BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prvi put u godinu i pol da belje ne raste pred izvješće.Dečki izgleda da ta shema ovaj put ne pali!Znači očekivanja su=0!Razočarenje teško s ovom dionicom!Klub nesimpatizera svakim danom sve veći!
Ima li još tko da je uz mene u ovoj dionici?
Izvadit ću bocu Bijelog vina iz Belja i počet piti…

Novac je kisik burze!


Prvi put u godinu i pol da belje ne raste pred izvješće.Dečki izgleda da ta shema ovaj put ne pali!Znači očekivanja su=0!Razočarenje teško s ovom dionicom!Klub nesimpatizera svakim danom sve veći! Ima li još tko da je uz mene u ovoj dionici? Izvadit ću bocu Bijelog vina iz Belja i počet piti…

možda i bolje ovako,ljudi se opekli par puta pa i na hladno pušu možda je ovo dobar znak nema lažnog napuhavanja prije izviješća pa ako bude dobro sljedi rast bez onih ludih padova

SAM PROTIV SVIH

Rocky ne brini ima nas još. Trenutno jedino moje ulaganje oko kojeg ne strepim ni malo.
Mislim da je jedini razlog zašto ova dionica ne ide u nebo što se očekivani tempo razvoja firme ne podudara s obzorom investiranja večine ulagača.
Definitivno Belje vidim jedino kao dugoročnu investiciju. Ja na to gledam otprilike kao da sam uložio u obveznicu dospijeća 2012 po YTM 20% uz kreditni rizik države.
Vrijeme će pokazati je li 20% YTM preagresivno ili prekonzervativno.


Prvi put u godinu i pol da belje ne raste pred izvješće.Dečki izgleda da ta shema ovaj put ne pali!Znači očekivanja su=0!Razočarenje teško s ovom dionicom!Klub nesimpatizera svakim danom sve veći! Ima li još tko da je uz mene u ovoj dionici? Izvadit ću bocu Bijelog vina iz Belja i počet piti…

Ja sam opet kupio pred par dana. Već je vrijeme da se napavi jedan značajniji skok.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

ja čekam i dokupljivao sam.. više nemam para za dokup, čekanje na diokiju se isplatilo pa će se valjda i na belju.. 🙂


Prvi put u godinu i pol da belje ne raste pred izvješće.Dečki izgleda da ta shema ovaj put ne pali!Znači očekivanja su=0!Razočarenje teško s ovom dionicom!Klub nesimpatizera svakim danom sve veći!
Ima li još tko da je uz mene u ovoj dionici?
Izvadit ću bocu Bijelog vina iz Belja i počet piti…


Prvi put u godinu i pol da belje ne raste pred izvješće.Dečki izgleda da ta shema ovaj put ne pali!Znači očekivanja su=0!Razočarenje teško s ovom dionicom!Klub nesimpatizera svakim danom sve veći!
Ima li još tko da je uz mene u ovoj dionici?
Izvadit ću bocu Bijelog vina iz Belja i počet piti…

Možda bi se ovaj put stvari mogle obrnuti? Recimo ništa od rasta prije izvješća, a poslije njega skok… Meni se to čini kao i bolje solucija.

[img][/img]

Cijena / Zarade (za 12 mj.) – P/E =697,91
Zarade po dionici (za 12 mj.) – EPS =1,74
cijena je oko 302 kn
moze mi netko objasniti kakva je ovo matematika jer ja ne razumijem

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Cijena / Zarade (za 12 mj.) – P/E =697,91 Zarade po dionici (za 12 mj.) – EPS =1,74 cijena je oko 302 kn moze mi netko objasniti kakva je ovo matematika jer ja ne razumijem

P/E je cca 173.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Nemojte se sikiriti, sve ce doci na svoje mjesto

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Rocky, čovječe, gdje je Toda?!?
Pa nisi valjda prestao vjerovati u nj?[smiley2]

Todorić će mi kupiti stan i auto,a Zdravko Stipetić jahtu!

Novac je kisik burze!

čim prođe ovo ludilo sa svinjskom kugom, a mogučnosti malih proizvođača su na izdisaju, idu gore i profit i dionica belja, ovo su trenuci za jeftini dokup.

todo sa helicem nadgleda cijelu baranju i belje, misli se jos sirit, mislim da ce cijena ici gore poslje ljeta, i to tako da vise nece stic neki ljudi da ulete, [smiley2][smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

I ja sam čuo da se širimo uskoro.

Koma čovječe.

Baš me zanima kakvo će izvješće biti,ako ne bude rast prihoda od barem 30% i rast dobiti onda je netko vidljivo imao informacije o izvješću!(mislim na one koji barataju s milijardama kuna)

Novac je kisik burze!

New Report

Close