BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gotovo trgovanje za danas?

Trgovanje će izgeda bit gotovo ovim tempom za mjesec dana.

Compedium na ovom forumu nas ima jako malo ali predlazem da se svi skupa nekako dogovorimo i angaziramo pravne strucnjake i pokrenemo postupak, mozemo i prosvjed neki za pocetak. Uglavnom prvi korak je sastanak.


Trgovanje će izgeda bit gotovo ovim tempom za mjesec dana.

ako će CERP sve razdijeliti, onda nema šanse da se ova agonija okonča prije kraja godine

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

cekajte, vi bi prosvjedovali zbog cega tocno? Jer nitko ne zeli kupovati vase dionice , ili zato jer postoji vise ljudi koji zele prodati od onih koji zele kupiti? Ima li vam to smisla?

Kod ulaganja u dionice izlazete se riziku trzista, no i riziku postenog/nepostenog vlasnika. Sam sam bio ulagac u BLJE i pobjegao kad sam vidio da nista od svega toga, i da se vecinski vlasnik svim silama trudi unistiti male. Jako je tesko dokazati to sto Toda radi, pogotvo jer sve radi po zakonu koji su tako namjesteni.

...

Haoren ja sam svjestan da ulaganjem u dionice riskiram gubitak ali isto tako sam svjestan da je manipuliranje trgovanjem kazneno djelo sto dionice posljednjih mjeseci dogadja.

pravne stručnjake imamo aktivne i na ovom forumu, i ja mislim doista dobre i kvalitetne,
te ih nebi trebalo angažirati sa strane ,
samo bi ih trebalo zamoliti i uključiti u projekat

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

Toliko ulaganja, a cijena mizerija.
Rajčica,kulen,baranjska,špek,abc sir,vajkrem,buco,k+ gouda,edamer,svježi sir,k+ sirni namazi,vina,svinjetina,farme krava o ostalom da ne pričamo.
Jel znamo koliko toj priči pridonosi Mercator ako se uključi?

Prvo hanfa mijenja sastav-pa mišljenje,pa Linić drži monologe (s tim je izgleda hvala bogu gotovo), pa branitelji prodaju, pa firma stalno u dugovima prema matici :).
Danas mi ovaj Linićev govor izgleda kao ono Vidoševićevo “suprug zadnji sazna”.

Nije nagovor na kupnju niti prodaju, možda na odlazak iz zemlje. Imam dionice, ne mislim ih prodavati pa kud puklo puklo, razmišljam o eventualnom dokupu ako padne.



Trgovanje će izgeda bit gotovo ovim tempom za mjesec dana.

ako će CERP sve razdijeliti, onda nema šanse da se ova agonija okonča prije kraja godine
[/quote]
Mislio sam da ovim tempom ide na kunu a tih 220000, nek dijele po nominali i nek prodaju po kunu.

Koliko sam shvatio cijena ulaganja Vlasnika u Belje obrnuto je proporcionalno s rastom ove dionice.

Što znači što gospodin Todorić uloži više u razvoj Belja cijena dionice će biti manja.

Što Vam nije jasno.

Ja sam tu pisao kad je cijena bila 120 kn, pa su me neki napadali da kako mogu govoriti protiv Belja.

Sad je cijena opet na onim razinama prije preuzimanje Belja od strane Todorića po 1. kunu.

Kako više ne može založiti zemljište da digne kredite i vrati dugove, očekujem prodaju Belja ili dokapitalizaciju.

Makar ne bi me čudilo kad se ovi iskrcaju, da će ići novi val dionica, po 20 kn komad ili najniže 10 kn.

Ali to je samo moje mišljenje i neka ga nitko ne uzme kao bog kakti relevantno.

Samo malo drugi pogled.

LP

[b]black magic[/b]

Lula

Znači došla je oko razine kada je preuzeo Belje i što sada hoće li nazad na 120.

Mercator danas na LJSE dotakao 78,95 eur na solidnom prometu

Nemoj misliti na m2!

New Report

Close