BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo ja bih da se vratimo na pocetak. Da se vratimo na belje i to kako je belje postalo todoricevo i izbjegnuta javna ponuda. Ujedno treba gospodina slinica pitati o tom dogadjaju.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Koga je to CERP opet usrecio?


Evo ja bih da se vratimo na pocetak. Da se vratimo na belje i to kako je belje postalo todoricevo i izbjegnuta javna ponuda. Ujedno treba gospodina slinica pitati o tom dogadjaju.

Koliko je znam jedino se Toda javio na natječaj kada je država prodavala Belje?

CERP ispao iz TOP10.
Kome dijele dionice??

Belje je u prva tri mjeseca ostvarilo dobit od 11,2 milijuna kuna, što je značajan rast dobiti prema istom razdoblju lani kada je iznosila 1,8 milijuna kuna.

Ukupni prihodi Belja su smanjeni za 7,3 posto, na 296,3 milijuna kuna, a ukupni su rashodi smanjeni za 10,2 posto, na 285,1 milijun kuna.

Pitam vec 3.put i uvijek mi se obrise komentar…pa pitam ponovo jel zna tko zasto su jos ove dionice na burzi ako je sve propalo?


Pitam vec 3.put i uvijek mi se obrise komentar…pa pitam ponovo jel zna tko zasto su jos ove dionice na burzi ako je sve propalo?

tamo nema više tko donijeti odluku o delistiranju. nema uprave, nema skupštine,a same firme nemaju imovine. vjerojatno će to morati napraviti uprava burze jer ne dostavljaju nikakva FI niti bilo kakve obavijesti i time krše pravila za uvrštenje na burzu


Pitam vec 3.put i uvijek mi se obrise komentar…pa pitam ponovo jel zna tko zasto su jos ove dionice na burzi ako je sve propalo?

Implementacija Nagodbe započela je 1.4. 2019. godine i tim danom započinje prijenos imovine Belja d.d. na Belje plus d.o.o.
Belje d.d. objavilo je financijsko izvješće za prvi kvartal ove godine i tu nema nikakvog propusta.
Prema Nagodbi , nakon prijenosa imovine na Belje plus d.o.o , Belje d.d. pripojiti će se Agrokoru d.d.
Pretpostavljam da će tek tada izvanredni povjerenik poništiti dionice Belja d.d. ,a dioničari bi trebali dobiti dionice Agrokora d.d. kojemu je njihovo društvo pripojeno.
Što se tiče Leda d.d. i Jamnice d.d. na nova ” plus ” društva do sada je prenijeta samo
njihova imovina i imovina njihovih društava kćeri u RH.
Imovina njihovih društava kćeri u inozemstvu još nije prenijeta ,tako da za sada nije ni moguće pripajanje Agrokoru d.d.
Nagodbom je određeno da će se postupak izvanredne uprave završiti najkasnije u roku od tri godine od potvrde Nagodbe od VTS tj od 26.10.2018. godine što znači da je ostalo još oko 2,5 godine da se sva imovina prenese na nova plus društva , odnosno inozemna imovina na Fortenovu , te da se izvrše pripajanja društava Agrokoru i likvidacija istog.
U prekršaju zbog neobjavljivanja kvartalnih FI društva će biti tek ako ne objave FI za drugi kvartal 2019.
Organi upravljanja i izvanredni povjerenik i u novim i u starim društvima su jedne te iste osobe što znači da trenutno sjede na dvije stolice jer u RH je i to moguće.

Da li itko ovdje priprema kakvu tužbu?
Zanima me odgovornost uprava za roll up s tim da znam da su neki koji su potpisivali roll up po Agrokorovim firmama još dobili solidne otpremnine da šute.
Osobno mislim da treba opaliti po upravama, a kad se one krenu braniti svašta će isplivati…

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Ja sam u Belje najvise ulozio.
Radi se o ozbiljnom novcu i ne mislim odustat samo tako.
Jos cu jedno vrijeme pricekat u nadi da ce se veliki pokrenut


Ja sam u Belje najvise ulozio.
Radi se o ozbiljnom novcu i ne mislim odustat samo tako.
Jos cu jedno vrijeme pricekat u nadi da ce se veliki pokrenut

Nista nece nitko za Vas pokrenuti !Postupak je individualan !
Svatko ce to morati uciniti za sebe (ako smatra da ima pravnog osnova) u zakonu propisanim rokovima.Stovise,nikakva udruga niti tko drugi nije ovlastena u Vase ime nesto pokrenuti.
Ako ne prodete sve sudske instance u rokovima u Hrvatskoj,nemate prevo ni na pokretanje postupka u EU.Znam da je postupak skup i dugotrajan,ali to je jedina istina.
Trazite misljenje ovlastenog odvjetnika,specijaliziranog za trgovacko pravo.Pisanje ovdje Vam nece pomoci.
Neki vjerovnici,nezadovoljni nagodbom(nisu glasovali za nju),ce mozda pokrenuti sudske postupke da “olaksaju i poboljsaju” svoj polozaj,ali to nema veze sa dionicarima.

Mislim da bi se trebali okupiti, mislim na dioničare…. Dogovoriti se tko će nas braniti i zajedno pokrenuti tužbu. Svi imamo isti scenarij, biti će nam puno jeftinije, zar ne?


Mislim da bi se trebali okupiti, mislim na dioničare…. Dogovoriti se tko će nas braniti i zajedno pokrenuti tužbu. Svi imamo isti scenarij, biti će nam puno jeftinije, zar ne?

Kome da se javim, mogu vama?



Mislim da bi se trebali okupiti, mislim na dioničare…. Dogovoriti se tko će nas braniti i zajedno pokrenuti tužbu. Svi imamo isti scenarij, biti će nam puno jeftinije, zar ne?

Kome da se javim, mogu vama?
[/quote]

Ti meni ili ja tebi. Apsolutno svejedno, u koliko cemo zajedno raditi za novce koje su nam oteli.




Mislim da bi se trebali okupiti, mislim na dioničare…. Dogovoriti se tko će nas braniti i zajedno pokrenuti tužbu. Svi imamo isti scenarij, biti će nam puno jeftinije, zar ne?

Kome da se javim, mogu vama?
[/quote]

Ti meni ili ja tebi. Apsolutno svejedno, u koliko cemo zajedno raditi za novce koje su nam oteli.
[/quote]

apsolutno svejedno jer rezultat će biti isti….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close