BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nebitno koji promet. guraju se na prodaji sto nikako nije dobro. promet je mali jer nitko ne kupuje

Znači kupiš nešto po 1 kn, uložiš 3 milijarde kuna, jel tebi to i dalje vrijedi 1 kn robine?

@ambijent
pa dobro ovisi koliki je dug… šta ako je i dug 3 milijarde? uvijek imate imovinu i izvore te imovine, a on može biti više ili manje kvalitetan

vrijednost bilo cega, dal je to dionica, stan, kuca, lokal, auto, zemljiste, firma ili drugo je ono kaj kad prodajemo dobijemo od kupca.
mozemo mi trazit koliko hocemo, ali vrijednost je ono kaj dobijemo.
naravno ne moramo prodati po toj cijeni ali onda nam to kaj prodajemo ostaje, a u nasoj glavi imamo e to vrijedi toliko i toliko, ali ustvari ne vrijedi jer ne mozemo dobit tu cijenu koju trazimo.

dosta puta sam kupovao neke stvari na pola vrijednosti jer je prodavacu trebao novac, uzmi ili ostavi ….

jučer i danas skriveni ‘H’ nalozi po 8,50 kn… na tone
ovo mi počinje sličiti na OPTE i izlazak Merkura onomad

počinjem pratiti i važem odluku o kupnji 🙂

@havi

ne, vrijednost nečega je drugo u odnosu na cijenu.. recimo kupiš polovni Golf za 8000 EUR, to mu je cijena
ali te dobro služi, zadovoljan si, voziš se svaki dan – posao, žena, djeca
za tebe je vrijednost kolika onda? manja ili veća od tih 8.000 EUR?

Moglo bi ovo na 8,5 potrajati. Dosta dionica je u rukama raznih novih vjerovnika koji žele keš ?

preokret?

Gdje zapelo?

Na 10 ponovo blokada?Ništa ja to ne kužim. Ali ubo sam po 8 i po kn.

Lojtra

ako fondovi kupuju ….onda ne trebate kužit….to je igra za velike ….mi smo svi tu usput

Ma blokade ne kužim.

http://www.24sata.hr/news/ne-pomaze-vise-ni-sveti-ante-kad-vas-stisnu-ruske-banke-520060
Teško da ovdje i “sv. Ante” može što napraviti. Kad prođu izbori, bit će “kud koji mili moji”!


koji žele keš ?
vani su ,obicno na dnu 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Opet blokada.

New Report

Close