BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kupci su toliko nervozni na ovoj cijeni da su krenuli kupovati sami od sebe [emo_ooooo]


U protekla 3 dana je protrgovano preko 20.000 komada pa to i nema neke veze sa ovih 3000 komada CERPA. To je jedva 100.000kn i tržište to proguta bez ikakvih problema.

pa ne prodaju svi branitelji odmah isti dan čim dobiju dionice…u tih 20.000 komada vjerojatno je dosta braniteljskih, ali onih koje su otpuštane unazad 2 mjeseca, a od ovih 3000 komada nije vjerojatno niti jedna nego će te tek doći na burzu radi prodaje

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Nikolson ovih 12.000 komada što sam spomenuo su već izvršene transakcije na burzi!

Šta se ovo tuče po asku a sve crno..
Zna li netko zašto??

A BALVANA!!! :) :) :)

Malo sam pratio dva dana-pa ovde netko fingira prodaju vecih kolicina.Juce 3 hiljade i nesto komada i skriveni nalog od 350 H na prodaji,cim je krenulo rasti,nalozi se makli.Danas ista prica.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

polako splašnjava optimizam i opet se prodaje po bidu….ne ide belje gore sve dok CERP ne riješi svoju količinu do kraja. možemo se samo nadati da će to napraviti što prije, a ne da čekamo do kraja godine [emo_mrgud]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Molim objašnjenje za poništenu transakciju! Znači netko lupio po asku 34 kom i 56 kom po cijeni po kojoj ide danas i transakcija poništena???
samo zato što je po asku ili???
Po bidu je OK ali po asku nije, tko je tu lud? Nema pravog objašnjenja na ZSE.

da, tako se razmišljalo na 70, pa na 60, pa na 50,…. i tako unedogled. gdje je dno dna??

Agrokor +575 000kom., sad su na 67.55%, PBZ OMF se iskrcao i nestao sa pozicije 2.
Nesto se kuha…

treba mu jos 7,5% I onda moze kako mu se svidi

Zasto 7,5 % ?????

Znaci PBZ OMF -500 000, Agrokor +500 000, sve je jasno … Jos jedan odlicno obavljen posao fond menadzera. Treba znati kako kupiti skuplje i prodati za sicu, a oni su ocigledno profesionalci za takve stvari. Ili se tu ipak radi o necemu drugom o cemu HANFA ne zeli znati. Bilo kako bilo kapa dolje Todoricu…

New Report

Close