima naprijed. Prodaja je neumoljiva, stvarno mi nije jasno tko to toliko prodaje. Prekrcava se tisuće komada svaki dan. Za sada se u TOP10 ne vidi tko prodaje ali niti tko kupuje. Najviše je zadnjih dana kupovao HPB. Vjerojatno se radi o skrbničkim računima. Ne bi nikome savjetovao Belje ovih dana ali ja ovaj put idem do kraja. Ako se u narednim danima probije 330 kn idemo preko 400. Ako kupnja posusta vjerojatno smo opet na 290-300kn. Današnji pad se poklopio sa padom Crobexa pa vjerujem da je to samo zastoj od par dana.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Slažem se sa kolegom. Hrana sve više postaje strateška industrija a Belje grabi velikim koracima naprijed. Prodaja je neumoljiva, stvarno mi nije jasno tko to toliko prodaje. Prekrcava se tisuće komada svaki dan. Za sada se u TOP10 ne vidi tko prodaje ali niti tko kupuje. Najviše je zadnjih dana kupovao HPB. Vjerojatno se radi o skrbničkim računima. Ne bi nikome savjetovao Belje ovih dana ali ja ovaj put idem do kraja. Ako se u narednim danima probije 330 kn idemo preko 400. Ako kupnja posusta vjerojatno smo opet na 290-300kn.

Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.
[/quote]Tako je idemo do kraja pogotovo iako kvark to na savjetuje jer on ne želi nikome ništa sugerirat niti nedajbože tisućama postova isprat mozak.

Slažem sa da ako probijemo 600kn idemo na 1500

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.


Slažem sa da ako probijemo 600kn idemo na 1500

Ne slažem sa gornjim zaključkom. Target je 1000.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

ja se slažem da belje mora ići gore, uostalom dovoljno je reči hrana i sve je mnogo jasnije (da ne ponavljam, Toda pa velika ulaganja itd.) ali ovako euforičnog rasta narednih dana neće biti to je prouzrokovano sasvim specifičnim okolnostima.

New Report

Close