BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Treći put se javljam, već sam vam dosadio. Krediti veći od investicija. Da li vam to što govori ?

I druge tvrtke imaju kredite jedne te iste dionice uvijek padaju i kad burza raste i kad pada

Cijena Belja nema veze sa stvarnošću to je samo dokaz da se sa ovom dionicom manipulira ono što je Toda i rekao. Niti je toda kriv, niti Cerp, a ni branitelji već netko drugi, a to su oni koji nešto žele dokazati, a usput kad dionica i pada oni zarađuju tako što prodaju veliku količinu po 35 kn, a kupuju veliku količinu po 30 kn. Tako mogu doći i do 1 kn što se vidi po otvorenim nalozima. Istiskivanje malih dioničara i onih koji moraju nešto prodati zbog situacije u kojoj se nalaze, kako god bilo može doći i do jedne lipe, ja ću je i dalje kupovati jer poslije kiše dolazi sunce ako ne za mene doći će mojoj djeci ili unucima.
Posjedujem dionice Belja i nemam ih se namjeru riješit nego ćak i povećati količinu. Gospodo Vi odlučujete ja vas samo slijedim.

Kolega titi, u potpunosti se slazem…..razmisljam dokupit…

mnogima će se zavrtjeti od todinog “kružnog toka”, nema on nikakve obveze prema malim dioničarima, čak bih rekao da ih ne podnosi, jer mu samo smetaju zbog manipulacija cijenom na burzi, ali ima obveze prema financijerima

Ma nemoj, mi manipuliramo ili on? kako mi možemo manipulirati? jedino on preko većih igrača na burzi. Takvih možda ima i na forumu. Nego, evo idemo gore. Ja se nakrcao po 35-36 kao što sam napisao i nije mi žao. Sutra možda po 40?

ovo je neka zavjera, manipulacija kako to da ide gore tako snazno?[emo_smijeh]

cerp otpustio 3000 komada.


cerp otpustio 3000 komada.

onda ćemo ih idući tjedan gledati kako se istresaju po kupnji…
taj CERP izgleda nema namjeru stati s podjelom dok ne dođe do 0 komada belja !?! [emo_ljut]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

U protekla 3 dana je protrgovano preko 20.000 komada pa to i nema neke veze sa ovih 3000 komada CERPA. To je jedva 100.000kn i tržište to proguta bez ikakvih problema.

Nemoj misliti na m2!

Poništenje transakcija

30.05.2014 11:20:58

Sukladno čl. 294. Pravila Zagrebačke burze, Burza može poništiti transakciju kako bi zaštitila javni interes, ulagatelje te pravično i uredno odvijanje tržišnih aktivnosti. Obzirom je provedenim nadzorom uočeno da su transakcije dovele do iskrivljene slike tržišta, a koje daju privid trgovanja, obavještavamo vas, sukladno članku 296. Pravila Zagrebačke burze o poništenju transakcija br. 211 i 212 dionicama BLJE-R-A (50 i 36 kom po 34,30 kuna)

Baš me zanima tko je odgovoran za ovu rabotu ?
Rekao bih – isti onaj koji je u zadnje vrijeme prodavao dionice sam sebi i tako i doveo cijenu na ovu razinu

U dva tjedna je otpusteno 12.000 komada.

New Report

Close